חלום ילדות שהתגשם: החתונה של חן ואור

13.02.22

היום אנחנו רוצות להתחיל דווקא מהסוף, עם הטיפ של חן ואור, בני הזוג המקסימים שמתארחים עם חתונתם אצלנו בבלוג.

 

השניים ממליצים לכן לשבת בנחת ולדייק את הדברים החשובים לגבי האירוע, עוד לפני שאתם צוללים פנימה לשלב התכנון. כפי שתבינו מיד, מדובר כאן בזוג שהצליח לעשות בדיוק את זה, הכי בהצלחה ובסטייל ראויים לציון, ולנו נותר רק להתפעל (ומיד לתת לכן את כל הדיטיילז).

 

1

 

2

 

3

 

השניים הכירו במהלך לימודי תואר ראשון במכללת וינגייט, בקורס יסודות הכדורסל. באחת השיחות ביניהם דיברו השניים על כנות וחוסר אגו בקרב ילדים. באותו הערב שלח אור הודעה ושאל אם הוא יכול להיות כן וחסר אגו, ולהציע לה לצאת. הכי חמוד שיש! 

 

4

 

בלטו במיוחדשמלת כלה: אייזן שטיין - "התהליך עם אייזן שטיין החל בדצמבר 19, כשנה וחצי לפני החתונה. לאורך כל התהליך הן היו זמינות, מלאות באהבה ונתינה, והפיצו רק טוב בנדיבות".

  

5

 

שנתיים של זוגיות מאושרת לאחר מכן, התרחשה הצעת הנישואין של השניים, במהלך טיול של השניים בחוף אפולוניה. חן מספרת שהבחינה שאור לחוץ, ואפילו העירה בצחוק שהוא נראה כמו מישהו שעומד להציע נישואין. כן, כלל לא היה לה מושג שזה עומד לקרות באותו הרגע. בשלב זה ביקש אור מעובר אורח שיצלם את השניים ממש ברגע שליפת הטבעת, וחן אפילו לא שמה לב שכרע ברך מרוב שלא ציפתה להצעה. 

 

7

 

8

 

9

 

עד לחתונה חלפו שנתיים וחודשיים. כשבועיים אחרי ההצעה חלתה אמה של חן, ובני הזוג התלבטו אם לקיים חתונת בזק או לדחות בשנה. חן מספרת שהיה חשוב לה ללכת עם האמונה שמניעה אותה כל חייה, והמועד נקבע לתאריך ההחלמה המיועד של האם. למרבה השמחה, היא אכן החלימה, אבל כשהתקרב התאריך הגיעה הקורונה ושינתה שוב את התוכניות. האירוע נדחה בשנה נוספת. 

 

10

 

11

 

12

 

לפני שהחלו בהכנות, הגדירו לעצמם בני הזוג את הדברים החשובים להם ביותר בחתונה. לחן היה חשוב לשמר משהו מחלום הילדות שלה, שכלל אירוע צנוע ושמח בחוף הים, אליו יגיעו האורחים יגיעו עם בגדים נוחים, ללא מתנות, עם אוכל אותנטי ועממי. 

כשהחלום עדיין חי בראשה, היו מספר דברים שהיא ידעה בוודאות שהיא רוצה: חתונת שישי צהריים, עם מסר של תרומה, צבעונית, אותנטית, לא מתאמצת וששמחת הרחוב התל אביבית של שישי תהיה נוכחת בה.

 

13

 

בלט במיוחדצילום: שי אשכנזי - "כל אחד יכול לצלם תמונה, אבל לא כל אחד יכול לצלם סיפור שלם".

  

14

  

אחרי שראו מספר לא מבוטל של מקומות בחרו בני הזוג לקיים את האירוע בבית על הים. ברוח האותנטיות והישראליות שאפיינו את חלומות הילדות שלה, בחרה אור לקנות בקבוקי שמן זית ממאפיית ילדודס ובכך לתרום סכום כסף מהחתונה למטרה טובה וחברתית, וגם חלות לשבת מאותו המקום חולקו לאורחים.

 

16

 

17

 

18

 

אחת הבחירות המיוחדות שעשתה היא לתרום שיערה ממש במהלך החתונה, כאקט מהמם של נתינה שלגמרי לא יוצא לנו מהראש. 

 

19

 

20

 

21

 

את שמחת הרחוב הביאו לחתונה ולקבלת הפנים עם מרימבה רסטה, שמנגן בימי שישי בנחלת בנימין. לכל אלה התאימה פלטת צבעים שמחה, קיצית וצבעונית שהכניסה טבע וססגוניות לאירוע כולו. 

 

22

 

23

 

זוכרות את הטיפ של בני הזוג? היינו אומרות שמדובר כאן בזוג שהצליח באופן מופלא לדייק את כל הדברים הכי חשובים, וליצור מהם אירוע מלא משמעות ויופי. 

  

24

 

25

 

26

 

קרדיטים:

מספר אורחים: 280

צילום סטילס: שי אשכנזי

מקום האירוע: בית על הים

שמלה: אייזן שטיין

פולארויד: פולה פולארויד

נעלי כלה: נעלי ארו

עיצוב האירוע: החממה של דגן

+ קרדיטים נוספים

מוסיקה: dj Or Nahum

בר: Duck Face

צילום וידאו: Elior Torgeman

איפור:Inbal Margalit

עיצוב שיער: Assaf Levy

טבעות: Neta Wolpe

נעלי חתן: שופרא

נעלי כלה נוספות: אלדו

תכשיטים: יהלומי ש.ג.י

הזמנות/מיתוג: Katerina Kurapin + עיצוב עצמי

חליפת חתן: Blue navy

עורך טקס: הרב יאיר אריאלי

חוויות: Marimba Rasta, נוי אוזרד סקסופון

DIY: צהלולים, כובעי קש, מניפות קש, תופי תחרה, שלט כניסה, מספרי שולחן

מתנות לאורחים: חלות לשבת ובקבוקי שמן זית ממאפיית ילדודס

מתוקים: Audrey sidi

מאת:כלות אורבניות