שיק פריזאי עם טאצ' ישראלי: החתונה של אלמר ומקס

11.03.20

אנחנו סאקריות של סיפורי אהבה חוצי גבולות שמנצחים מכשולים גיאוגרפיים ואחרים, והסיפור של אלמר ומקס, כמו גם החתונה המקסימה שלהם, לחלוטין שבה את ליבנו.

 

gallery 1
gallery 1
gallery 1

מתוך הפינצטה שלנו

gallery 1
הם הכירו בבר תל אביב כשמקס שהה בארץ לחופשה ארוכה. מהרגע הראשון בו נפגשו הם ידעו שזה זה - ולכן לא התעצלו, ובמשך חודשים טסו זה אל זו וניהלו סיפור אהבה על קו תל אביב-פריז. לבסוף נפלה ההחלטה, ומקס החליט לעשות עלייה ולהישאר בארץ פור גוד. 

gallery 5
gallery 5
gallery 5
הצעת הנישואין התרחשה בלוקיישן מהמם אחר - רומא - במסעדת מישלן יוקרתית. אחרי שאלמר אמרה "כן" השניים שחררו קצת את הוייב המעונב וחגגו עם הרבה בירות ופיצה את אירוסיהם. 

gallery 8
gallery 8
gallery 8
gallery 11 

היה חשוב להם להתחתן במקום חלומי, פתוח וירוק. הם רצו להעניק לאורחים שלהם אירוע שכולו פאן בעיקר משום שהגיעו לחתונה המון אורחים מחו"ל.

 

gallery 11
gallery 11
gallery 11
מאחר ומקס הוא סופר ואיש של מילים, היה ברור שהחתונה בכלל והטקס בפרט יהיו סמליים ומשמעותיים. השניים הדפיסו לכל אורח קטע קטן שחיכה בשולחנות תחת ורד לבן, עם סיפור ההיכרות שלהם מתורגם לעברית ולצרפתית - רעיון מקסים, לא?

 

gallery 15
gallery 15
gallery 15
העיצוב היה קלאסי ושיקי להפליא עם שילוב של פרחים לבנים, בדים לבנים ונרות שהשתלבו באופן מושלם עם הגן הירוק ויצרו אווירה רומנטית ואינטימית.

gallery 18
gallery 18
gallery 18

 

הטיפ של השניים לזוגות המתכננים את חתונתם הוא פשוט להנות ולזכור שהחתונה, בסופו של דבר, היא לא היום הכי חשוב בחיים של שניכם -  גם היום שאחריה חשוב לא פחות. 

 

gallery 21
gallery 21
gallery 21
קרדיטים:
צילום סטילס: מאמא צלמים
מקום האירוע: שרונית / העירייה ברובע ה-15 בפריז
עיצוב האירוע: דיטיילס עיצוב אירועים
מוסיקה: די ג'יי ג'סי
שמלה:אליהב ששון
איפור ושיער: ספיר סבג

מאת:כלות אורבניות
פרויקט מציאות מדומה יצא לדרך
באיזה איזור בארץ? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
מה הסגנון? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
כמות אורחים משוערים? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)