חתונת שקיעה בוייב כפרי: חגיגת השטח המושקעת של דנה ויובל

11.02.20

אין דבר מרגש יותר מחתונת שטח אשר לוקחת פיסת אדמה ומרימה עליה ויז'ן חלומי של הזוג המאושר. החגיגה של דנה ויובל נרקמה בראשם במשך זמן רב, ובעזרת צוות חלומי המון סבלנות, היא הפכה למציאות קסומה במיוחד.

 

gallery 1
gallery 1
gallery 1

מתוך הפינצטה שלנו

gallery 1
לסיפור האהבה של השניים הייתה התחלה מעניינת ומאתגרת, כשהכירו בהכשרה לשליחות של שנה בארה"ב מטעם הסוכנות היהודית. הם נרשמו בנפרד, התמיינו לקהילות שונות, אבל אחרי שהכירו ביום הראשון של ההכשרה, הבינו שיש כאן משהו. היה להם בסך הכל חודש וחצי עד הטיסה ובמהלכו הקשר התחזק והשניים טסו כל אחד לשליחותו, בידיעה שלפניהם שנה במהלכה בקושי ייפגשו. זה לא מנע מהם לשמור אמונים ולהמתין זה לזו.

 

gallery 5
gallery 5
gallery 5
gallery 5
gallery 5
הצעת הנישואין הייתה סופר סנטימנטלית כשבדרכם לאילת, השניים עצרו בצוק הצופה על מכתש רמון - המקום בו התנשקו לראשונה. בדיוק באותה נקודה, כרע יובל ברך והציע. אחר כך גילתה דנה שמרכז המבקרים של מצפה רצון נסגר במיוחד עבורם, ושם חיכתה לזוג אחותה של דנה עם מוזיקה, ארוחה ויין. רומנטי בטירוף, כבר אמרנו? 

 

gallery 10
gallery 10
gallery 10
gallery 10


שבועיים בלבד אחרי שהכירו, סיפר יובל לדנה שהחלום שלו הוא להתחתן במשק של הוריו. ולכן, מייד אחרי ההצעה, השניים ידעו בדיוק היכן הם הולכים להינשא. הם לקחו שנה שלמה על מנת לתכנן את החתונה, ועבורם הייתה זו הבחירה הנכונה ביותר. בין לימודי הרפואה של דנה וההשקעה העצומה שדורשת חתונת שטח, הם ביקשו לעצמם פרק זמן ארוך ככל האפשר על מנת לתכנן בלי לחץ.

 

gallery 14
gallery 14
gallery 14
gallery 14
gallery 18
gallery 18
דנה מודה שחלמה על החתונה השלה במשך זמן רב והיא הייתה נחושה להגשים כמה שיותר מהפנטזיות שלה, מבלי להתפשר על תקציב וספקים. הויז'ן של השניים היה חתונה נעימה וקיצית לאור דמדומים, שתהיה ייחודית רק להם. הם התחתנו ביום שישי של סוף הקיץ, חתונת אחר הצהריים בטבע עם חופה בשקיעה. הקונספט השולט הכפרי, קיצי וכיפי ופרחי החמניות שעיטרו את ההזמנות, השולחנות והחופה היו הפיצ'ר העיצובי הבולט. 

 

gallery 18
gallery 18
gallery 18

 

gallery 23
gallery 23
אז אחרי שנה שלמה של ארגונים והמתנה, מה הטיפ של דנה ויובל לזוגות הנמצאים רגע לפני? להיות קשובים  אחד לשני ולהבין מה הדברים שבאמת חשובים לכל צד ועל מה אפשר להתפשר. בסופו של דבר, זוהי חגיגה של אהבה, וכל מה שקשור אליה צריך להיעשות באהבה גם כן.  

gallery 23

gallery 23

 

gallery 23


קרדיטים:

צילום סטילס ווידאו: מאמא צלמים

עיצוב האירוע: Flowers Mood
מקום האירוע: מושב קדרון, במשק בבית ההורים

הפקה: עידו אדמון
מוסיקה: לירון מנדל

+ קרדיטים נוספים

קייטרינג: Basket

בר: צ'ירס בר
שמלה: שיר גינדי

איפור: ענבל מרגלית

עיצוב שיער: דנה צמות

טבעות: ג'קסון

נעלי כלה:יושו

תכשיטים: אביבה רחמים

חליפת חתן: דיפלומט

חוויות: מגנטים - Just Smile, דוכן שזירת פרחים - Tali's Flower

DIY: מספרים לשולחנות, עמדת כניסה מעוצבת עם תמונות הזוג, עץ תמונות משפחתי

מתנות לאורחים: חלות לשבת

אישורי הגעה - Easy Event

חשמל ותאורה: ארמדילו

ריהוט אלטרנטיבי וציוד:סהר אירועים

ציוד הושבה: קארמה
עורך טקס: הרב אמיר וינד, רב רפורמי

 

 

 

 

 

מאת:כלות אורבניות