רומנטיקה בצבעי פסטל: החתונה של בינת ותומר

18.12.23

נכון שחתונה זה אחד המקומות הכי הכי רומנטיים להיכרות? בעינינו הם לפחות בטופ פייב שבהם. בינת ותומר, אורחי הבלוג שלנו להיום, בטח יסכימו איתנו, כי כך בדיוק הם נפגשו. ומזל שכך, כי בינת בכלל לא התכוונה ללכת לאותה חתונה. הוריה - שהיו מצד הכלה - שכנעו בצורה אפקטיבית למדי. תומר, שהגיע מהצד של החתן, קלט את בינת וכבר למחרת חיכתה לה הודעה בפייסבוק. 

 

1

 

2

 

3

 

שנים ספורות לאחר מכן, בנקודת תצפית קסומה שבה התרחשו אחד הדייטים הראשונים (מד הרומנטיקה שלנו גבוה במיוחד היום), התרחשה גם הצעת הנישואין המרגשת. 

 

4

 

5

 

6

 

שבעה חודשים חלפו עד לחתונה. בני הזוג מספרים ששלב בחירת האולם היה מלחיץ מבחינתם כי חשו הרבה חוסר ודאות סביב כל תהליך התכנון. הם מוסיפים שברגע שהבינו באיזה מגרש הם נמצאים החליטו שלא להתפזר, לבחור 3-2 אופציות ללוקיישן (ובכלל - לכל אחד מהספקים) ואז לבחור לפי אינטואיציה וחיבור. וכך היה. 

 

7

 

בלט במיוחדצילום: תום סיימון - "מעבר לזה שהתמונות יצאו מטריפות, תום הוא מיני מפקד שפשוט מנהל את כל הסיטואציה בצורה כריזמטית ומסודרת, ומשרה תחושה מאוד נינוחה".

 

9

 

הם מספרים שברגע ששחררו והפכו את ההכנות לחלק מהכיף הזוגי שלהם, הם חוו אותו כהרבה יותר רגוע וזורם. לצד זאת, לא ויתרו על הצד הפרקטי, ועדכנו בתדירות גבוהה את ה-To Do ליסט שלהם. 

 

10

 

11

 

12

 

המקום בו בחרו לקיים את האירוע הוא בית מלצ'ט - לוקיישן בשרון שממוקם בלב נוף פסטורלי של פרדסים. הויז'ן של בינת בכל הנוגע לעיצוב כלל קו עדין וקלאסי בצעי פסטל, מה שחזר על עצמו גם בעיצוב ההזמנות.

 

16

  

IMG 3634 1

  

13

 

הלוק של השניים היה מעין טייק רומנטי ועדכני לכל מה שקלאסי: בינת בשמלת סטפלס יפהפייה של אריאל טולדנו, ותומר בחליפה בהירה של NAMES. מדויק לקו הכללי והפוטוגני. 

  

14

   

15

  

IMG 3633 1

 

בלטה במיוחדעיצוב: אלבה - "אלבה הגשימה לי חלום ויצרה את האווירה המדויקת שדמיינתי. מגשימת חלומות!".

      

cfa93f32 a0f7 471d 8c2c ea0c952f3312 1

 

IMG 3631 1

  

18

 

כשהם כבר אחרי הכל, לבינת ותומר יש טיפ ממש טוב לזוגות שמתכננים בימים אלה את חתונתם: "להפוך את השלבים ש להתכנון לחלק מהתהליך הזוגי - כמו למשל, לקבוע דייט בחירת ספקים על כוס יין, או לצאת למסעדה אחרי שפוגשים דיג'יי". שווה לאמץ!

   

19

 

20

 

אז אחרי שספגנו מנה כה גדולה של יופי, נותר לנו רק לתהות - אולי יש עוד זוג שנפגש בחתונה מלאת הרומנטיקה החלומית הזו, ועליהם נכתוב כבר בשנה הבאה:)

  

21

 

22

 

24

 

קרדיטים:

מספר אורחים: 370

צילום סטילס: תום סיימון 

מקום האירוע: בית מלצ'ט

עיצוב האירוע: אלבה 

מוסיקה: אסף עמוס - פפריקה

שמלה: אריאל טולדנו

חליפת חתן: NAMES

+ קרדיטים נוספים

מקום התארגנות: צוקי ים - בית של חברה

בר: קוקטייל קאר
צילום וידאו: גילי גלדן
איפור: שי תלמי
עיצוב שיער: שקד אזר (שקד בריידס)
טבעות: דניאל מתת
נעלי כלה: עמנואל
נעלי חתן: FLY FOOT
תכשיטים: עגילי פנינה מחו"ל
עורך טקס: גבי דגן - רב רפורמי
מתנות לאורחים: פקקי יין חרוטים עם ראשי תיבות
מגנטים: ניר פור (פרינטפליי) 

מאת:כלות אורבניות