בצל הפקאן: חתונת השטח של חן ואדיר

11.04.22

שמנו לב לאחרונה שחתונות של מפיקות אירועים כוללות פעמים רבות הפקה מורכבת אך הכי מדוייקת, וזהו בדיוק המקרה בחתונה שמתארחת אצלנו היום: חתונת שטח מהממת במטע פקאנים קסום, שאיכלס בשיא הסטייל 500 איש שבאו להרים לחן ואדיר - בני זוג חמודים ואורחי הבלוג שלנו להיום.   

 

1

 

2

 

3

 

השניים הכירו בטינדר, אחת הזירות השוקקות והפוריות להיכרויות בימים אלה. מה שהחל במאץ' הוביל לדייט ולסיפור אהבה הכי מהמם שיש. 

 

4

 

5

 

6

 

הצעת הנישואין הרומנטית התרחשה בסיני, אליה ירדו השניים להתרענן ולמלא מצברים. חן לא חשדה בדבר, עד לערב בו יצאה מהחדר בו שהו השניים, ומולה נפרש שביל נרות המוביל לים, על רקע שמי שקיעה ורודים. שם חיכה אדיר הרומנטיקן ושלף את הטבעת. 

 

7

 

8

 

בלט במיוחדצילום סטילס: אסף ספקטור - "איש מאוד מיוחד. עם המון סבלנות וידע, מקצועיות ויצירתיות, פשוט יצר לנו מזכרות מושלמות מיום מושלם! אנחנו הכי שמחים בעולם שהוא זה שליווה אותנו ביום הזה".

 

חצי שנה חלפה עד לחתונה. בני הזוג הלכו עם כל הלב על חתונת שטח רבת משתתפים, ונעזרו רבות במפיקה שסגרה להם את הפינות, צמצמה עלויות והרימה את האירוע שחלמו עליו. 

 

10

 

11

 

12

 

המקום כולו עוצב בפרחים בגוונים אביביים של צהוב, ורוד סגול ולבן על רקע הטבע היפהפה, כולל אוכל מעולה שהשלים את החוויה. אהבנו מאוד את הלוק הכלתי של חן, שהלכה על שמלת בוהו קלילה ויפה של ראקל דיאר, פשוט מושלמת לחתונת שטח. 

 

13

 

14

 

15

 

ומה הטיפ של בני הזוג לזוגות המתכננים את חתונתם? הם מסכמים הכל בארבע מילים: Happy wife - Happy life. ואנחנו נוסיף - כל מה שעושה את שניכם הכי הפי, בהחלט שווה את זה. 

 

16

 

17

 

18

 

19

 

קרדיטים:

מספר אורחים: 500

צילום סטילס: אסף ספקטור

שמלה: Rakel Dier

מקום האירוע: מטע פקאנים, מושב מזור

הפקה: T.C.H events - Tali Cohen

עיצוב האירוע: שוזרת החלומות

+ קרדיטים נוספים

קייטרינג: עץ השדה

מוסיקה: dj kobi saka (teta)

צילום וידאו: tomer vision_art patito

עורך טקס: צוהר

מאת:כלות אורבניות