קלאסיקה אביבית: החתונה של דור ודודי

12.07.21

סיפור האהבה של דור ודודי, בני הזוג החמודים שמתארחים אצלנו בבלוג היום התחיל בבר. כן, ממש כמו פעם, כאילו אין טינדר בעולם... זה קרה לפני שש שנים. השניים החליפו מבטים מעל לכוסות המשקה שלהם, אבל לא מעבר לכך. אבל אל דאגה, מכאן דודי לא בזבז זמן וכבר למחרת דאג לשלוח לדור הודעה בפייסבוק, והחל לפרוח קשר רומנטי ויפה.

 

9

 

8

 

10

 

7

 

הצעת הנישואין התרחשה באי קפרי היפהפה שבאיטליה, באווירה ציורית ופסטורלית. השניים שכרו סירה, פתחו בקבוק של שתו יין טוב ואז כרע דודי ברך. דור מצידה פרצה מיד בבכי ואמרה 'כן' בהתרגשות. 

  

6

 

בלטה במיוחדשמלה: סטודיו מדינה - "זו הבחירה הכי מושלמת שהייתה לי. עם כל שינוי וכל דחייה של החתונה הן עודדו ותמכו. הרגשתי כמו נסיכה בשמלות המדהימות שלהן".

 

3

 

22

 

מאז חלפו שנה ושמונה חודשים, שבמהלכם תוכנן יום החתונה לא פחות מארבע פעמים, כשהסיבה היא כמובן מגיפת הקורונה וההגבלות שבעקבותיה. לאורך הדרך נאלצו בני הזוג להחליף לוקיישן לחתונה וגם נותני שירותים סביב האירוע, אבל הם מספרים שהכל בדיעבד הסתבר כהכי לטובה. 

  

5

 

23

 

בלטו במיוחד"האולם אהובת הספן והמעצבת יצאו מגדרם ועשו לנו את חתונת החלומות. הויז׳ן שלי היה תמיד להתחתן ביער ושארגיש פיה ליום אחד, והם הפכו את האולם לקסום"!

 

2

 

האירוע התקיים בסופו של דבר בתחילת האביב, בשיא הפריחה ומזג האוויר הנעים והמלטף. הסגנון העיצובי שבחרו היה קלאסי ועדין, עם נגיעות בוהו ושלל פרחים לבנים שהחמיאו לנוף מהים שנשקף מהחלונות. 

  

11

 

12

 

13

 

14

 

15

 

הטיפ של השניים לזוגות המתכננים את חתונתם הוא להיות תמיד בצ׳יל, לזרום וליהנות מהאירגונים ומהתקופה. לדבריהם, הזמן עובר ובסוף נשארים רק הזכרונות. אז כדאי שאותם זכרונות יהיו הכי טובים שאפשר. 

 

18

 

19

 

16

 

17

 

21

 

קרדיטים: 

מספר אורחים: 300

מקום האירוע: אהובת הספן

שמלה: סטודיו מדינה

צילום סטילס: אורי חיון

עיצוב האירוע: הדס הכט

+ קרדיטים נוספים

מוסיקה: אינטרו

צילום וידאו: אליאור תורג׳מן

איפור: שני לוי דדון

עיצוב שיער: רן קריסי

נעלי כלה: אלדו

נעלי חתן: אלכסנדר מקווין

תכשיטים: אפרת קאסוטו

הזמנות/מיתוג: Free print

חליפת חתן: פקטורי 54

DIY: סלסלאות לשושבינות

 
מאת:כלות אורבניות
פרויקט מציאות מדומה יצא לדרך
באיזה איזור בארץ? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
מה הסגנון? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
כמות אורחים משוערים? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)