פשטות קלאסית מנצחת: החתונה המקסימה של דניאל ואבי

22.04.20

אנחנו מאמינות שאין דבר כזה "חתונה מושלמת" אבל לגמרי יש חתונה שהיא מושלמת לזוג שמתחתן בה. זה קורה כשהויז'ן מוגשם במלואו ובני הזוג מרגישים שהיום הזה נראה בדיוק כמו שדמיינו וחלמו. דניאל ואבי, שמתארחים אצלנו היום, בנו לעצמם אירוע שהגשים את כל שאיפותיהם. 

gallery 1
gallery 1
gallery 1


gallery 1

מתוך הפינצטה שלנו

gallery 1

 

הם הכירו כשעבדו אחרי הצבא במלון בתל אביב. אבי חיזר אחרי דניאל במשך שנה באופן לא רשמי והידידות צמחה בסופו של דבר לאהבה. 

gallery 6
gallery 6
gallery 6
gallery 6
gallery 6

 

הצעת הנישואין התרחשה בלונדון - המקןם האהוב על דניאל. הם חגגו אניברסרי של שש שנים ואחרי יום ארוך של טיולים, חזרו לחדר מלון מלא נרות, פרחים ושמפניה. דניאל הייתה בטוחה שאבי הפתיע אותה לרגל חגיגות שש השנים שלהם, ובזמן שפתחה את השמפניה הוא הספיק לכרוע ברך ולשלוף טבעת. השניים התרגשו עד דמעות מהמעמד, ולא הצליחו לדבר כמה דקות טובות (חמודים!), אבל בסופו של דבר, דניאל ענדה את הטבעת ואבי הזכיר לה שהיא עדיין לא אמרה לו "כן."  

gallery 11
gallery 11
gallery 11
gallery 11
gallery 11

 

הם החליטו שהחתונה שלהם תשקף את הרצונות והערכים שלהם ולא התפשרו. הם בחרו בקייטרינג שהרים להם חתונה צמחונית מושלמת, ערכו טקס מחוץ לרבנות שהיה אינטימי ומרגש ונערך על ידי אחותה וגיסה של דניאל, והלכו על עיצוב קלאסי עם נגיעות רומנטיות. גם בחירות הלבוש והסטיילינג של השניים היו נקיות, טבעיות ומינימליסטיות למדי אבל לגמרי על-זמניות והכי בשיק שיכול להיות.

gallery 16
gallery 16
gallery 16
gallery 16

 

gallery 20
דניאל ואבי ממליצים לזוגות המתכננים את חתונתם לזכור להנות ולא להילחץ אבל יותר מכל - להיות נאמנים למי לעצמם ולרצונותיהם כי זו הדרך היחידה לסיים את היום המיוחד הזה בלי חרטות ועם ידיעה שהחתונה שלכם הייתה הכי "שלכם." מי כמוהם יודע.


gallery 20
gallery 20
gallery 20
gallery 20
קרדיטים:
צילום סטילס ווידאו: איה ואבי
מקום האירוע: ביער
הזמנות / מיתוג: שירן אטד
חליפה ונעלי חתן: דורון אשכנזי
שמלה: ואדים מרגולין 

+ קרדיטים נוספים

עיצוב האירוע: אורן תם
קייטרינג: EAT
מוסיקה: בן גוטר
בר: בר בר
איפור: חן אלקבץ
עיצוב שיער: אדיר יעקב
טבעות: זיו אור
חוויות: Queen Pretzel, הסקסופוניסט שי ברקוביץ'

 
מאת:כלות אורבניות