מנט טו בי: החתונה הקלאסית של עדן ויונתן

17.05.23

 מעבר ליופי הקסום בחתונה של עדן ויונתן, בני הזוג החמודים שמתארחים בבלוג שלנו היום, יש משהו בסיפור של השניים שעשה לנו גוס באמפס אמיתיים. יש לנו תחושה שתבינו מהר מאוד גם למה. 

 

untitled 36 1

 

1

 

הכל התחיל אי שם, בכיתה א' (!) כשאנחנו רק למדנו לכתוב, לקרוא ולעכל את העובדה שנכנסנו למערכת החינוך ל-12 שנה, השניים האלה כבר הסתדרו פור לייף. הם היו שכנים וחברים הכי טובים, ובגיל 16 הפכו לזוג. 10 שנים לאחר מכן (מינוס חמישה ימים) עמדו יחד מתחת לחופה. אין יותר מנט טו בי מזה. 

 

למעשה, הפעם הראשונה בה הציע יונתן לעדן נישואין הייתה כבר בנשף של י"ב. זו הייתה מעין הבטחה שגם בצבא שום דבר לא יפריד ביניהם, מכיוון ששניהם ידעו שיתמיינו לתפקידים שוחקים ב-8200, ובקושי יתראו. 

  
untitled 143 3

 

בלטו במיוחדצילום: Happydays Photography - "אמנים לכל דבר. הם גרמו לנו להרגיש הכי בנוח והפכו את כל החוויה לקלילה וכיפית! דאגו שיהיה לי ולמלוות שלי את הבוקר הכי מצחיק ומרים שיש".

  

2

  

3

 

4

 

מאז דווקא עברו פרידה של שנה וחצי, כשכל אחד עשה את הטיול הגדול. עדן בדרום אמריקה ויונתן במזרח. על המטוס חזרה מהודו יונתן כבר שלח הודעה לעדן ושאל אם בא לה להיפגש. במקרה הפגישה התקיימה ביום השנה שלהם, באותו יום חזרו לזוגיות חדשה ובוגרת יותר. כבר יש לכן עור ברווז?

 

3 שנים אחרי, יונתן קנה כרטיסים לסנטוריני כדי להציע שם נישואין, אך הקורונה לא הייתה לטובתם והטיסה בוטלה. במקום, בחר יונתן במלון באיזור ירושלים, ובזמן שבני הזוג יצאו לארוחת ערב, החברים והמשפחות אירגנו את החדר. כשחזרו הכל היה מוכן, והוא שלף את הטבעת.

 

IMG 2759 1

   

6

 

בלטה במיוחדשמלה: סטודיו מדינה - "כל חווית המדידות במדינה הייתה מעל למצופה והייתה התייחסות לכל הפרטים הקטנים. יצאתי מכל מדידה בלב שלם וידעתי שאני בידיים הכי טובות שיש".

  

7

 

למרבה הצער, שני סביה של עדן נפטרו זמן קצר אחרי הצעת הנישואין, והאירוע התקיים רק אחרי שהסתיימה שנת האבל. בני הזוג מספרים שבשנה הזו בחרו במלוא תשומת הלב את הספקים המושלמים עבורם, וכל אחד מהם היה מבחינתם מעל ומעבר לחלומות. 

 

8

 

9

 

הם בחרו להינשא בטרמינל, בזכות האווירה הקלאסית, הניחוח החו"לי והקולינריה המשובחת - פרט שהיה חשוב במיוחד לבני הזוג הפודיז. השניים מספרים שהיה להם ברור לכל אורך תכנון החתונה שהם רוצים שתהיה סופר נקייה והכי פיין שיש. הקו הכללי למיתוג ולעיצוב כלל גווני שחור-לבן עם נגיעות של זהב, ירוק ועץ.

 

פלטת הצבעים נשמרה החל מההזמנה והתפריטים (שעיצבה עדן בעצמה), ועד ללוק הכללי של האירוע. עדן בחרה את פרח הגיבסנית שהמשיך את הקונספט הלבן וליווה את כל החתונה, מהחופה ועד עיצוב השולחנות ועמדות קבלת הפנים. יצא מושלם.

 

10

 

בלט במיוחדלוקיישן: טרמינל - "גן אירועים ירוק עם נגיעות אירופאיות רומנטיות וגם אולם סגור וינטג׳י בעיצוב פיין משגע. מעבר לעיצוב המושלם של הטרמינל, קיבלנו אינספור המלצות על האוכל המדהים".

  

11

  

13

 

בלט במיוחדדיג'יי: אור ביטון - "הוא היה מעל ומעבר. זו הייתה אהבה ממבט ראשון!".

 

14

 

 ומה הטיפ של השניים לזוגות המתכננים את חתונתם? בסיסי וסופר חשוב: "ליהנות מהדרך! לזכור את המטרה הסופית, ולא לאבד את עצמכם ואחד את השניה בתהליך". חותמות על כל מילה. 

  

untitled 27 1

 

15

 

קרדיטים:

מספר אורחים: 280

צילום וידאו וסטילס: Happydays Photography

מקום האירוע: טרמינל

שמלה: סטודיו מדינה

חליפת חתן: Names

מוסיקה: אור ביטון

+ קרדיטים נוספים
מקום התארגנות: בית אירוח של אמה ועופר ביפו, שוק הפשפשים

הפקה: של הטרמינל
עיצוב האירוע: Mint Design
קייטרינג: השף ליאור עוזרי
בר: Mixology Team
איפור: סתיו יעקובי
עיצוב שיער: דור קלדרון
טבעות: יהלומי טוקוב
נעלי כלה: Republic
נעלי חתן: Aldo
תכשיטים: פניני וינטג׳
עורך טקס: הרב זגורי
חוויות: עמדת צילום שחור לבן בקבלת פנים + מגנטים במסיבה

מאת:כלות אורבניות