The Perfect Party: החתונה של דקל ושי

10.02.22

אין כמו חתונה שהופכת בשלב מסוים למסיבה מהממת, עם ריקודים והרמות נון סטופ עד הבוקר, ורחבה שאחרון האורחים מרגיש חייב לחרוך. כל זה הופך לאקסטרה פאן כשאחד (או אחת) מבני הזוג הם רקדנים מקצועיים, שהופכים את כל מה שקורה על רחבת הריקודים לסוג של שואו. 

 

1

 

1a

 

2

 

3

 

אז כן, זה בדיוק המקרה בחתונה של דקל ושי שזורחת אצלנו היום. דקל היא מורה למחול ועובדת כרקדנית של סטפן! כך ששלב המסיבה באירוע הזה ודאי הותיר חותם, אבל גם כל השאר היה לא פחות ממושלם. 

 

4

 

5

 

בלט במיוחדצילום: אלי ראול - "האחד והיחיד! התמונות מדברות בעד עצמן. הוא תפס גם רגעים אמיתיים וגם צילומים אומנותיים מכל זווית. כל היום היה הכי נעים ומרגיע שהוא שם ושם לב לכל הפרטים הכי הכי קטנים".

 

7

 

אבל נחזור לסיפור ההיכרות של השניים. הכל החל כשדקל שלחה הודעה לשי באינסטגרם. העובדה ששי מתגורר באילת ודקל מיהוד לחלוטין לא הרתיעה אותה, והקליק היה כה משמעותי שהלונג דיסטנס הפך לנון אישיו, או כמו שאומרת דקל: "אין מרחק שהאהבה לא מנצחת". די מהר הגיעה גם הצעת הנישואין על סירה בלב ים, ליד חוף מהמם בתאילנד. הכי רומנטי שיכול להיות. 

  

8

 

9

 

10

 

10a

 

מאז חלפו שנה וחצי עד לאירוע עצמו. במהלך התקופה איבדה המשפחה את אביו של שי. למרבה הצער, הוא לא הספיק לקחת חלק באירוע ולראות את בנו מתחת לחופה, אך כמובן שהוזכר בה והיה נוכח ברוחו. בתוך תהליך התכנון, סגרו בהתחלה בני הזוג את נותני השירותים החשובים, וכל שאר הפרטים נסגרו שלב אחר שלב. דקל מספרת שנהנתה במיוחד להכין את הדברים הקטנים שנועדו לאורחים, כמו סלסלאות התרעננות בשירותים ופילטר חתונה לאינסטגרם שנשלחו לכל האורחים בבוקר האירוע.

  

10b

 

10c

   

12b

   

12c

 

בלט במיוחדלוקיישן: הגבעה - "המפיקה רעות הפכה לי את החתונה ליותר ממושלמת! כל כך נהנתי בחתונה שלי שהחלטתי להיות מנהלת אירועים בעצמי. ארבעה חודשים אחרי החתונה התחלתי לעבוד כמנהלת אירוע באולם שהתחתנתי בו! אני לא חושבת שיש יותר מטורף מזה".

 

14

 

העיצוב שבחרו היה קלאסי ואלגנטי, מלא בפרחים לבנים ובצמחיה ירוקה. האירוע כולו היה הצלחה, וכמובן - מבט קטן ברחבה עושה לנו חשק לאוורר את נעלי הריקוד שלנו! 

  

15

 

בלט במיוחדצילום ב-VR של כלות אורבניות: "אחרי שראיתי טעימה החלטתי שאני רוכשת את המשקפיים. זה הזיכרון הכי מוחשי שאפשר ליצור! אין אחד שהראתי לו ולא בכה מהתרגשות. אין לתאר את החוויה העוצמתית שהמשקפיים מייצרים".

 

17

 

18

 

בלטה במיוחדאוברול לריקודים: ראקל דיאר - "האוברול שלי היה מושלם! היה לי חשוב שבחלק של הריקודים יהיה לי הכי נוח שיש והאוברול ענה לי על כל הדרישות".

 

ומה הטיפ של בני הזוג לזוגות המתכננים את חתונתם? פשוט ליהנות מכל רגע. חשוב שלא תהיו לחוצות, אבל כן תרדו לפרטים הקטנים כדי לא לתת מקום לטעויות ביום עצמו.

  

19

 

21

 

קרדיטים:

מספר אורחים: 350

צילום סטילס: אלי ראול

מקום האירוע: הגבעה 

אוברול: ראקל דיאר

חליפת חתן: באמוס סקוור

עיצוב האירוע: נטשה, מעצבת הבית של הגבעה

קייטרינג: עץ השדה

+ קרדיטים נוספים

מוסיקה: דיג'יי סמיילי

בר: הגבעה

צילום וידאו: רונן ארביב

שמלה: דרור קונטנטו 

איפור ושיער: רוני אבן 

טבעות: ג'קסון

נעלי כלה:אלדו/פילה

נעלי חתן: טומי

תכשיטים: אליאקספרס 

הזמנות/מיתוג: הכלה

אקססוריז: Shein

חוויות: הופעה של סטפן

DIY: כל שולחן הכניסה

מתנות לאורחים: צמידי סטטוס, מניפות, כיפות, פקקים לעקבים, עציצי תבלין, כפכפים

 
מאת:כלות אורבניות