כל הפרטים על טיפולי היופי שהכי מעניינים אתכן

30.03.23

יום החתונה אמור להיות מלא בפאן, שחרור והתרגשויות, אבל הוא גם יום בו נהיה במרכז תשומת הלב ומול העדשה במשך כמה שעות טובות (ומשמחות!). כך שמובן מאליו שלקראת הביג דיי מציפות את כולנו לא מעט מחשבות על המראה החיצוני, ואיתן - גם תהיות ושאלות בנוגע לטיפולים אסתטיים וקומסטיים.

 

אנחנו לגמרי ערות לדיונים בקבוצה הסודית ומבינות שאלה נושאים שממש מעניינים אתכן בתקופה בה אתן נמצאות. לכן, יצרנו שיתוף פעולה עם רשת מרפאות האסתטיקה ביוטי קליניק מבית סופר-פארם, שיאפשר לכולנו לעשות סדר בעולמות הטיפולים האסתטיים, ולהבין מהן האפשרויות לכל סוג של צורך.

 

הסקר שערכנו בין חברות הקבוצה בנושא העלה כמה נושאים מרכזיים שמעסיקים אתכן וכמה סוגי טיפולים שאתן שוקלות לעשות, אז אנחנו כאן עם כל הפרטים על כל אחד מהם. רדי אור נוט, אנחנו מתחילות:

 

4 15

 

טיפולים לעור הפנים 

80% מהעונות לסקר שלנו רצו לקבל פרטים על טיפול לעור הפנים לקראת החתונה, וטיפול קליל שיסייע לעור להראות נקי ומבריק הוא DERMA CLEAR, עליו כתבנו כבר בהרחבה כאן. יש עוד שני טיפולים מעמיקים יותר לעור, שיכולים ודאי גם לעניין אתכן:

 

טיפול ערפד

הטיפול נועד לחידוש, רענון ומראה עור מתוח, והוא מתבסס על לקיחת דגימת דם מהזרוע (כן, כן) ממנה מופקת פלזמה עשירה בטסיות דם. הדם המועשר מוחדר על העור השטחי והתוצאה - חידוש רקמות והחזרת ויטמינים ומינרלים שאבדו. אם אתן תוהות אז כן, זה הטיפול שקים קיי ניסתה באחד הפרקים בסדרה, והשמועות אומרות שעוד סלבס מובילות דגמו על העור המושלם שלהן. 

כמה זמן לפני חתונה צריך לעשות? כדאי להיפגש עם הצוות הרפואי להתייעצות כמה שיותר מוקדם לקראת החתונה. לפחות שלושה חודשים מראש. 

כואב? רמת הכאב של הטיפול נחשבת מינימלית.

למה לצפות אחרי? ככלל, הטיפול אינו מלווה בתופעות לוואי או סיבוכים חריגים פרט לדקירות עצמן עם המחטים, עשויה להיות נפיחות מקומית ולפעמים גם שטפי דם שחולפים לחלוטין. 

 

2 10

 

סקין בוסטר

טיפול סקין בוסטר נותן בוסט לעור, למראה מתוח וזוהר יותר על ידי הוספת לחות לעור השטחי. הסקין בוסטר הוא חומר המבוסס על חומצה היאלורונית טבעית דלילה, בתוספת ויטמינים ותוספים טבעיים שמשפרים את מראה העור. כשהחומר מוזרק לעור, הוא יכול לעזור להחליק קמטוטים קטנים ולסייע בטיפול בחלקן השטחי של צלקות. לרוב יהיה צורך ביותר מטיפול אחד לתוצאות מקסימליות. 

כמה זמן לפני חתונה צריך לעשות? כדאי להתחיל לפחות 3 חודשים מראש. 

כואב? רמת הכאב של הטיפול נחשבת לנמוכה, ויש אפשרות למשחה מאלחשת.

למה לצפות אחרי? עשויה להיות נפיחות מקומית ולפעמים גם שטפי דם שחולפים לחלוטין. 

 

 

טיפול לשקעים מתחת לעיניים 

אם מה שמפריע לכן הוא הגוון הכהה מתחת לעיניים - מה שיפתור את הבעיה הוא איפור מוצלח. אם הבעיה היא השקעים שמתחת לעיניים - כאן ישנו טיפול אסתטי שמתאים לסוגיה. כמעט כולנו מתבאסות מהעיגולים השחורים סביב העינים, אבל לא תמיד המענה לכך הוא טיפול אסתטי. 

מה שמפריע לכן הוא השקעים? כאן ישנו פתרון של הזרקת חומרי מילוי כמו חומצה היאלורונית, שמוסיפים את הנפח החסר. חומרי המילוי מפוזרים סביב העיניים באופן עדין, כדי להעניק מראה טבעי ופרשי. 

כמה זמן לפני חתונה צריך לעשות: מומלץ להגיע שלושה חודשים לפני לייעוץ כדי לבדוק מה הטיפול המתאים וכדי ליהנות מהאפקט המלא של הטיפול. 

כואב? יכולה להיות תחושת לחץ או אי נוחות. 

למה לצפות אחרי? בימים הראשונים יכולה להיות נפיחות מקומית ואפילו שטפי דם. הכל יחלוף, אך חשוב לעקוב אחרי הוראות הצוות הרפואי. 

 

3 18


טיפול בקמטים - בוטוקס וחומצה היאלורונית 

עוד נושא שעלה בסקר שלנו הוא טיפול בקמטוטים, וכאן נכנסים לתמונה טיפולי בוטוקס וחומצה היאלורונית. הבוטוקס, שהפעולה שהוא מבצע היא למעשה הרפיית השרירים, מתאים לקמטים במצח, בצידי העיניים ובין הגבות. הוא אפקטיבי למשך 6-3 חודשים והשפעתו ניכרת שבועיים אחרי ההזרקה. 

חומצה היאלורונית היא הפתרון לקמטוטים בצד התחתון של הפנים, כמו צידי הפה. התוצאה נראית מיידית לעין והחומר מחזיק מעמד כשנה לאחר הטיפול. 

כמה זמן לפני חתונה צריך לעשות? מומלץ להגיע לייעוץ כחודשיים לפני החתונה.

כואב? עם שימוש במשחה מאלחשת רמת הכאב אינה גבוהה.

למה לצפות אחרי? יש סיכוי לשטפי דם קטנים או נפיחות קלה שחולפת במהרה. 

 

1 16

 

טיפולים אסתטיים כמו עיצוב שפתיים ופיסול אף

פיסול אף מתבצע באמצעות הזרקת חומרי מילוי כמו חומצה היאלורונית, שמאפשרת לשפר את הפרופורציות של מבנה האף, ליצור סימטריה ואפילו להרים את זווית האף. את התוצאות ניתן לראות מיד לאחר הטיפול, שאורך לא יותר מרבע שעה. 

גם עיצוב שפתיים נעשה באמצעות חומרי מילוי המאפשרים הוספת נפח לשפתיים, כאשר בחירת החומרים המדויקים ושיטת הטיפול נבחרים בהתאם לרצונות המטופלת. הטיפול יכול להתבצע בפגישה אחת, או במספר פגישות. 

כמה זמן לפני חתונה צריך לעשות? מומלץ להתחיל שלושה חודשים לפני החתונה.

כואב? תיתכן תחושת אי נוחות ולחץ. ניתן להשתמש במשחה מאלחשת. 

למה לצפות אחרי? יש סיכוי לשטפי דם קטנים ונפיחות. 

 

חשוב לציין שכל הטיפולים מתבצעים רק אחרי פגישת אבחון והתאמה עם הצוות הרפואי של מרפאות ביוטי קליניק. ואחרי שהזכרנו את כל האפשרויות, רק נגיד שמראה חיצוני הוא נושא רגיש. שום דבר בעינינו הוא לא 'חובה' לפני החתונה. להיפך. אתן הכי יפות, חכמות וטובות בדיוק כפי שאתן. מי שיש דברים שמפריעים לה או רוצה להיראות הכי במיטבה ביום שלה, אנחנו מאחוריה. העיקר הוא שתהיו נאמנות לעצמכן, ותעשו רק מה שמעלה בכן חיוך. זה מה שחשוב באמת. 

 

הכתבה בשיתוף רשת מרפאות האסתטיקה ביוטי קליניק מבית סופר-פארם

מאת:כלות אורבניות