שיק באפס מאמץ: החתונה של דניאל ועומר

15.02.22

דניאל ועומר שמתארחים אצלנו היום עם חתונתם מעידים על עצמם שהם לא אוהבים להצטלם. מה שהופך את ההצצה לחתונה שלהם למדהימה עוד יותר, כי הם הצליחו לייצר וייב של מובי סטארז ואירוע מלא יופי וקסם, שהיינו עלולות לחשוב שהם עושים זאת ממש על בסיס יומיומי. 

 

1

 

2

 

3

 

4

 

אז פשוט מדובר פה בחתונה שתוכננה היטב, בצוות נותני שירותים שנבחרו אחרי הרבה מחשבה, ובזוג שידע לדייק את רצונותיו ולהפוך אותם לערב אחד שופע סטייל וחן. 

 

5

 

6

  

8

 

בני הזוג נפגשו במהלך השירות הצבאי. חצי שנה לפני שהשתחררה דניאל התרחשה ההיכרות, וחודשיים לאחר מכן הפכו השניים לזוג. מאז, כבר שמונה שנים הם צמודים ואוהבים. 

 

9

 

10

 

11

 

12

 

הצעת הנישואין הייתה אמורה להתרחש במהלך חופשה בחו"ל, אבל הקורונה שינתה את התוכניות. וכך יצא שהטבעת חיכתה בסבלנות במשך חודשיים מתחת למיטה, עד לביג מומנט, מבלי שלדניאל היה שמץ של מושג על כך. 

בסופו של דבר, זה קרה על הים, בשקיעה. עומר הודיע לדניאל שהם עומדים לפגוש חברים, וכשהגיעה חיכה לה פיקניק שווה עם שלל פינוקים ועומר אחד שכורע ברך. 

 

13

 

בלט במיוחדצילום: מתן כצמן - "בן אדם עם לב ענק וכישרון מטורף! היה לנו כיף איתו במהלך כל היום, והוא הצליח להוציא תמונות מהממות".

 

15

 

16

 

תשעה חודשים חלפו עד לחתונה. הקו הכללי שהלכו עליו בני הזוג היה קלאסי ומהודר, כולל פרחים לבנים וחגיגיים עם המון ירק, לצד נגיעות קלילות של פאפמסים. גם המראה של החתן והכלה השתלב באותו הקונספט, ומכיוון שהחודש הוא חודש התכשיטים שלנו, אנחנו חייבות לציין כאן את העגילים הגלאמיים צמודי האוזן המהממים, שנראים פשוט מושלם עם התסרוקת האסופה. ווי לייק איט!

 
בני הזוג מספרים שהם היו מרוצים במיוחד מנותני השירותים שבחרו לאירוע שלהם, שהיו מקסימים ומרימים והפכו את היום והערב למדהימים במיוחד. איזה כיף.

 

17

 

18

 

19

 

20

 

ומה הטיפ של השניים לזוגות המתכננים את חתונתם? לקחת הכל באיזי, ליהנות מכל רגע ולא לריב! שמעתן?

 

21

 

22

 

23

 

25

 

26

 

קרדיטים:

מספר אורחים: 350

צילום סטילס: מתן כצמן

תכשיטים: דנה מנצור, סברובסקי

מוסיקה: בן ביבס - פיינל דראם

חליפת חתן: Names

מקום האירוע: לוקא

+ קרדיטים נוספים

צילום וידאו: רוסלן שיין

שמלה: דניאלה חגג, לורין אמר

איפור: פזית חורש

עיצוב שיער: חזי כהן

טבעות: טרויה

נעלי כלה:רפבליק, דיסקו רוסו

עורך טקס: הרב אריאל

מאת:כלות אורבניות