Pure Joy: החתונה הקסומה של חן ותומר

15.06.23

אם אתן צופות באופן קבוע בחדשות, יש סיכוי טוב שאתן כבר מכירות את כלתנו להיום - חן זנדר, כתבת התחבורה של חדשות 13, שגם מגישה חדשות באותו הערוץ. אנחנו מנחשות שחן כבר די רגילה להיות באור הזרקורים ומול המצלמה, אבל הפעם הייתה לה את ההזדמנות לעשות זאת בנסיבות הכי משמחות, ועם פריימים שמזכירים הפקת אופנה מלאת יופי. עבורנו, ההזדמנות לארח את החתונה היפה הזו היא תענוג של ממש. 

 

MayanMoran 1 72.jpg ערוך

 

2

 

3

 

ההיכרות בין השניים התרחשה בזכות אימה של חן, מלי, העובדת כאחות אחראית במחלקת נוירוכירוגיה בשיבא, שם החל תומר לעבוד כסטאז'ר ולאחר מכן כמתמחה.

 

מלי הייתה בטוחה שהשניים הם מאץ' מוצלח, אבל שניהם מצאו תירוצים לכך שזה לא ממש יתאים (אנשים עסוקים, לא באותו הגיל, עבודה עם ההורים של בת הזוג). רצה הגורל, וכעבור שנה נפגשו השניים לראשונה במסיבת הפרידה של אימה של חן מהמחלקה - ומאותו הרגע לא נפרדו.

 

4

 

5

 

6

 

כשהצעת נישואין עלתה על הפרק, לחן היה ברור שהיא חולמת על סט-אפ סולידי ואינטימי, חגיגה פרטית שכוללת את שניהם בלבד, בביתם המשותף. לתומר לא הייתה ברירה, אלא למלא את רצונותיה :)
ביום שהצורף הודיע לתומר שהטבעת שהזמין מוכנה, הוא החליט ללכת על זה ולא להמתין דקה נוספת. תומר ביקש מחברותיה של חן לעכב אותה מעט, מילא את הדירה בנרות ופרחים, ודאג שברקע יתנגנו השירים של השניים. כשחן נכנסה, הוא כרע ברך והציע נישואין.

 

7

 

בלט במיוחדצילום: מורן מעיין - "את מורן בחרנו בין היתר על סמך ההמלצות בכלות אורבניות, ואין ספק שזאת אחת הבחירות המוצלחות ביותר. הכי אנושי, מרגיע ונעים. מעל הכל - הוא צלם בחסד עליון".

 

9

 

חצי שנה חלפה עד לחתונה. מכיוון ששני בני הזוג הם אנשי עבודה מסורים - יש שיאמרו מכורים - העובדים ימים ולילות, שבתות וחגים, הם חששו שלא יהיה להם די זמן כדי לתכנון האירוע. לכן, החליטו השניים לעשות זאת באיזי יחסית, לעבוד עם רשימה מסודרת ועם טבלת אקסל ובעיקר - חילקו ביניהם תפקידים: חן הייתה אחראית על בחירת אופציות לספקים לפי המלצות, בני הזוג בחרו יחדיו מי מתאים, ותומר היה אחראי לסגור את הפרטים הקטנים ואת התשלום.

 

10

 

11

 

12

 

השניים מספרים שרצו לבחור את האנשים הטובים ביותר, כדי שבאירוע עצמו יוכלו פשוט ליהנות, להוריד מעצמם אחריות ולשחרר שליטה. זו הייתה גם הסיבה שבחרו את זמיר תבור כמפיק לאירוע, מה שאיפשר להם פשוט ליהנות מהיום, ולא לחשוב על דבר מלבד השמחה הטהורה והרגעים שרצו לזכור לנצח.

 

13

 

14

 

15

 

בלט במיוחדלוקיישן: טרמינל - "את המקום מובילים ומנהלים אנשי מקצוע מנוסים ואדירים שליוו אותנו מהרגע הראשון שהגענו ועד היום, התרגשו איתנו ובשבילנו ודאגו לנו לאירוע מהסרטים".

 

בני הזוג בחרו בגבסניות כמוטיב חוזר בעיצוב השולחנות, החופה זר הכלה ועיצוב האולם, ובשילוב עם המון נרות ומשחקי תאורה קסומים, התוצאה סופר קלאסית ומלאת חגיגיות. 

 

17

 

18

 

19

 

20

 

בלט במיוחדדיג'יי: אביאל ברנט מאלפא - "הגדול מכולם. איזו פצצת אנרגיה ממכרת! הוא סחף אחריו מאות אורחים שלא הפסיקו לרקוד לרגע, קרא את הקהל ואותנו, הכתיב קצב והעיף אותנו באוויר".

 

22

 

מה הטיפ של השניים לזוגות המתכננים את חתונתם? "תנשמו, תנסו ליהנות מהביחד שלכם, חלקו בינכם אחריות ונסו לשחרר ולוותר איפה שאפשר. זה אחד הימים המרגשים בחייכם ושום תמונה לא מחמיאה, אורח לא רצוי או משפט מעצבן של ההורים לא יהרוס לכם אותו, כי הוא שלכם. אם תחליטו שאת האירוע הזה אתם מתכננים בכיף וביחד, הוא יהיה כזה. מזל טוב!". 

 

23

 

24

 

25

 

קרדיטים:

מספר אורחים: 650

צילום סטילס: מורן מעיין

מקום האירוע: טרמינל TERMINAL

שמלה: סטודיו מדינה

מוסיקה: אביאל ברנט - אלפא

הפקה: זמיר תבור

חליפה ונעלי חתן: סלינה

+ קרדיטים נוספים

מקום התארגנות: גרם 22, יפו

עיצוב האירוע: מינט דיזיין
קייטרינג: טרמינל
בר: מיקסולוג'י
צילום וידאו: ניר טננבאום
איפור: גאיה דגן
עיצוב שיער: מאור דהרי
טבעות: סדנת צורפות בית יפעת של עמותת "אנוש"
תכשיטים: SWAROVSKI
הזמנות/מיתוג: יעל אדרי - עיצוב גרפי
עורך טקס: דותן קורטי
חוויות: עמדת צילום שחור לבן - בסטה פיק BastaPic

 מאת:כלות אורבניות
פרויקט מציאות מדומה יצא לדרך
באיזה איזור בארץ? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
מה הסגנון? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
כמות אורחים משוערים? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)