קלאסיקה מעודנת: החתונה היפה של דנה ואנטון

20.07.23

 

אם החתונה של היום מזכירה לכן קצת הפקת אופנה, אנחנו חייבות להודות שזה לא לגמרי במקרה. דנה, הכלה הכובשת שלנו, היא בלוגרית אופנה ויוצרת תוכן עם עשרות אלפי עוקבים, שידעה בדיוק מה היא רוצה ואיך לגרום גם ליום הגדול שלה להיות הכי מלוטש ופיין. 

 

1

 

2

 

3

 

אבל בתקופה שאינסטגרם עדיין לא הגיע לעולם, לפני לא פחות מעשר שנים, כבר החל הלאב סטורי של דנה והחתן המקסים שלה, אנטון. דנה הייתה בת 19, ואנטון בן 23. היא עבדה בפאב אירי בפתח תקווה, מקום אותו נהגו אנטון וחבריו לפקוד באופן קבוע. 

 

4

 

5

 

6.1

 

בכל פעם שדנה ראתה בקופה הזמנה של 3 חצאי פרנסיסקאנר (הבירה המועדפת על החברים, אם תהיתן), כבר ידעה שהולכת לעבור עליה משמרת כיפית במיוחד. לאט-לאט הפכו כולם לבסט באדיז, ודנה נהגה להצטרף אליהם למסיבות בתל אביב מיד אחרי המשמרת. אבל בחור אחד מתוך החבורה סקרן אותה במיוחד. מסתבר שהיא גם סקרנה אותו בחזרה. 

 

6.2

 

7

 

8

 

הצעת הנישואין התרחשה במהלך חופשה בת שבוע בסיישל. השניים סיגלו לעצמם הרגל חמוד של ישיבה מול השקיעה עם כוסות יין צונן. מדי ערב, כבר עם רדת השמש, היו מתארגנים על כוסות ושמפניירה קרירה. 

 

9

 

10

 

11.1

 

ההצעה התרחשה באחת מאותן השקיעות, כשהלכו לבקר בחוף מדהים ש'חובה לבקר בו בסיישל'. השמש החלה לשקוע, האנשים מסביב החלו להתפנות ורק דנה ואנטון נותרו שם, עם היין והשמיכה. כשכבר היו לבד בחוף נשלפה הטבעת, כשמסביב רק הם והטבע המטורף של סיישל. כמה דקות לאחר מכן החל לרדת גשם, והם רצו לאוטו ברגע הכי הוליוודי, שלעולם לא יישכח.

 

בלטו במיוחדצלמים: צחי שמש (סטילס), גנאדי (וידאו) - "הצלמים המדהימים שלנו. אפשר להרגיש שהם אוהבים את מה שהם עושים! הם היו באנרגיות שיא כל היום, וזה ממש ניכר בתוצרים".

  

12

 

13

 

שנה בדיוק חלפה עד לחתונה, ודנה מתארת את תקופת ההכנות כמסע בפני עצמו, אותו סיימה קצת אחרת ממה שהחלה. היא מספרת שההכנות והחגיגה עצמה לגמרי פתחו לה את התיאבון להשקיע באירועים ולחגוג את החיים. אנחנו תמיד בעד.

 

14

 

15

 

16.1

 

האווירה שאליה כיוונו בני הזוג היא קלאסית ומהודקת מצד אחד, אך מודרנית, מינימליסטית ומתוחכמת - מצד שני. בבחירת הצבעים השניים הלכו על גווני שחור-לבן, שבאו לידי ביטוי בפרחים לבנים שהונחו בכלים שחורים ומתכתיים. השילוב של בלאק אנד ווייט עם הלוקיישן הירוק והפסטורלי, ביער, יצר אווירה קלאסית ומעודנת.

 

16.2

 

17

 

בלט במיוחדלוקיישן: ביער - "המקום הכי יפה וקסום שאפשר לבחור".

 

19

 

20

 

יום החתונה היה מלא וגדוש בכל טוב מהרגע הראשון. החגיגות החלו כבר בבוקר ההתארגנות, בהמשך לימוזינה אספה את אנטון וחבריו לעבר המקום בו התארגנה דנה, ואז הגיע רגע המפגש המרגש. אחריו נפתחו בקבוקי שמפניה בנסיעה המשותפת.

  

21

  

22

 

23

 

24

 

25

 

26

 

27

 

עוד רגע שיא באירוע נרשם עם הריקוד שהכינו בני הזוג, שהחל כסלואו תמים והפך לריקוד ששילב ושילהב את כל החברים.

  

28

 

29

 

בלט במיוחדדיג'יי: רויה מאלפא מיוזיק - "הוא הרים רחבה שלא נראתה, ועשה לנו שיר חופה מטורף ששואלים עליו עד היום".

 

30

 

ואחרי כל הפאן הזה, מה הטיפ של השניים לזוגות המתכננים את חתונתם? "לא להתפשר ולהקשיב ללב שלכם! זה היום שלכם, תשקיעו ותהנו, כדי שתזכרו את היום הזה על הצד הטוב ביותר".

 

32

 

33

 

קרדיטים:

מספר אורחים: 200

צילום סטילס: צחי שמש

מקום האירוע: ביער
צילום וידאו: גנאדי
שמלה:אייזן שטיין  

מוסיקה: רויה אסייג מאלפא מיוזיק

 

+ קרדיטים נוספים

שמלה נוספת: אנאל עמר

מקום התארגנות: וילה בביתן אהרון מתוך אתר 'לוקיישנז'

הפקה: קרספדייה איוונטס
עיצוב האירוע: רחלי רוזנבך
קייטרינג: אבשה
בר: סונריסה קוקטיילז
איפור ושיער: אלכס איסקוב
נעלי כלה:ניין ווסט + אלדו
נעלי חתן: KENNETH COLE
תכשיטים: סברובסקי + קסוטו
עורך טקס: חברים
חוויות: עמדת צילום KOKO BOX + מגנטים

 

מאת:כלות אורבניות