ערב קלאסי עם טאצ'ים של גלאם: החתונה של שאנל ויונתן

13.12.20

סיפור האהבה שלנו מתחיל הפעם בבקסטייג' ההומה של בית קפה אורבני. לקוחות קבועים שמגיעים לשתות את ההפוך שלהם לפני העבודה, חברות שיושבות יחד עם הבייביז בחופשת לידה ואנשים שנכנסים לרגע מהרחוב לטייק אווי מהיר. זו התפאורה שהייתה ברקע כשנפגשו שאנל ויונתן לראשונה.

 

gallery 3 20

 

gallery 18 9

 

היא - מלצרית שעובדת בבית הקפה בזמן לימודי המשחק בבית צבי. הוא - זכיין חדש שהגיע לנהל את המקום. בין השניים נרשם מיד קליק מיידי, אך יחסי העבודה לא איפשרו התחלה של קשר. הזמן עבר, והכימיה מצידה המשיכה להיות הייתה נוכחת, עד שלא ניתן היה להתכחש אליה. לכן החליטה שאנל לתלות את הסינר ולעזוב את העבודה בבית הקפה. מהר מאוד הפכו השניים לזוג מאושר.

  

gallery 13 15

 

gallery 16 11

 

את חגיגות השנה החליטו לערוך במסעדת יפו-תל אביב של השף חיים כהן. למרות שמדובר היה באירוע מיוחד, שאנל לא חשדה שמתוכנן דבר מלבד ארוחה וקצת יין טוב, ולכן הגיעה למסעדה ישירות מהלימודים, באאוטפיט הכי זרוק וקז'ואלי. יונתן מצידו דווקא תכנן ערב בלתי נשכח, ובמהלך הדייט שלף טבעת והציע לשאנל להיות שלו לתמיד. 

  

gallery 17 11

 

gallery 5 19

 

מאז אותו ערב במסעדה ועד לחתונה שאתן מתבוננות בה עברו שנה וחצי. התאריך המקורי נקבע לאביב, ובני הזוג היו חלוקים בדעותיהם לגבי הקונספט: שאנל חלמה על חתונה בגן מלא ירק, ויונתן פחות התלהב, ובעיקר חשש שיפלו על יום חם שיהפוך את השהייה בחוץ למאתגרת. הפשרה: בחירה בערוגות בושם, לוקיישן שמשלב גן פורח ורחב ידיים עם אולם סגור. 

  

gallery 11 16

 

gallery 4 15

 

במהלך ההכנות פרץ נגיף הקורונה, והאירוע נדחה לסתיו. בשל ההנחיות ניתן היה לקיים את האירוע באותו המקום, אך לא ניתן היה לעשות זאת באולם הסגור, אלא רק בגן הפתוח. גם כמות המוזמנים צומצמה משמעותית. 

  

gallery 1 16

 

gallery 2 18

 

השינוי דווקא היה סוג של גוד ניוז עבור שאנל, שמהרגע הראשון קיוותה שהחתונה תתקיים בגן בלבד. הסגנון שבו בחרו בני הזוג הוא כפרי ומינימליסטי, עם ים אורות שתרמו לתחושת הקסם באוויר.

 

שאנל בחרה בשמלת עתירת דיטלייז מיוחדים של אייזן-שטיין אותה שילבה עם הד פיס עדין, שהקנה לה לוק נסיכתי ומקסים. האירוע כולו היה כפרי וקלאסי עם טאצ'ים של גלאם, ובני הזוג סיימו את הערב מרוצים ומלאי אהבה. 

 

 gallery 10 18

 

gallery 14 15

 

ומה הטיפ שלהם לזוגות המתכננים את חתונתם?: תכננו היטב את הזמנים של ההתארגנות והצילומים, כדי שתספיקו לעשות הכל באווירה רגועה והכי נעימה שאפשר. הכי פרקטי, והכי נכון.

 

gallery 15 13

 

קרדיטים:

מספר אורחים: 150

מקום האירוע: ערוגות בושם

שמלה: Eisen stein

מתוקים: Sweet shira

צילום וידאו וסטילס: People photography

איפור: פזית חורש

עיצוב שיער: חן מוגרבי

מאת:כלות אורבניות