הקסם שבדיטיילז: החתונה של קורל וגל

31.03.24

קורל וגל, המתוקים (ממש!) שמתארחים בבלוג שלנו היום, הם דוגמה מושלמת לאופן בו אפשר להכניס טאצ'ים אישיים וכיפיים לחתונה, ולהפוך את היום כולו למשמעותי, מרגש ומדויק. כל הפרטים על כך יבואו בהמשך, אבל לפני כן, נספר לכן על ההיכרות ההצעה - ועל הדרך יש לנו תחושה שתבינו למה נדלקנו על השניים האלה מהרגע הראשון. 

 
1

 

3

 

4

 

5

 

הם הכירו לראשונה בתחילת שנות ה-20 לחייהם, בקורס כלניות של אל על (כן - מסתבר שכך קוראים לאלה ששואלים אתכן "ארזתן לבד?"). לא קרה ביניהם כלום, וכל אחד מהשניים אכן ארז לבד וטס לטיולים ברחבי העולם, ובהמשך גם הגיעו לימודים. 5 שנים לאחר מכן, כתב גל הודעה ארוכה לקורל, שהובילה לדייט חמוד על החוף עם בקבוק יין. משם - הכל התגלגל בקלילות. 

 

6

 

7

 

8

 

9

 

הצעת הנישואין הגיעה כבר בשלב שבו בני הזוג כבר ידעו שזה מה שהם רוצים, ודיברו רבות על החיים המשותפים העתידיים. כשסגרו חופשה של חודש במזרח, קורל כבר הייתה בטוחה שההצעה תקרה שם. גל חשב אחרת. 

 

בסופו של דבר, זה קרה בדרך לארוחת שישי אצל הוריה של קורל בצפון. השניים מצאו נקודת תצפית מושלמת באזור זכרון, וגל דאג לנשושים משובחים ויין. בשלב מסויים הוא הסתובב לתיק והוציא… לפטופ!

הוא הציע שיצפו בפרק של Friends, באמצע הצפיה, הפרק התחלף לסרטון ובו תיעד את קורל נרדמת בכל מקום. רק כשסיימו לצפות בסרטון המצחיק הוא שלף טבעת, בוייב רומנטי במיוחד, אל מול השמש האדומה ששוקעת בים. 

 

10

 

11

 

12

 

13

 

חצי שנה חלפה עד לחתונה. כמו הרבה זוגות, השניים רצו לקיים את החתונה בלב הטבע, אבל הבינו שחתונת שטח תהיה כנראה מורכבת מדי עבורם. לכן, בחרו בשרונית, גן קסום וירוק שמאפשר לייצר חוויה של מסיבה כשמסביב הכל מלבלב ופורח. השניים מספרים שחלמו לרקוד באוויר הפתוח, וכך בדיוק היה. 

 

14

 

בלטו במיוחדלומינרי - "מקום קסום. מעבר לשמלה שהרגישה מדויקת עבורי, המקום נתן תחושת אינטימיות מדהימה. הם היו קשובים ודאגו לי מ-א' עד ת'".

 

16

 

17

 

עיצוב המקום שילב בין וייב קלאסי לטבעי, והמיתוג כלל פונט נקי וקלאסי עם נגיעות של גווני פסטל. מעבר לכך, בני הזוג ניסו להביא את עצמם לידי ביטוי בשלל דיטיילים בחתונה. בתוך חישובי התקציב, הם בחרו לוותר על עמדת קוקטיילים ואטרקציות. במקום עמדת צילום הם הביאו מקלות סלפי, הדפיסו אימג'ים ויצרו עמדת צילום DIY.
  

18

 

19

 

20

 

סבו של גל הכין ערק בטעמים והשניים אף הוסיפו דיספנסרים לבר שנועדו לקוקטיילים, כולל מיתוג שהכינו בעצמם. מעבר לכך, הם הוסיפו עמדת ממתקים וחטיפים לאפטר, לצד שלטים קטנים עם בדיחות אבא (שמאפיינות את גל) ששילבו בשירותים. גם הטקס היה אישי ומרגש, והוא כלל נדרים מקסימים שכתבו בני הזוג זה לזו.

 

21

 

22

 

24

 

25

 

בלטה במיוחדמיליה רוז מהייפ - "אמאל'ה, כמה שהיא מדהימה! ממש עפנו עליה. היא ידעה להעיף את הרחבה ברמות. הייתה מסיבה מטורפת".

 
27

 

ומה הטיפ של השניים לזוגות המתכננים את חתונתם? "להביא את עצמכם לידי ביטוי בתכנון החתונה, בחופה ובפרטים הקטנים ביותר. זה הופך את היום הזה להרבה יותר משמעותי ומדויק". תמיד מומלץ.

  

28

 

קרדיטים:

מספר אורחים: 390

צילום סטילס: עידן חסון - ברנדו צלמים

מקום האירוע: שרונית

שמלה ראשונה: לומינרי

מוסיקה: מיליה רוז - HYPE

חליפת חתן: Names

 

+ קרדיטים נוספים

צלם מגנטים: יוסי מגנטינה

זר כלה: Rango 

מקום התארגנות: הבית בשדה - שדה ורבורג

ניהול אירוע חיצוני: אופיר משאלי
צילום וידאו: קובי ברוך
שמלה שניה: יד שניה של Flora
איפור: אסף באבו
עיצוב שיער: רון אברהם
נעלי כלה: ארו
תכשיטים: darte jewelry וקרן מנצור
הזמנות/מיתוג: נועה ביכלר
עורך טקס: שמוליק ידען - ארגון "הוויה"
DIY: מריצת ממתקים וחטיפים באפטר, עמדת סלפי DIY, ערק בטעמים שיוצר ע"י סבא של גל, בדיחות קרש בשירותים

 

מאת:כלות אורבניות