שיק כפרי בוייב אורבני: החתונה של עינב ועומר

29.06.20

אנחנו כל כך אוהבות חתונות שמחברות יחד אלמנטים לכאורה מנוגדים, אך למעשה לגמרי משלימים. עינב ועומר המקסימים בחרו בלוקיישן שהוא הכי ביג-סיטי וייבז אבל עם עיצוב מדויק ואווירה רומנטית במיוחד, הצליחו להכניס אליו ים של קסם כפרי. 

 

gallery 1

 

gallery 2


gallery 1
gallery 1

 

הם עבדו באותה חברה במשך תקופה אך מעולם לא נפגשו. כשעומר עזב, הוא קיבל שוברים זוגיים להופעות המתקיימות תחת הגג של אותה חברת הפקה בה עבדו. מימוש השוברים נעשה מול מנהלת מוקד ההזמנות ושירות הלקוחות - עינב.

השיחה הראשונה ביניהם הייתה נטו על הזמנת כרטיסים להופעה אך חצי שעה אחר כך, קיבלה עינב מייל מעומר שאמר לה שיש באמתחתו לא מעט שוברים, אז היא לגמרי מוזמנת להצטרף אליו להופעה. ההזמנה הלא רשמית הפכה לדייט בהופעה של שלום חנוך - והשאר הוא היסטוריה. שנתיים וחצי אחרי אותו ערב באמפי שוני, הם התחתנו. 

 

gallery 5

מתוך הפינצטה שלנו

gallery 5
gallery 5
gallery 5

 

הצעת הנישואין התרחשה בלוקיישן יפהפה במיוחד, אגם סקאנו הקסום שבדרום איטליה. רק שניהם, מול השקיעה - הכי פיירי-טייל שיכול להיות.

אז אם כבר אגדה, עינב היא נסיכה של המאה ה-21 ואת חתונת החלומות שלה עיצבה לבדה. DIY שגם חסך בעלויות וגם העניק לה הזדמנות להעביר בהנאה את הזמן עד הביג דיי ולהיות מעורבת ונוכחת בכל הפרטים והדיטיילים הקטנים.

 

gallery 9
gallery 9
gallery 9
gallery 9
עינב ליקטה צנצנות, אספה אצטרובלים, דאגה לפלטות עץ ולנרות ואף בחרה והזמינה לבדה את הפרחים. החלל האורבני בו נישאו השניים זכה לטאצ'ים אישיים ששידרו חום, כפריות ופשטות מינימליסטית. עינב דאגה בכוחות עצמה גם לעמדת קיוסק מהממת שכולה פינוקים מתוקים ומלוחים שהייתה היילייט של ממש על הרחבה. 

 

gallery 13
gallery 13
gallery 13
gallery 13

 

ואם מדברים על הרחבה, רבים מאורחי החתונה היו צעירים אשר הגיעו מצוידים  את כל האנרגיות הנדרשות. החתונה הסתיימה בשלוש לפנות בוקר אחרי שעינב בעצמה התעייפה וביקשה ללחוץ סטופ. עד השעה המטורפת הזו היו עוד 100 איש על הרחבה - אורחי החלומות של כל חתן וכלה. 


gallery 17
gallery 17
gallery 17

 

gallery 17


gallery 17

 

עינב ועומר ממליצים לזוגות בדרך לחתונה לשכור מנהל אירוע חיצוני שידאג שהכל יתקתק כמו שצריך ויסיר דאגה מלבם, לסגור ספקים מעולים בהקדם האפשרי, וזאת כדי לא להילחץ או להידרש למשימות גדולות מדי בחודשיים שלפני החתונה ובאמת להנות מהתקופה המרגשת הזו.  


gallery 22
gallery 22

 

gallery 22
gallery 22

 

קרדיטים:
צילום סטילס ווידאו: Monocle Films & Photography
מקום האירוע: EAST TLV

ניהול אירוע: גל זינגר

עיצוב ומיתוג האירוע: הכלה

שמלה: מרדכי אברהם

+ קרדיטים נוספים

קייטרינג ובר: של המקום

מוסיקה: אטיסוטו - עומר כחלון ואלי מתנה

איפור: ענבל מרגלית

עיצוב שיער: שגיא ששון

טבעות: ג'קסון

נעלי כלה:נעלי קולינס

נעלי חתן: אלדו

חליפת חתן: יוסי בן נון חליפות חתן

DIY: קיוסק עמוס בחטיפים גומי ופיצוחים , כל עיצוב ומיתוג האירוע

מתנות לאורחים: חלה לשבת

 
מאת:כלות אורבניות