תחרות, רומנטיקה וסטייל של בנות מלוכה: הקולקציה של ילנה זהר

05.07.22

הקולקציה החדשה של ילנה זהר מייצרת רגעים נסיכיים ומלאי סטייל, תוך שהיא שומרת על וייב מאופק ואלגנטי. לא תמצאו בקולקציה מחשופים עמוקים ושסעים נועזים, אלא שילובי תחרות מלכותיות ומיוחדות שמייצרות משחקי שקיפויות מדוייקים ואציליים, ולרגעים נצנוץ עדין ומרומז. 

 

1

 

2

 

3

 

4

 

הקולקציה כוללת גזרות קלאסיות ומחמיאות והרבה שרוולים קצרים במגוון גזרות וחיתוכים. כשאלה משתלבים עם שכבות התחרות המיוחדות נוצר לוק רומנטי, עדין ועם זאת מלא נוכחות ואמירה.

 

5

 

6

 

7

 

8

 

הווייב הכללי נע בין כפרי לאלגנטי, וטביעת היד של המעצבת בולטת במיוחד כשהיא משלבת תפירה עילית, בדים עשירים וניצוץ מרומז של גלאם עם המון שיק איכותי. 

 

9

 

10

 

11

 

12

 

אהבנו את שני הדגמים החלקים-מבריקים התפורים בקווים מדוייקים, המתאימים במיוחד לכלות שאוהבות את המראה הנקי והקלאסי שמגיע עם טוויסט קל בעלילה.   

 

13

 

14

 

15

 

16

 

אחרי שפלרטטה עם הסטייל הבוהמייני בקולקציות קודמות, חוזרת המעצבת למקורות ומייצרת שמלות על הצד הקלאסי-גלאמי יותר של הסקאלה. כשבכל שמלה ניכר הסגנון המיוחד שלה, שכולל נגיעות וינטג' בשילוב עם מגמות עכשוויות וגזרות על-זמניות. 

 

17

 

18

 

19

 

20

 

הכלות שיתאהבו בקולקציה החדשה הן חובבות האופנה שאוהבות את שילובי הבדים האלגנטיים, את ההקפדה על הפרטים ואת האווירה האצילית והמרשימה השורה על כל שמלה ושמלה. גם אתן כאלה? זו לחלוטין הקולקציה שתוכלו למצוא בה את האחת שלכן בקיץ הקרוב.  

 

21

 

22

 

23

 

24

 

25

 

 צילום: דניאל אלסטר

מאת:כלות אורבניות