חמישים גוונים של פודרה ולבן: החתונה הרומנטית של דורין ושבי

18.10.21

אנחנו אוהבות לראות זוגות שיודעים בדיוק מה הם רוצים, ומצליחים להוציא אל הפועל ויז'ן מדויק ומתוקתק. במקרה של בני הזוג שמתארחים אצלנו היום בבלוג, זה לא ממש מפתיע.

 

דורין, הצלע הנשית בין בני הזוג היא חובבת אופנה, עיצוב וסטיילינג מושבעת שמטפחת פיד אינסטוש מוקפד. כך כשזה הגיעה לחתונה היה לה חזון ברור, שקם לחיים בדיוק כפי שתכננה. 

 

14

 

11

 

אבל לפני שנתחיל לדבר על האירוע, בואו נחזור אחורה בזמן אל ההיכרות של השניים, שהתרחשה כבר לפני חמש וחצי שנים, כשבני הזוג היו רק עמיתים לעבודה בחברה תל אביבית.

  

22

 

23

 

דורין מספרת ששבי היה זה שעשה את הצעד הראשוני והחל להתקרב אליה בביישנות ובעדינות. לצידו, חברה טובה לעבודה סייעה לקדם עניינים ולהפוך את הגישושים לדייט של ממש. מאז, השניים עברו שלל חוויות משותפות, והם הכי בטוחים שלטוב ולרע - הם נועדו להיות יחד, ולתמיד.

  

12

 

9

 

הצעת הנישואין התרחשה בגג של מלון בזכרון יעקב, מול השקיעה. כשדורין הגיעה למקום חיכה לה שטיח אדום ושולחן עם בקבוק שמפנייה, שוקולדים ומאפים איכותיים. 

 

כשנכנסה לחדר חיכתה לה הפתעה נוספת - כל החלל היה מקושט בבלונים בצבעי זהב, כסף ולבן, ושמותיהם של בני הזוג הוטבעו עליהם. סו רומנטיק!

 

13

 

10

 

שנה וחצי עברו מההצעה ועד לחתונה. השניים סגרו את תאריך החתונה לשנה וחצי מראש כבר בינואר 2019, עוד לפני פרוץ הקורונה. הם רצו לקחת את הזמן בניחותא, ולסיים את הלימודים של שניהם. בתקופה הזו הם סגרו עם הספקים העיקריים, תוך כדי שנה לא פשוטה של קורונה, סגרים, מלחמה ועומסים בחיים המקצועיים והאישיים. 

 

8

 

5

 

בני הזוג כבר היו בטוחים שיצטרכו לדחות את החתונה, אבל בסופו של דבר הכל קרה כמתוכנן והיה מושלם ומיוחד יותר ממה שחלמו. כחובבת עיצוב, לדורין היה חשוב במיוחד ללכת על לוק קלאסי, וכפי שבטח כבר הבנתן, היא ידעה בדיוק מה היא רוצה. 

   

6

 

7

 

בלטו במיוחדצילום: ISO איזו צלמים - "איתי בן אדם מקסים וצלם מקצועי. כל החתונה ליווה אותנו, את המשפחות ואת האורחים בנעימות, קלילות, אדיבות ומקצועיות. מספר אחד ללא ספק"!

  

3

 

בחופה היא בחרה לשלב בד שמנת נשפך, עם פרחים בגווני ורוד, פודרה ולבן, לצד עצי פמפסים למראה עדין ומלכותי. בקבלת פנים הייתה עמדה של תכשיטי שזירת פרחים שהוסיפה לאווירה הקסומה.

 

4

 

16

 

עיצוב השולחנות עוצב בהלימה לצבעי החופה והוא כלל כדים במשחקי גדלים שונים בצבעי זהב-נירוסטה, עם פרחים וסוגי פמפסים מגוונים ליצירת אווירה רומנטית. הכל הושלם נראה בדיוק כפי שרצתה, עד לפרטים הכי הקטנים.  

  

17

 

18

 

בלט במיוחדהאולם: באסיקו - "העיצוב המוקפד והייחודי, האוכל האירופאי ברמה הכי גבוהה שאפשר לבקש והאווירה הביתית והקסומה כבשו אותנו מיידית, וגם את קהל האורחים שלנו".

 

19

 

ומה הטיפ של השניים לזוגות המתכננים את חתונתם? אפשר לומר שאלה שלושה טיפים: להירגע, להירגע ולהירגע... הם מזכירים לכן לקחת את החתונה בקלילות, וליהנות במקסימום מהיום החד פעמי הזה. 

  

20

 

15

 

קרדיטים:

מספר אורחים: 270

צילום סטילס: איזו צלמים

מקום האירוע: באסיקו 

מוסיקה: די.ג'יי אריק כהן 

צילום וידאו: רוסלן שיין

+ קרדיטים נוספים

שמלה: עמנואל

איפור ושיער: גילי אלגבלי

טבעות ותכשיטים: סאקל תכשיטים תל אביב

נעלי כלה: אסוס

נעלי חתן: אלדו

הזמנות/מיתוג: הזמנה שקופה בעיצוב אישי

חליפת חתן: דון אמור

מתנות לאורחים: קופסאות מתנה עם הטבעת חותמת אישית של תאריך החתונה ובתוכם שוקולדים ופרלינים

מאת:כלות אורבניות