קופנהגן סטייל: שיק אירופאי בחתונה של דיווי ורותם

26.12.21

 

דיווי ורותם שמתארחים אצלנו היום הם זוג חתנים אורבניים עם סטייל בלתי מתאמץ, ששבו את ליבנו עם אירוע שתוכנן בשלט רחוק ויצא לפועל באופן הכי מדוייק שאפשר. 

 

1

 

2

 

השניים הכירו כשהיו סטודנטים בירושלים. רותם למד בבצלאל ודיווי באוניברסיטה העברית, כך ששניהם היו באותו הזמן בקמפוס בהר הצופים. הם מספרים שאין באיזור יותר מדי גייז דתיים, כך שמהר מאד הכירו וידעו שזה זה. כל כך פשוט. 

  

3

 

4

 

השניים מתגוררים בדמנרק, שם משמש דיווי כדיפלומט בשירות משרד החוץ וסגן השגריר במדינה. רותם עובד כמעצב גרפי ומחזיק סטודיו משלו. השניים מגיעים מדי פעם לישראל לביקורי מולדת, ואחרי עשור של זוגיות הגיעו לביקור שכזה, וטיילו באיזור נחל קטלב. בהזדמנות הרומנטית הזו, כשהשקיעה ברקע, והשניים מוקפים נוף מדהים של הרים ויערות, דיווי כרע על ברכו ושלף טבעת. מושלם. 

  

5

 

6

 

שנתיים חלפו מההצעה הקסומה ועד לאירוע עצמו, כשהגבלות הקורונה עומדות בדרך ומקשות על תכנון אירוע, במיוחד כשמדובר על כזה שמתבצע כמעט כולו ממדינה אחרת. 

  

7

 

8

 

השניים ערכו מחקר מעמיק על אולמות אונליין וקראו ביקורות. רותם טס לכמה ימים, ביקר בבאסיקורויטל זילביגר - והתאהב. בשיחת וידאו עם דיווי הוחלט ללכת על זה. מלבד זאת, הם מספרים שאת רוב הספקים היה להם קל למצוא בזכות שלל המלצות מהחברים הטובים, והם ידעו שאפשר לסמוך עליהם שאלה אנשי מקצוע שידאגו עבורם לערב המושלם.

  

9

 

10

 

בני הזוג מספרים שכיוונו לחתונה בסגנון אורבני מוקפד ושיקי. הם שאבו השראה ממקום מגוריהם ומספרים שבשל החורף החשוך בדנמרק, נוהגים להדליק הרבה נרות שמוסיפים אפקט קסום וחמים. השניים מילאו את האולם בהמון נרות בכל מיני גדלים, והתוצאה הייתה מקסימה.

  

11

 

12

 

הם מספרים שכל אישה ואיש מקצוע שבחרו לחתונה היו מושלמים, והם לא נפסיקו לקבל מחמאות במהלך הערב וגם הרבה אחריו. חלום. 

  

13

 

14

 

15

 

16

 

ומה הטיפ שלהם לזוגות המתכננים את חתונתם? הם מזכירים לכן ולכם שתמיד יהיו לחצים וחששות במהלך התכנונים, אבל מה שהכי חשוב הוא לזכור ליהנות במהלך הערב! רשמו לפניכן:)

 

17

 

18

 

קרדיטים:

מספר אורחים: 200

צילום סטילס: ליאור רוטשטיין

מקום האירוע: באסיקו

צילום וידאו: רותם מור דנון

עיצוב האירוע: רויטל זילביגר - פלורסטה

מוסיקה: אופיר טובול

+ קרדיטים נוספים

בר: בנא משקאות

טבעות: זכריה מלצר תכשיטים

נעלי חתן: Topman

הזמנות/מיתוג: עצמאי

אקססוריז: Tiger of Sweden

חליפת חתן: Bertoni

עורך טקס: אפרת נחמה

 
מאת:כלות אורבניות
פרויקט מציאות מדומה יצא לדרך
באיזה איזור בארץ? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
מה הסגנון? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
כמות אורחים משוערים? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)