פאנקי ואדג'י: החתונה המיוחדת של אלינור ווילו

21.02.22

אוי, איזה ממתק הכנו לכן היום! החתונה של אלינור ווילו שמתארחת אצלנו היום בבלוג היא סוג של גן עדן ויזואלי לכל כלה ששייכת לזן האלטרנטיבי, אבל מעבר לכך היא פשוט חגיגה מטורפת של סטייל שיכולה לקסום לכולן. 

 

1

 

2

 

3

 

אנחנו בטוחות שלא תופתעו לשמוע שמדובר כאן בזוג ששייך לתחום החתונות. ווילו החתן הוא צלם משובח ושותפו של שי בוזגלו למותג Your Story. אלינור הכלה היא מנהלת אישית ומנהלת סטודיו לשמלות כלה. למרות ששניהם הגיעו מהביזנס הם נפגשו דווקא בטינדר (או כפי שהם מכנים אותו 'טינדרלה'), והמאץ' היה פשוט הכי אובייס. 

 

4

 

5

 

6

 

הצעת הנישואין הייתה אמורה להיות הכי מיוחדת. התכנון של ווילו היה לצאת לחופשת סקי, לעלות על הבמה יחד עם האמנים שמופיעים במקום - ואז להציע. אבל רצה הגורל והקורונה הגיעה למחוזותינו ולא ממש איפשרה ללכת על זה.

 

לווילו נותר לבחור בפלאן בי: טיול רגלי באחד הלוקיישנים האהובים על השניים, עין כרם, כשהטבעת נשלפה אחרי סשן צילומים אינטנסיבי. ככה זה כשמתחתנים עם צלם!

 

7

 

8

 

9

 

שנה ושלושה חודשים חלפו עד לחתונה. בכל זאת, ימי קורונה. בני הזוג החלו את התהליך הכי נכון: הם פשוט דמיינו את היום שלהם, והגיעו למסקנה שהם רוצים ללכת על וייב אדג'י ופאנקי, שיעיף לכולם את הפוני. 

 

10

 

11

 

12

 

13

 

ברגע שהדבר הוחלט, השניים מספרים שהכל התגלגל בקלילות, כאילו זה פשוט נועד להיות. בתוך כל זה אנחנו חייבות לציין שהלוק הכלתי של אלינור הוא פשוט גורג'ס, עם קעקועים הורסים ותכשיטים אותנטיים ממרוקו שמשתלבים היטב באווירה. יש לנו תחושה שתסכימו איתנו שמדובר באחד הזוגות המגניבים ואחת החתונות הכי מיוחדות שראיתן לאחרונה. 

 

15

 

בלט במיוחדלוקיישן: טרמינל - "לא יכולנו להתחתן במקום יותר גרוב, מלא סטייל וקלאס מהם! אהבה ממבט ראשון. כל מה שביקשנו, רצינו, ופיללנו קרה, ואפילו מעבר לציפיות שלנו. הכל היה מדויק: מרמת השירות, לרמת האוכל ועד לתאי השירותים המעוצבים לעילא ולעילא".

  

16

 

17

 

ומה הטיפ של השניים לזוגות המתכננים את חתונתם? קליל: "בסוף זה יגמר. אז אל תשכחו ליהנות מהדרך". וויל דו.

 

18

 

19

 

20

 

21

 

קרדיטים:

מספר אורחים: 260

צילום סטילס: תום סיימון

מקום האירוע: טרמינל

חליפת חתן: דורון אשכנזי

עיצוב האירוע: Mint Design

בר: מיקסולוג׳י

+ קרדיטים נוספים

צילום וידאו: תומר פוקס

מוסיקה: אלעד רון - זברה; Sarava - להקה בקבלת פנים

שמלה: שמלה ראשונה - רוני מורל ואלינור; שמלה שנייה - אלינור

איפור ושיער: דפנה בר-אל

טבעות: כלה - שירי ישראלי דיאנה, חתן - נטע וולפה

נעלי כלה:זוג ראשון - Shoez, זוג שני - זארה

נעלי חתן: Ficconero

תכשיטים: אותנטים ממרוקו

הזמנות/מיתוג: עינת ורדי (חברה של אלינור) עם אלינור

אקססוריז: קישוט לשיער - עליאקספרס

עורך טקס: עמית רגב (חבר של ווילוו)

חוויות: מגנטים - בר ציון, אוטופוזה - רכב אספנות, החתן ביצע ריקוד אקזוטי

מתנות לאורחים: חלות ממאפיית הצבי בבני ברק

מאת:כלות אורבניות