Fairy Garden: החתונה הקסומה של חן ועודד

19.03.24

 

החתונה היפה של חן ועודד היא דוגמה מצוינת לכך שגם כשיש לכן תוכנית סדורה בראש בנוגע לתכנון החתונה - כדאי לזרום עם מה שקורה ולהיות פתוחות להפתעות שיצוצו בדרך. הן עשויות לשנות הכל, ולגמרי לטובה. בהמשך תבינו למה בדיוק אנחנו מתכוונות ובינתיים, סיי הלו לחן ועודד המהממים. 

 

1

 

2

  

3

 

הם נפגשו לראשונה בצבא, כששהו יחד באותו המוצב במהלך מבצע צוק איתן, אך החליפו ביניהם כמה מילים בודדות ובקושי ראו זו את זה. חצי שנה מאוחר יותר נתקלו זה בזו בפייסבוק, ואחרי חצי שנה נוספת נשלחה ההודעה הראשונה. משם - דייט ראשון מיוחד התגלגל לדייט שני מקסים לא פחות ומשם עברו להן ביעף 8 שנים. 

  

4

  

5

 

6

 

הצעת הנישואין התרחשה סביב יום ההולדת של חן. היא מספרת שהייתה תחושה של הפתעה באוויר, אבל עדיין - לא הכל הלך חלק. לעודד היתה תכנית מסודרת וברורה, שכללה הצעה קסומה בשביל האבנים הזוהרות במצפה רמון. ומשם יצאו השניים לדרך.  

  

7

 

8

 

הם ירדו דרומה, והגיעו ליקב מדהים ומושלם להצעת נישואין, אך שם לא נשלפה טבעת (כי יש תכנית!). בהמשך, הגיעו למלון ולשביל האבנים שכיכב בתוכנית המקורית אבל הקור והאווירה הפחות זוהרת גרמה לעודד לעשות אחורה פנה. למחרת בבוקר, סוף סוף נמצא הספוט המושלם, וההצעה המיוחלת קרתה. 

   

9

  

בלטו במיוחדצילום: איה ואבי - "הבחירה הכי טובה לצלמים נעימים וזורמים ביום האירוע. זה היה פשוט הכי כיף שיש, וכמובן שהתוצאות מדברות בעד עצמן".

 

11

 

בני הזוג תכננו בתחילה לקחת שנה עד לחתונה, בעיקר כי ראו שרבים מהלוקיישנים כבר תפוסים. ואז - זוכרות שדיברנו על הפתעות טובות? - הגיעו השניים לנחלה, התאהבו ואפילו מצאו תאריך פנוי. אמנם, הוא השאיר להם רק חצי שנה להכנות, אבל הם מספרים שזה הספיק להם בהחלט. 

  

12

  

13

 

לחן ועודד היה חשוב למצוא ספקים שמעבר לעבודות היפות שלהם, הם אנשים נעימים וקשובים, כאלה שכיף לעבור איתם את התהליך. מעבר לכך, היה להם חשוב לעשות דברים בשיתוף פעולה זוגי, ליהנות מהדרך ולא לתת ללחץ להוביל או להשפיע.

 

כל אחד מבני הזוג תרם בנקודות החוזק שלו או שלה, והם התייעצו על כל פרט. כשהכל כבר היה מוכן ומסודר, הם פשוט נתנו לעצמם להתרגש ולחכות ליום הגדול. הכי אידיאלי.

  

14

 

15

 

הקונספט העיצובי והאווירה הכללית הושפעו מאוד מהאופי המיוחד של הלוקיישן, שמשרה תחושת קסם, כמו ביער מכושף מסיפורי אגדות. בהתאם, נבחרה גם השמלה ושילובי הפרחים העדינים בגווני ירוק, סגול, ורדרד ולבן. גם המלוות התלבשו בהתאם והאווירה הייתה קסומה ומיוחדת. 

  

16

 

18

 

בלט במיוחד לוקיישן: הנחלה - "הצוות מושלם, הקייטרינג מדהים וכולם היו שם בשבילנו מהדקה הראשונה. מחכים כבר להיות שם אורחים באירוע וליהנות מהמקום שוב".

   

20

 

ומה הטיפ שלבני הזוג לזוגות המתכננים את חתונתם? "תאפשרו לחלומות שלכם להתגשם בלי לחשוש, תעשו דברים ביחד ובכיף ותזרמו עם הרגע. תזכרו שכל התקופה הזאת מתנקזת ליום אחד שחשוב שתהיו בו מאושרים ונוכחים". בול. 

 

21

 

קרדיטים:

מספר אורחים: 300

צילום סטילס ווידאו: Aya&Avi

מקום האירוע: הנחלה
מקום התארגנות: Tamar's 

שמלה שניה: כלה קלה

אישורי הגעה: WIWI 

 

+ קרדיטים נוספים

עיצוב האירוע: ריין עיצוב אירועים
קייטרינג: עלי דפנה
מוסיקה: דיג'יי ערן ברנע
בר: Premiere Bar
שמלה: Amrany Ayalay
איפור ושיער: רוני אבן

איפור ושיער למלוות: Shoshana Abrams Bridal Makeup & Hairstyles  
טבעות: בני הזוג הכינו יחד בעמותת אנוש
נעלי כלה: Republic
נעלי חתן: Armani
תכשיטים: Biya Jewelry
הזמנות/מיתוג: עיצוב וצילום של בני הזוג
חליפת חתן: Dolce & Gabbana
עורך טקס: הרב שמואל הבלין
חוויות: צילום עצמי של פולארויד וקישוט האלבום, מגנטים, קוקטיילים של Premiere Bar
DIY: עמדת צילום פולארויד
מתנות לאורחים: פרחים ועציצי תבלין
מגנטים : טרנד 54

עוגיות להתארגנות: Lior Special Sweets

 

 

מאת:כלות אורבניות
פרויקט מציאות מדומה יצא לדרך
באיזה איזור בארץ? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
מה הסגנון? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
כמות אורחים משוערים? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)