ניו יורק שיק: החתונה האינטימית של אפרת ויוהן

20.05.20

ישנם סיפורי אהבה שמתחילים לאט, ויש כאלו שמתחילים בהצעת נישואין. כן, קראתן נכון. אפרת ויוהן, הניו יורקרים המקסימים שמתארחים אצלנו היום, החלו את דרכם הזוגית ב-Proposal אמיתית, שחזתה את המשכו של סיפורם.

 

gallery 1
gallery 1
gallery 1
הם הכירו בבר בברוקלין כשיוהן היה בסיבוב הופעות עם להקה בריטית וישב לדרינק עם חברה אפרת. אפרת הצטרפה ולאחר כמה דקות של שיחה יוהן הציע לה נישואין! אז נכון, לא הייתה פה חתונה ממבט ראשון, אבל מאותו הרגע ואילך השניים הפכו לזוג, ותחזקו קשר של לונג דיסטנס במשך תקופה. חמש שנים אחרי אותה הצעת נישואין משעשעת - הם התחתנו "על אמת." 

 

gallery 5

מתוך הפינצטה שלנו

gallery 5
gallery 5
gallery 5
כשהתחילו לדבר על חתונה, הסתכלו קודם כל על טבעות, כשעל מלאכת העיצוב הופקדה חברה  של יוהן שידעה בדיוק מה אפרת רוצה אבל תקשרה בעיקר עם יוהן. ערב אחד, אחרי שחזרה מהעבודה מאוחר, יוהן התעקש שהוא ואפרת יצאו לאכול בחוץ. הם מצאו את עצמם במסעדה שכונתית ויוהן עורר את חשדה את אפרת כשהזמין ארוחת טעימות - למרות השעה המאוחרת. בעודם אוכלים, שאלה אותו אפרת מה קורה עם עיצוב הטבעת, והוא לקח את השאלה כאור ירוק לפעול, חייך חיוך נבוך וכרע ברך.

 

gallery 10
gallery 10
gallery 10
gallery 14
המלצרית המבולבלת של השניים ניגשה ושאלה אם הבינה נכון את הסיטואציה ומיד דאגה לשמפניה. אחרי שסיימו לאכול, הלכו לביתה של החברה שהכירה ביניהם וקינחו עם סבב ברים שכונתי כדי להשיג קצת משקאות חינם - בכל זאת, מאורסים טריים. 

gallery 14
gallery 14
gallery 14

 

הם החליטו להתחתן בארץ והגיעו במיוחד לבחון אופציות למקומות. הם חיפשו לוקיישן שיהלום את רצונם לאירוע קטן ואינטימי ומצאו אותו ביפו עם המון קסם, פשטות ונוף הורס. עיצוב האירוע היה פשוט, מתוק ואביבי עם צבעוניות קסומה של פרחים טבעיים ויפהפיים.

gallery 18
gallery 18

 

הלוק של אפרת היה קלאסי עם שמלה שיקית ומעוטרת בטוב טעם ונעלי גוצ'י מהממות. יוהן בחר את החליפה שלו בניו יורק, ולמרות שמאוד ניסה להיצמד לתקציב, האאוטפיט שלו עלה יותר מאשר זה של אפרת!  

gallery 20
gallery 20
gallery 20
gallery 20
gallery 24
הטיפ של השניים לזוגות המתכננים את חתונתם הוא להיות קשובים לרצונות שלכם ולא להתבלבל מכל הרעש מסביב - אתם יודעים מה נכון עבורכם. 


gallery 24
gallery 24
gallery 24
gallery 24

 

קרדיטים:
צילום סטילס: מתן כץ
שמלה: דנה הראל
מקום האירוע: בית אנדרומדה
איפור:ענבל מרגלית
עיצוב שיער:דנה צמות

+ קרדיטים נוספים

מוסיקה: מיטל שבח
קייטרינג: של המקום
טבעות: Ludevine Jewelry
נעלי כלה: גוצ׳י
חליפה ונעלי חתן: גוצ׳י
הזמנות / מיתוג: נעם מעוז
פרחים: שדות, משתלה בגן חיים
עורך טקס: יאיר רוטקוביץ

 

 

מאת:כלות אורבניות