בוהו רומנטי בשישי בצהריים: החתונה של קורל ואבי

20.10.22

מהחתונה היפהפייה של קורל ואבי, אורחי הבלוג ההורסים שלנו להיום, למדנו שני דברים: הראשון הוא שלפעמים שווה להמתין לדבר טוב באמת. והשני - בחירה נכונה של אנשי מקצוע היא הדרך לחתונה הכי חלומית. משם אתן באמת יכולות להמריא הכי גבוה שרק אפשר. התמונות המושלמות שאנחנו מדפדפות בהן כבר שעות הן לחלוטין ההוכחה. 

 

1

 

2

 

3

 

4

 

אז החתונה של השניים האלה באמת יוצאת דופן ביופיה, אך סיפור האהבה שלהם לקוח מהחומרים הכי יומיומיים, שבהם לפעמים טמון המון המון יופי.

 

הם הכירו לפני ארבע שנים באפליקציית ההיכרויות OK cupid, כמו רבים מהזוגות בימינו. הצעת הנישואין התרחשה בבית, ברגע הרומנטי בו קורל שופטת כלים. אבי פשוט ניגש, הוציא את הטבעת מהכיס והציע. הכי פשוט, והכי מקסים.

 

נגלה שביום לפני כן היה רגע מושלם להצעה, כשהלכו בני הזוג להתבונן בשקיעה בחוף בבית ינאי, ואיכשהו זה התפספס. אבל בעינינו דווקא בסיפור שטיפת הכלים יש חן מקורי ויוצא דופן, ששובה לגמרי את ליבנו. 

 

6

 

בלט במיוחדצילום סטילס: מורן מעיין - "מורן ורוסלן, הצלמים שלנו, הוציאו תוצאות היסטריות ויצרו לנו את האווירה הכי קלילה ונעימה בצילומים".

  

7

 

8

 

9

 

10

 

בני הזוג בחרו לקיים את החגיגה באקו, מקום שכולו מעוצב בהמון אהבה לטבע המוריק שסביב. כל פריט שמוצב בלוקיישן נבחר בקפידה, ויש בו מיקס פשוט מושלם של טבע ואמנות. האירוע התקיים בשישי בצהריים, מה שהותיר הרבה מקום למרחבים הירוקים ולעיצוב המשגע בגווני בז', לבן ופודרה שיצר אווירה רומנטית-טבעית, הכי בסטייל. 

 

12

 

בלטה במיוחדמיתוג וגרפיקה: Gabiz - "הדר המקסימה הייתה איתי לאורך כל הדרך. באופן מושלם ומסונכרן יחד איתי ועם מיכל המעצבת, בחרנו קו שיתאים לקונספט של החתונה".

  

13

 

14

 

בלטה במיוחדעיצוב: מיכל וולצ׳וק - "מיכל המהממת הייתה סופר קשובה לכל השגעונות שלי, כולל שיתוף מלא שלי בתהליך, מבחירת הבדים ועד לסוגי הפרחים. בסופו של דבר הייתה תוצאה מדהימה, ועד היום אנחנו מקבלים מחמאות".

  

15

 

לשילובי הגוונים המשובחים נוסף מיתוג מדויק שחזר על עצמו בהזמנות, בשלט הכניסה, בתפריטים ובמספרי השולחנות, וליופי הזה נוסף השיק הנון שלאנטי של בני הזוג, אור השמש האביבי של חודש מאי, קוקטיילים כיפיים ומסיבה שהעיפה את כולם באוויר, עד שנכנס הוויקאנד. הכי מדויק שרק אפשר. 

 

17

 

18

 

19

 

20

 

21

  

קרדיטים:

מספר אורחים: 330

צילום סטילס: מורן מעיין

מקום האירוע: אקו חדרה

עיצוב האירוע: מיכל וולצ׳וק

הזמנות/מיתוג: Gabiz

חליפת חתן: Names

+ קרדיטים נוספים

מקום התארגנות: מלון אלמא זכרון יעקב

מנהל אירוע מטעם בני הזוג: שחר הורוביץ מבסט מן

מוסיקה: דיג׳יי רן זיו

בר: קוקטייל קאר

צילום וידאו: רוסלן שיין

שמלה: רונלינה

איפור: אילנה פיצ׳חזדה

עיצוב שיער: גיא סמואל

טבעות: יד הזהב חדרה

נעלי כלה: ‘ALMARE

נעלי חתן: Fioconero

תכשיטים: Very Anna

עורך טקס: הרב חיים זמיר 

מאת:כלות אורבניות