בוהו שיק לצד קלאסיקה מוקפדת: הקולקציה של ילנה זהר

23.09.20

בקולקציה החדשה של ילנה זהר, Sweet Dreams, שילבה המעצבת דגמים בסגנון בוהו עדכני לצד לוקים קלאסיים יותר ועל זמניים במהותם. השילובים המעניינים יוצרים אפקט של חלום מתוק, כזה שידבר לכל סוגי הכלות, אך בעיקר לכאלה שמחפשות לוק מעט מאופק אך עדיין יפהפה ועדין ביום הגדול שלהן. 

 

gallery 6

 

gallery 6

 

gallery 6

 

היא לא פסחה בקולקציה על הטרנדים הכי נכונים כמו שרוולים מנופחים ומשחקי שקיפויות מעניינים, לצד כמויות של שיק ייחודי שמאפיין את העבודות של המעצבת מאז ומתמיד.

  

gallery 6

 

gallery 6

 

הקולקציה כוללת שמלות שיכולות להשתלב בצורה מופלאה בחתונת בית מצומצמת, וכאלה שיכולות להיות פשוט מושלמות לאירוע ערב גלאמי. חוסר הוודאות של התקופה מכתיב צורך בשמלות שיכולות לפעמים להיות גם וגם - ובקולקציה הזו אפשר למצוא גם כאלה ללא כל מאמץ. 

 

gallery 6

 

gallery 6

 

מי שמכיר היטב את הסגנון של ילנה זהר יוכל לזהות את טביעת היד המוכרת של המעצבת: מיקס שכולל טאצ'ים מתוקים של וינטג' עם טרנדים עדכניים, ובדים עשירים בשילובים מקוריים. 

 

gallery 6

 

gallery 6

 

gallery 6

 

הקולקציה יוצאת בטיימינג מושלם לקראת עונת 2021, וחתונות הסתיו והחורף הצפויות בה. כלות שמתכננות להינשא בעונה הקרה ימצאו בה מענה מגוון למראה חורפי וסגור יותר, שכולל שרוולים ארוכים בסגנונות שונים וייחודיים. 

 

gallery 6

 

gallery 6

 

כל שמלה בקולקציה היא יצירה בפני עצמה, וכל אחת מייצרת רגע מיוחד ומושך את העין, בזכות הפרטים הקטנים שהושקעה בהם המון מחשבה, ומייצרים נוכחות בלתי מתפשרת. כלות שאוהבות שילובי תחרות מיוחדים, דיטיילים מוקפדים, ושמלות אופנתיות אך מאופקות במידה הנכונה - ודאי ימצאו בקולקציה הזו את האחת והיחידה שלהן.

 

gallery 6

 

gallery 6

 

gallery 6

 

קרדיטים:

צילום: דניאל אלסטר

 

מאת:כלות אורבניות
תגיות: