Absolute Believers: החתונה המיוחדת של אלינור ולירן

24.11.21

היום מתארחת אצלנו חתונה בלתי שגרתית, לא בדיוק מהסוג שאנחנו רגילות לראות כאן מדי יום. ואנחנו מוצאות שדווקא זו הסיבה שיש בה המון סטייל סופר יייחודי, שקשה שלא להתאהב בו. 

 

29

 

27

 

38

 

25

 

בני הזוג, אלינור ולירן, הם שני חוזרים בתשובה שעשו זאת דרך חב"ד, כל אחד בנפרד. אלינור החלה ללכת לשיעורי חסידות ותורה שהתקיימו בכיכר הבימה במהלך הסגר הראשון. לירן כבר היה עמוק בתהליך והתפלל בישיבה התל אביבית עם הרב אצלו לומדת אלינור, והוא האחראי על השידוך. 

  

28

 

34

 

35

 

37

 

השניים נפגשו לראשונה בבליינד דייט במלוא מובן הביטוי, מבלי לראות אפילו תמונה אחת לפני המפגש. למרבה המזל, הדייט - שהתרחש בשיא הקורונה על הדשא של כיכר דיזנגוף - היה מוצלח במיוחד, והוביל לחגיגה היפה בה אתן מתבוננות כיום.

  

36

 

בלט במיוחדצילום: אדריאן סבל - "אדם נעים, מצחיק, אוהב, רגיש ומקצועי בטירוף! אמן אמיתי שידע לתפוס אותנו ברגעים הכי אמיתיים. הוא מושלם. זכינו בחבר נשמה".

 

20

 

21

 

הצעת הנישואין התרחשה אחרי ארבעה חודשים של היכרות ומפגשים (ובני הזוג מספרים שמדובר בזמן רב ביחס למה שנהוג בקרב חוזרים בתשובה כמוהם…). הם מודים שפשוט הבינו שהם מאוהבים, ולא מעוניינים לחכות עוד רגע נוסף. 

  

22

 

15

 

16

 

23

 

מסתבר שמנהג חב"ד כולל כתיבת מכתב לרבי מילובביץ' כדי לקבל את ברכתו, לפני הנישואין. השניים הלכו למסעדה שווה, ובה ישבו לנסח את המכתב. לאחר מכן לירן התיישב לצד אלינור, אחז בידה בפעם הראשונה (אך מבלי לוותר על מפית שולחן כחוצץ כדי להקפיד על שמירת הנגיעה), וביקש שיהיו יחד לעד.  

  

24

 

32

 

19

 

17

 

מההצעה ועד לחתונה חלף חודש. בשבוע שלפני האירוע לא דיברו ולא התראו בני הזוג, עד לרגע החופה. הם מספרים שנהנו מכל רגע בהתארגנות, ועשו זאת בנחת עם המשפחה והחברים הקרובים. בקבלת הפנים לירן היה בפורנט וחילק חיבוקים ונשיקות, בעוד אלינור הרימה מסיבה עם החברות. הם מספרים שהיום זרם והכל היה הכי צ'יל וכיף.  

  

31

 

18

 

12

 

11

 

אלינור מספרת שהתאהבה בסגנון העיצובי היפהפה של ליאתריס, מעצבת הבית של עדן, גן האירועים היפה בו התחתנו. היא מספרת שנתנה לה יד חופשית, והתאהבה לחלוטין בווייב הטבעי והפרוע ובסטייל האורבני של המעצבת, שכולל גם נגיעות בוהו מקסימות. 

  

14

 

13

 

10

 

30

 

היא מספרת שכאשר הגיעה לאולם נהייתה לחלוטין ספיצ'לס, ומיד רצה לחבק את המעצבת ליאת, שהייתה מצידה עם דמעות בעיניים. "היא חיבקה אותי חזק ואמרה 'אני פשוט הרגשתי אותך, עיצבתי אותך', וזה היה כל כך מדוייק", מוסיפה אלינור בהתרגשות. 

  

8

 

7

 

9

 

6

 

ומה הטיפ של השניים לזוגות המתכננים את חתונתם? הם מבקשים להזכיר לכן שבזמן ההכנות כל פרט נראה דרמטי, אבל בסופו של דבר מה שחשוב באמת זו השמחה ביום החתונה, ובה כדאי להשקיע את כל תשומת הלב. 

 

5

 

4

 

3

 

2

 

1

 

קרדיטים:

מספר אורחים: 320

צילום סטילס: איזו צלמים ISO - אדריאן סבל

מקום האירוע: עדן - גן האירועים

עיצוב האירוע: Liatris ליאת ריס

מוסיקה: ארז מזוז - אלפא מיוזיק

בר: Upside Bar

+ קרדיטים נוספים

צילום וידאו: דודו פרנקו

שמלה: חזן צוקרמן

איפור: גלית ורטהיים

עיצוב שיער: שני לוי

טבעות: עומרי רוזנווסר

הזמנות/מיתוג: Hula

חליפת חתן: רוזנפלד בני ברק

עורך טקס: הרב עדי אלפנט והרב מנחם הכט

DIY: מיץ גת בבקבוקונים אישיים עם מיתוג "תשתה נשמה, זה כשר"

מאת:כלות אורבניות