מיקס כפרי-אורבני עם טאצ' חו"לי: החתונה של קארין ואופיר

09.12.19

כל כלה מיועדת מתלבטת כמה זמן לקחת לעצמה לתכנון חתונה. קארין ואופיר, שמתארחים אצלנו היום, נהנו מתקופת אירוסין ארוכה למדי ואם החתונה המהממת שלהם היא עדות למשהו, היא שהיה לגמרי שווה לחכות.

 

gallery 1
gallery 1
gallery 1
gallery 1
gallery 1

 

השניים הכירו כשעבדו יחד במסעדה ברעננה. שניהם מהעיר אך לא הכירו קודם לכן ולא הסתובבו במעגלים דומים. המפגש במסעדה הוביל לדייט ראשון אחרי חודש ולשלוש שנים יחד עד שהגיעה ההצעה.

 

gallery 6

מתוך הפינצטה שלנו

gallery 6
gallery 6
gallery 6
gallery 6
אופיר לקח את קארין למלון יפהפה בהרי ירושלים ליום הולדתה, ובדרך לשם עצר בנקודת תצפית קסומה, ארגן פיקניק ושלף טבעת - הכי קלאסי, הכי מושלם. 

 

gallery 11
gallery 11
gallery 11

 

אחד שבלט במיוחד:"ידין חסון, צלם הסטילס שלנו, פשוט התעלה מעל לכל הספקים. הוא הרגיע אותנו, סידר לנו את הלו"ז שקצת התפקשקש לנו באותו יום, ותוך חצי שעה הוציא לנו צילומי זוגיות מטורפים. התאהבנו בו מהשניה הראשונה שפגשנו אותו."


gallery 11
gallery 11

 

השניים היו מאורסים שנה וחודשיים לפני החתונה, ולמרות שקארין מודה שאולי נסחפו קצת עם ההמתנה, היא אסירת תודה על כך שהיה לה די והותר זמן למצוא את הספקים המושלמים עבורם, לשנות את דעתה לגבי דברים מסוימים, למצוא את המעצבת שתגשים את הויז'ן שלה, וכמובן - למצוא את השמלה והגלאם סקווד שיהפכו אותה לכלה מהחלומות. והיא אכן הייתה כזו - עם שמלה נסיכותית אך מודרנית, ולוק ביוטי ששילב בין נונשלנטיות לאלגנטיות.

 

gallery 16
gallery 16
gallery 16
gallery 16
השניים ראו מספר מקומות לפני שננעלו על לוקיישן, ומה ששבה את ליבה ולחלוטין כבש אותם הייתה חופת עלי הגפן ההורסת של הגן. את המעצבת ששכרה מצאה קארין דרך המלצה של כלה אחרת בקבוצה הסודית שלנו (יאי לנו!) ואנחנו מודות שלחלוטין התאהבנו בשלל הפרחים בצבעוניות הרכה, בנגיעות הזהב ובסנטרפיסים המחושמלים והקסומים. 

 

gallery 21
gallery 21
gallery 21
gallery 21
gallery 21


gallery 26 

החלום של קארין לחתונה שהיא שילוב בין קאנטרי-שיק לוייב אורבני עם טאצ' של חו"ל התגשם במלואו בזכות ויז'ן מדויק, בחירת ספקים מדוקדקת והמון וייבים טובים. רשמנו לפנינו.

gallery 26
gallery 26
gallery 26
gallery 26
gallery 26


קרדיטים: 

צילום סטילס: ידין חסון
מקום האירוע: האחוזה בית חנן
שמלה ואוברול: ליהי הוד
חליפת חתן: Bamoss Square

מוסיקה: עומר כחלון 

 עיצוב האירוע: נועה דיזיין

+ קרדיטים נוספים
הפקה: של המקום

קייטרינג: של המקום

בר: של המקום /  Mixta Cocktails

צילום וידאו: אבי אבייב

איפור: טל עמית

עיצוב שיער: דנה וישמן

טבעות: דניאל מתת

נעלי כלה: Republic

נעלי חתן: Clarks

תכשיטים: Swarovski
מתוקים: Jacob's CupCake
DIY: מניפות, ערכות התארגנות בשירותים

הזמנות / מיתוג:Ronna-Design
עורך טקס: יעקב נסיר

מאת:כלות אורבניות