דיימונדס אר פוראבר: קולקציה חדשה ללירון פרטוש

07.02.23

יהלומים הם המלכים הבלתי מעורערים של אבני החן כולן, הרבה לפני שמרילין שרה על כך את השיר האייקוני שלה. הם משלבים עוצמה ועדינות, בלינג וסטייל - סוג של שלמות ללא רבב המהווים בסטיז בלתי מעורערים של כל אישה. אותו נצנוץ נקי, אלנטי ומרשים הוא גם מקור ההשראה לקולקציית 2023 של לירון פרטוש, Diamonds.

 

2

 

3

 

4

 

5

 

כשניגשה המעצבת ליצור את הקולקציה ממנה הכי התרגשה אי פעם, היא מספרת שדמיינה אתכן, הכלות שלה ואת הרגעים העוצמתיים ביותר ביום הגדול שלכן: רגע המפגש, הנשיקה הראשונה כזוג נשוי, הריקוד הראשון וכל אותם רגעים ראשוניים וחד-פעמיים, שישאירו אתכן ואת כל אהוביכן נפעמים ונרגשים עד כלות.

 

6

 

7

 

8

 

9

 

10

 

כמתבקש משמה של הקולקציה, היא כוללת לא מעט שמלות מנצנצות המשובצות באבני סברובסקי וקריסטל, כולל אפילו תחרה מושלמת שיצרה המעצבת, הנראית בדיוק כמו יהלום תחת מיקרוסקופ. לצד השמלות הקסומות שבהן שולטת אווירה גלאמית ומלאת נוכחות תמצאו גם לוקים קלאסיים וחלקים עם טוויסטים מודרנייים, שעוצבו בהשראת הסטייל העל זמני הגלום ביהלום.  

 

11

 

12

 

13

 

14

 

15

 

התאהבנו במיוחד בשמלות עם מחשוף האיקס בגב, גם בזו המשובצת אבני חן וגם בשמלה החלקה בעלת המחשוף העמוק והשובל הארוך, המייצרות אפקט וואו מכל כיוון שהוא. 

 

16

 

17

 

18

 

19

 

20

 

קולקציית 2023 מאגדת בתוכה גזרות חדשות ומחמיאות, המיועדות לכל מידה שהיא. המעצבת מספרת שכל בד וכל אבן נבחרו בקפידה רבה ותוכננו מתוך המון אהבה ומחשבה עליכן. וכעת - זהו הזמן שלכן למדוד, להתרשם ולמצוא את זו שתשתלב היטב בכל הרגעים המיוחדים שלכן. 

 

21

 

22

 

23

 

24

 

קרדיטים: 

צילום: רותם לבל 

מאת:כלות אורבניות