על ראש הצוק, מול שקיעה מהממת: הצעת נישואין יפהפייה במדבר

10.10.20

אין מי שאוהב לראות הצעות נישואין מושקעות יותר מאיתנו. וכשאנחנו רואות אחת מהממת במיוחד, תהיו בטוחות שאנחנו נרוץ לספר לכן עליה! 

 

gallery 7

  

gallery 7

 

gallery 7

 

אז הכירו את לין ואסף המקסימים, שנפגשו בצבא וביחד כבר 3 וחצי שנים. חוץ מבן זוג משקיען ללין יש עוד משהו שכל כלה אורבנית הייתה שמחה שיהיה לה - בסטי שהיא מפיקת אירועים. מה יכול להיות יותר מוש מחברה טובה שמפיקה עבורך את ההצעה, בוחרת קונספט ומוצאת ספקים מדהימים? 

 

gallery 7

 

gallery 7

 

gallery 7

 

gallery 7

  

נופר, זהו שמה של החברה, שאנחנו מתות להציע לה חברות כבר בעצמנו, והיא זו שבחרה בפינצטה בעלי מקצוע שהתאימו כמו כפפה ליד לווייב המדברי. ולמה מדבר? מדובר באחד הלוקיישנים האהובים על לין, ובני הזוג פוקדים אותו עשרות פעמים בשנה. זה היה רק טבעי שבו תתרחש גם ההצעה.

 

gallery 7

 

gallery 7

 

gallery 7

 

gallery 7

 

אסף שיתף את נופר ברצונו להציע ללין אי שם בתחילת 2020, אבל כרגיל, הקורונה יצרה עיכוב בתכניות וההצעה נדחתה פעמיים. הטבעת שנקנתה בפברואר, ישבה בארון וחיכתה לטיימינג המתאים. 

 

gallery 7

 

gallery 7

 

gallery 7

 

אסף חלם להפתיע את לין, לרגש אותה וליצור עבורה רגע מיוחד וקסום, למרות כל קשיי התקופה. בסופו של דבר, זה קרה בהתראה קצרה, אבל הספקים כבר היו מוכנים להתייצב עם כל מה שצריך כדי ליצור את החוויה המופלאה שמול עיניכן כרגע. 

 

לליאור זמל המעצב ניתנה יד חופשית. נקודת הפתיחה שלו היתה כמובן המדבר המשגע, ולוח השראה שיצר יחד עם נופר. 

 

gallery 7

 

gallery 7

 

gallery 7

 

gallery 7

 

 חדרים במלון "בראשית" הוזמנו מראש, וללין נאמר להתכונן לשבת על יין בנקודת תצפית מרהיבה, ולכן עליה גם להתלבש בהתאם. ההפתעה הייתה מושלמת. 

 

gallery 7

 

gallery 7

 

gallery 7

 

הצלמים איה ואבי לכדו את הרגעים האישיים והיפים האלה, ויצרו תמונות מרגשות באווירת פינטרסט עם טאץ' חו"לי, בדיוק מה שכיוונה אליו נופר כשהגתה את הקונספט. 

 

gallery 7

 

gallery 7

 

gallery 7

  

לא נותר לנו אלא להמתין לחתונה של השניים האלה, ואנחנו בטוחות שתהיה מיוחדת לא פחות מההצעה. ולסיום - אנחנו חייבות להעביר אליכן עצה טובה מהבסטי - שימו לב שאתן מתחברות לסגנון ולאישיות של בעלי המקצוע שאתן בוחרות לחתונה שלכן, מעבר לכישרון ולאיכות נטו. זה הופך את התכנון והביצוע למנצח, בכל קנה מידה שהוא. והתמונות שלפניכן הן לגמרי ההוכחה. 

 

קרדיטים:

צילום: איה ואבי

הפקה: נופר לוי 

עיצוב: זמל עיצובים

מאת:כלות אורבניות