הנרות הללו: עיצוב בו הנרות הבוערים הם הכוכבים הראשיים

10.12.20

 אנחנו מאוהבות באווירה המכשפת והרומנטית שנרות מעניקים לכל איוונט במשך 365 ימים בשנה, אבל בתקופת החורף, כשהחושך יורד אט-אט בשעה מוקדמת ומזג האוויר מתקרר - אנחנו מרגישות שהקסם שבהם הולך ומתעצם.  

 

gallery 20 11

 

gallery 18 8

 

gallery 19 10

  

לא במקרה החגים שחלים בכל רחבי העולם בתקופה הזו שמים את האש, האור והנרות בפרונט. אז ברוח חג חנוכה האינטימי והמשפחתי (וגם כריסמס, וכל חגי האור באשר הם) אנחנו רוצות לתת לנרות מקום של כבוד, ולהביא לכן היום עיצוב מרהיב ויפהפה, מלא בנרות בשלל גדלים, שמשחקים בו תפקיד ראשי (והכי אוסקר מטיריאל). 

 

gallery 1 15

  

gallery 17 10

 

gallery 10 17

 

הכל החל כשבני הזוג נט ודן המתגוררים בלונדון פנו למפיקת האירועים האשפית יעל כפיר פרומקיס וביקשו לארגן מסיבת חתונה מצומצמת ואינטימית בהתאם להנחיות משרד הבריאות, במקום ייחודי, יחד עם המשפחה הקרובה. 

  

gallery 4 14

 

gallery 3 19

 

gallery 5 18

 

יעל מספרת שהלוקיישן הראשון שעלה בראשה הוא "אנג'לו ונינה", מקום מיוחד המורכב מכמה חדרים נפרדים ומעוצבים למשעי. מה שעונה על בקשת של בני הזוג: שמירה על ההנחיות, אך מבלי לוותר על הסטייל. המעצב שנבחר להגשמת הויז'ן הוא ליאור זמל, והאיש מאחורי המצלמה שנבחר לתיעוד כל היופי הזה הוא הצלם הוותיק והסופר מקצועי אורי כרמי.

 

gallery 2 17

   gallery 21 13

 

gallery 11 15

 

   

הרעיון הכללי היה יצירת הפקה שמסמלת אינטימיות וחום. המפיקה והמעצב בחרו קו עיצובי שכולו מורכב מטאצ'ים באווירת סתיו, כאלה שמתכתבים ומתאימים לצבעים החמים של המקום ולמזג האוויר המשתנה.  

 

הם שילבו כמות אדירה של נרות בכל מיני סוגים וגבהים בקערות קריסטל, בכלי זכוכית ובפמוטים בגבהים שונים. הנרות היפהפיים מגיעים ממפעל השייך המעצב, והם מתמזגים ונטמעים בצורה מושלמת עם המקום והאווירה החמימה ששורה בו.  

 

   

gallery 12 12

 

gallery 13 14

   

gallery 14 14

 

gallery 15 12

 

להם צורפו אלמנטים כמו עלי שלכת, ורדים לבנים סופר אלגנטים, טוליפים והרבה ירק. להשלמת התמונה נוספו אקססוריז שמשדרים אווירת בית, והשתלבו במקום כאילו היו שם תמיד. כך שהאורחים הגיעו ללוקיישן שמדמה סלון מחבק, עוטף וחמים של בית שכאילו היה שלהם. תחושת השייכות, הביתיות והחמימות היא זו שכיוונו אליה מהרגע הראשון, והתוצאה המרהיבה קולעת בול למטרה, ומעניקה לנו את השראת החג המושלמת.   

  gallery 6 18

  gallery 9 16

 

gallery 8 14

 

קרדיטים:

צילום: אורי כרמי

הפקה: Yael - Producing Moments

עיצוב: זמל

לוקיישן: אנג'לו ונינה

שמלת כלה: Noa Emanuel 

מאת:כלות אורבניות