על החול, עם נוף לגלים: החגיגה המושלמת של דנה וישי

05.10.20

אין לתאר את התרוממות הרוח שאנחנו חשות בכל פעם שמגיעות אלינו עוד תמונות של חתונות הורסת, שהתקיימה על אף כל הבלת"מים, המגבלות ושלל אתגרים שהקורונה מציבה בפני כל זוג שחולם בסך הכל לומר 'איי דו'.  

 

gallery 11 39

 

gallery 11 39

 

כשמדובר בחתונה שמתארחת אצלנו היום, השמחה הייתה כפולה ומכופלת, מכיוון שאירועים בים הם בטופ פייבוריטס שלנו. אנחנו יודעות כמה חתונה על החוף היא חלום שכיח, ועד כמה לא תמיד פשוט להפוך אותו למציאות. במקרה של דנה וישי, הלוקיישן הנחשק היה דווקא פלאן בי אחרי שהתכנית להתחתן באולם נגנזה בשל מגבלות הקורונה.

 

gallery 11 39

 

gallery 11 39

 

השניים הכירו כשעבדו יחד כברמנים, ואגב שקשוק קוקטיילים הוצתה האהבה. אחרי שש שנים הגיעה ההצעה. הלוקיישן: ריזורט באי בודד בפיליפינים. הווייב: שקיעה קסומה על בקבוק יין. ברגע הרומנטי ביותר שיכול להיות פתאום אמר ישי: "וואו, יש לי משהו בעציץ". אחרי שניה של בהלה מצידה של דנה שמדובר בזיקית או משהו בסגנון, הוציא ישי את הטבעת וכרע ברך. 

 

gallery 11 39

 

gallery 11 39

 

עשרה חודשים עברו מרגע ההצעה ועד לחתונה. התכנית המקורית כללה חתונה בגן אירועים, אבל בעקבות הסגר וההגבלות שאחריו החליטו בני הזוג לדחות את הכל. ואז, פתאום עלה הרעיון של חתונה אינטימית בים, ושבוע בלבד לקח לשניים להרים את האיוונט.  

 

gallery 11 39

 

gallery 11 39

 

חברת הפקות סייעה לשניים ליצור את האירוע המושלם שרצו, ועל העיצוב כולו הייתה אחראית דנה. על החוף הוצב אוהל מקסים עם פינות ישיבה צחורות ונוחות, הדרך לחופה רוצפה בפנסים קסומים, והאווירה הייתה קלילה וכיפית. בני הזוג מסכמים שהתוצאה יצאה הכי מושלמת שיש, ושכל עכבה התבררה לטובה.

 

ומה הטיפ שלהם לזוגות המתכננים את חתונתם? קודם כל, ליהנות! גם בימים המטורפים האלה חשוב לשמור על הביחד, ולעשות את מה שנכון לכם.

 

gallery 11 39

  

קרדיטים:

מספר אורחים: 50

צילום סטילס: תום סיימון

שמלה: דנה הראל

מקום האירוע: חוף מעיין צבי

הפקה: ״החוף״ הפקת אירועים

+ קרדיטים נוספים

עיצוב האירוע: הכלה

קייטרינג ובר: ״החוף״ הפקת אירועים

מוסיקה: אטיסוטו - נאריז

איפור ושיער: טל דברה

טבעות: דניאל מתת

חליפה ונעלי חתן: זארה

תכשיטים: דנה מנצור

עורך טקס: הרב דודי קלימן

מאת:כלות אורבניות