Backstage Romance: החתונה היפה של דבי ואוהד

12.07.23

אהבתם העזה של דבי ואוהד - בני הזוג המהממים שמתארחים בבלוג שלנו היום - לאמנות התיאטרון היא זו שחיברה ביניהם, ויצרה את הניצוץ הראשוני ממנו צמחה הלהבה הגדולה. כשני סטודנטים מלאי תשוקה למקצוע הם נפגשו בשנה א' בבית הספר למשחק בית-צבי, וסיימו את הלימודים כסוג של פאוור קאפל, לפחות בעינינו :)

 

1

 

2

 

זה התחיל בשנה הראשונה ללימודים כשהשתתפו יחד בתרגיל, והפכו לבסטיז. בשנה השניה הקשר המשיך והתהדק, המבטים בשיעורים הפכו לארוכים יותר ומקומות הישיבה התקרבו אט אט. מאז - הם בלתי נפרדים.

 

4

 

5

 

הצעת הנישואין התרחשה בארץ המגף והפחמימות המשובחות - איטליה. זו הייתה הטיסה הראשונה של השניים לחו"ל יחדיו, אחרי תקופה אינטנסיבית של לימודים וחיפושי עבודה. אוהד לא הזדרז וחיכה לרגע שיהיה הכי נכון להצעה.

 

כשהשניים הגיעו לתצפית הגבוהה ביותר באי קאפרי, והיו שם לגמרי לבד על רקע הנוף המושלם - לא היה ספק שזהו המומנט המיוחל. הם עמדו להצטלם, הדליקו טיימר בטלפון, עשו כמה תמונות מצחיקות וברגע הבא אוהד כבר שלף קופסה אדומה מהתיק. 

 

6

 

7

 

דבי מספרת שמעולם לא הייתה כה מופתעת, וברגע הראשון ממש לא האמינה שזה קורה. יצא הגורל תאריך ההצעה גם היה תאריך הנישואין של הוריה של דבי, כך שכל הסימנים מסביב העידו שזה הכי מנט טו בי. 

 

8

 

9

 

10 חודשים חלפו עד החתונה, ואם תשאלו את דבי ואוהד - התכנון לקראת היום הגדול הוא הדבר הכי כיפי שיכול להיות. כמי שנפגשו על רקע אותן אהבות, הם מצאו שלשניהם חשובים בדיוק אותם הדברים גם בכל הנוגע לחגיגת האהבה שלהם. הם מספרים שהבינו זו את זה, סמכו האחד על השנייה וכל אלה הפכו את התכנון והציפייה לביג דיי להכי כיפי וגם לגמרי מספק כשהכל קרם עור וגידים. 

 

10

 

11

 

השניים מספרים שהתחברו מאוד לכל אחד מהספקים, וחשו שהיה ביניהם סנכון מעולה שגרם לכל האירוע לתקתק בדיוק לפי התוכניות. 

 

בלט במיוחדצילום סטילס: YOUR STORY - "צלם הסטילס שלנו לא הכיר את צלם הוידאו, זו הייתה הפגישה הראשונה ביניהם, והם עבדו יחד כל כך טוב כאילו שהם עובדים שנים יחד. אפשר לראות את זה גם בתוצר".

 

13

 

הם בחרו לקיים את האירוע בקאי, מקום לאירועים באווירת ריזורט מהממת, ובכל הנוגע לעיצוב הלכו על קו פשוט ונקי שנתן את מלוא המקום ללוקיישן. על השולחנות הוסיפו עציצי תבלין, שהוסיפו פן סמלי - שמשהו חדש ילבלב ויצמח מהאירוע. 

 

14

 

15

 

16

 

17

 

החתונה התקיימה סביב פורים, ולכן שמו השניים מסיכות אלגנטיות ומגניבות על השולחנות, מה שהתחבר גם לתחום העיסוק שלהם ולמקום בו נפגשו. הנגיעה האישית המשיכה גם בגזרת המיתוג עם תפריטים מיוחדים שעיצבו השניים, שלתחושתם מאוד משקפים את אופיים.

 

18

 

19

 

D O 517 1

 

22

 

בלט במיוחדדיג׳יי: דודו פריז מפיינל דראם - "הוא העיף אותנו באוויר עם המוזיקה שאנחנו הכי אוהבים, ולא הצלחנו להוריד את החיוך בזכותו".

 

ומה הטיפ שלהם עבורכן? "לזרום, להבין ולבוא אחד לקראת השניה". לחלוטין שווה ליישם גם ביום שאחרי. 

 

קרדיטים:

מספר אורחים: 390

צילום סטילס: Your Story - ווילו רוטר

מקום האירוע: קאי 

שמלות: אלון ליבנה // ערבה פולק

מוסיקה: פיינל דראם - דודו פריז

 

+ קרדיטים נוספים
מקום התארגנות: הצימר הלבן
צילום וידאו: אבי אלצ׳ה
איפור ושיער: חנית אפתיה
טבעות: ג'קסון
נעלי כלה: אלדו
הזמנות/מיתוג: הכלה
חליפת חתן: מון סניור
עורך טקס: דניאל רוטנשטיין
מתנות לאורחים: עציצי תבלין שגם קישטו את השולחנות

 

מאת:כלות אורבניות