קאפרי שיק: החתונה של דניאל וציון

07.04.22

בשנתיים האחרונות אנחנו רואות לא מעט חתונות שתהליך התכנון שלהן נמשך כשנה-שנתיים, ומהצד השני חגיגות מרהיבות שתוכננו תוך חודשים ספורים בלבד. המסקנה שלנו היא שאין דרך אחת נכונה, וכל זוג צריך למצוא את הנתיב הייחודי והנכון לו, עד לתוצאה הכי מדוייקת. 

 

2

 

3

 

בעינינו, החתונה של דניאל וציון המקסימים שמתארחים אצלנו היום מוכיחה שאפשר להרים אירוע גדול ומוקפד במהירות שיא של פחות מחודשיים, ועדיין לא לוותר על שום פרט לאורך הדרך. וזה פשוט נהדר. 

 

4

 

5

 

הצעת הנישואין התקיימה בינואר של 2021, ארבעה חודשים לפני החגיגה היפה שאתן מתבוננות בה. בני הזוג מספרים שאחרי ההחלטה לקיים את האירוע, ראו סביבם עוד ועוד חתונות שנדחות בגלל הגבלות הקורונה, והבינו שיהיה בעייתי לתכנן הרבה קדימה. ועדיין, הם הרגישו שהם חייבים לקחת את הזמן ולהשקיע בבחירת הלוקיישן. 

 

בלט במיוחדצילום סטילס: אורי כרמי - "הצלמים שלנו היו הכי מושלמים שיש. הדבר שהכי פחדנו ממנו והתברר ללא ספק כהצלחה הכי גדולה".

 

8

 

8א

 

לבסוף, התאהבו באקו, לוקיישן מלא טבע שובה לב. מהרגע שנסגר התאריך נותר להם זמן קצוב של פחות מחודשיים להרים את האיוונט שלהם. הם מודים שהיה מאתגר, אבל התוצאה הייתה שווה הכל. 

 

9

 

10

 

10א

 

הקונספט העיצובי בו בחרו היה בסגנון חתונה בקאפרי, איטליה. הגוונים השולטים היו צהוב, ירוק וכחול, שכיכבו בפרחים, באגרטלים, בשלט הכניסה ובכל פרט עיצובי ברחבי המקום.  

 

11

 

12

 

13

 

14

 

בלט במיוחדדי.ג'יי: עומר כחלון - "עומר כחלון היה פשוט וואו. עד היום שואלים אותי עליו".

 

19

 

ואחרי שהכל הסתיים בהצלחה גדולה, מה הטיפ של בני הזוג לזוגות המתכננים את חתונתם? הם מציעים לכן פשוט לשחרר, לזרום ולקחת הכל בפרופורציה. בסך הכל מדובר בלילה אחד, שנגמר תוך כמה שעות. תמיד אפשר לנסות:)

  

קרדיטים:

מספר אורחים: 490

צילום סטילס: אורי כרמי

מקום האירוע: אקו

מוסיקה: עומר כחלון 

ניהול אירוע: מתחתנים בראש שקט  - מאי

שמלה: אייזן-שטיין

+ קרדיטים נוספים

איפור: שירן פארן

עיצוב האירוע: עידו פריד

צילום וידאו: משה בראשי

עיצוב שיער: גל בן ציון

הזמנות/מיתוג: נופר אלטמן - סטודיו נוף

חליפת חתן: Factory 54

עורך טקס: הרב אשר גואטה

חוויות: PrintMyPic

מתנות לאורחים: חלות עם נרות שבת ומצית ממותגים

מאת:כלות אורבניות