מפגש סגנונות דרך הים: קולקציה חדשה לדנה הראל

19.06.22

ההשראה הייחודית לקולקציית אביב-קיץ של דנה הראל, Acqua, משלבת סטייל של בני המלוכה מאירופה הקלאסית, הנפגשים עם החום והים חסר המנוחה של המזרח התיכון. התוצאה יוצרת מעין חגיגה מתפרצת של חיים, יצירתיות ואווירת חופש מופלאה. 

 

1

 

3

 

4

 

הקולקציה כוללת 11 שמלות שכוללות מחוכים, שמלות נשף גלאמיות, גזרות מרמייד ובדי טול קלילים. כל הסגנונות משתלבים היטב תחת מעטפת אחת שמשדרת תחושה רומנטית עם טוויסט עדכני. 

 

5

 

6

 

7

 

8

 

צילומי הקולקציה נעשו בשמורת טבע על המים, במקום בו תרבויות שונות נפגשות, וסלעים עוצמתיים פוגשים את הים. הגלים היוו תפאורה מושלמת לשמלות הזוהרות, המשלבות פנינים, חרוזים וקריסטלי סברובסקי.  

 

9

 

10

 

11

 

12

 

הדוגמנית שנבחרה להוביל את הקמפיין היא דניאלה חלפון, המוזה של דנה לקולקציה כולה. דניאלה היא בת לאם הונגרית ולאב תימני-לובי ומייצגת תרבויות מנוגדות לכאורה, המתחברות זו לזו דרך הים. 

 

13

 

14

 

15

 

16

 

אהבנו במיוחד במיוחד את שמלת ויטוריה - שכוללת מחוך, חצאית מעטפת וסטייל שמשלב את אולד הוליווד עם הרומנטיקה של המאה ה-18. גם שמלת נועה שכוללת מחושף וי עמוק, רקמות פרחים וטול חלומי כבשה את ליבנו. ואי אפשר שלא להזכיר את שמלת קתרינה - שמלת סטרפלס עם מחוך פנימי שעוצבה בהשראת אייקוני אופנה כמו אולביה פאלרמו וגוון סטפאני. 

 

2

 

25

 

17

 

18

 

19

 

20

 

21

 

מי הן הכלות שצפויות להתאהב בקולקציה? אלה מכן שמחפשות את הסגנון הפייתי עם טוויסטים עדכניים, שאוהבות אופנה ומחפשות לוק שיישלב אמירה עדכנית עם תפירה מדוייקת והמון סטייל. אם אתן מזהות את עצמכן במילים הללו, הרי שאקווה היא בדיוק עבורכן.  

 

22

 

23

 

24

 

26

 

27

 

28

 

קרדיטים:

צילום: דודי חסון

איפור ושיער: נאור אפל

דוגמנית: דניאל חלפון

מאת:כלות אורבניות