פאן אנד סאן: החתונה של עדן וגיא

07.06.22

עדן וגיא שמתארחים אצלנו בבלוג הם הם מהזוגות האלה שחוץ מכך שהייתה להם חתונה ממש ממש (ממש) יפה, את סיפור האהבה שלכם הם מספרים באופן כל כך קולח ומלא פאן, שפשוט לא נותר לנו אלא להעביר לכן את הדברים, בול כפי שסופרו לנו. מוכנות? היר ווי גו!

 

1

 

2

 

3

 

4

 

הכל החל כשעדן עברה לתל אביב והתחילה (אובייסלי) למלצר באחת המסעדות המוכרות, שם הכירה את קרן, אחותו הקטנה של גיא. 

 

חלפה שנה מאז שעזבה את המסעדה, והיא נתקלה בתמונה של גיא בפרופיל פייסבוק של קרן. התלהבות גדולה נרשמה, ומצד שני, היסוס: מה הסיכוי שהבחור תכול העיניים רווק? כעבור חצי שנה, הודות לאלוהי הטינדר ויכולות בילוש לא יביישו סוכן FBI, עדן זיהתה את גיא באפליקציית היכרויות, והבינה שזה הזמן לעשות מוב.

 

5

 

6

 

7

 

8

 

בטיימינג מעולה, קרן סחבה את גיא לעשות קעקוע משפחתי ותיעדה לסטורי. עדן לא היססה לנצל את ההזדמנות לבדוק מה העניינים, ולחתור למגע. גיא מצידו ממש היה מעוניין לפגוש מישהי כי בדיוק עמד לטוס לחודש לברזיל. קרן התעקשה שלא יצטער על כך, ובאמת - האגדה מספרת שאחרי הדייט השני חזר עם עיניים בורקות מהרגיל ומאז הכל התגלגל בקלילות. 

 

9

 

בלט במיוחדצילום: שי בוזגלו, YOUR STORY - "הוא צילם תמונות חלומיות והביא איתו עוד 2 צלמים שהיו סביבנו בכל רגע באירוע".

 

11

 

12

 

הצעת הנישואין התרחשה על גג תל אביבי קסום. גיא אמר לעדן שהם מוזמנים לארוחה אצל… (ניחוש אחד) אחותו הקטנה קרן, וכשעלו לגג (בשקיעה כמובן), ירד לפתע על ברך אחת והציע נישואין. 

 

לאחר ההתרגשות והתדהמה, יצאה קרן, שחקנית משנה משמעותית בסיפור שלנו, בתלבושת המלצרית מהמסעדה בה עבדו יחדיו, ומילצרה את השניים עם קאווה חגיגית וסושי.

 

13

 

14

 

15

 

16

 

לא פחות מ-22 חודשים חלפו עד לחתונה. המהמורות - כרגיל - בחסות הקורונה. התאריך המקורי של החתונה נקבע מיד לאחר הגל הראשון, אך בגלל שבני משפחה עדיין לא יכלו להגיע מחו"ל, הבינו בני הזוג שעדיף להם לדחות בשנה שלמה כדי לא להיכנס ללופ של דחיות.

 

הם נאלצו להחליף לוקיישן וכמעט את כל הספקים, ומספרים שלאורך כמעט כל שנת ההמתנה ניסו שלא לעסוק בחתונה כדי למנוע אכזבה. שלושה חודשיים לפני חזרו בפול פאוור להכנות והצליחו להרים את החתונה עליה חלמו. 

 

17

 

18

 

19

 

20

 

החתונה התקיימה בסופו של בשישי בקונספט הפוך, כך שהחופה התקיימה בשעות אחרי הצהריים והריקודים זלגו לערב. הכל התרחש במתחם בלו ריי החדש של הלוקיישן המהמם כוכב הים, שנועד בדיוק לקונספט שווה שכזה. העיצוב שהלכו עליו הוא בוהו-שיק שהפך כבר לסוג של קלאסיקה, עם המון פאמפס, אווירת חופש ושיק נון שלאנטי. 

 

21

 

22

 

23

 

24

 

25

 

ומה הטיפ של השניים לזוגות המתכננים את חתונתם? "לקחת את הארגון בקלות ולהבין שלא תמיד תסכימו אחד עם השני על כל פרט. לכן תצטרכו לעשות כמה ויתורים - בדיוק כמו בזוגיות". 

  

26

 

27

 

28

 

29

 

קרדיטים:

מספר אורחים: 300

צילום סטילס: YOUR STORY - שי בוזגלו

 מקום האירוע: כוכב הים

שמלה שניה: אאוריקה

חליפת חתן: Names

די.ג'יי: HYPE אלי מתנה

בר: לומינר

+ קרדיטים נוספים

עיצוב האירוע: מעצבת הבית של כוכב הים - יערה

קייטרינג: מעשייה

מנהלת אירוע: נופר מנור

צילום וידאו: פבל קרלין

שמלה ראשונה: ברטה

איפור ושיער: טל דברה

טבעות: Diana Rafael Jewelry

נעלי כלה: Shoez

נעלי חתן: Ficco Nero

הזמנות/מיתוג: חברה של הכלה

עורכי טקס: החברה הכי טובה של הכלה והחבר הכי טוב של החתן

חוויות: עמדות קוקטיילים

מגנטים: לירן קרפ

DIY: עמדת זולה כיפית שכללה פופים, שטיחים וכריות 

מתוקים: עמדת אפטר של לה גאטרי

מאת:כלות אורבניות