חתונת טבע מושלמת בדקה התשעים: החגיגה של בת אל ועומרי

06.02.20

כל זוג שמתכנן חתונה מכין את עצמו להפתעות או לדברים מסוימים שלא יסתדרו לפי התוכניות - אבל מה עושים חתן וכלה שמקום האירוע שלהם מקבל צו סגירה שלושה שבועות לפני האירוע? לא נותנים לייאוש לנצח ומרימים חתונת שטח מהממת באפס זמן. הכירו את בת אל ועומרי - הזוג שמוכיח שזה אפשרי.

 

 

gallery 1
gallery 1
gallery 1
הם הכירו במסיבת חוגרים בקיבוץ נען, עומרי דיבר עם חברה של בת אל, ביקש סיגריה והשליך אותה על הרצפה, בת אל מצדה התעצבנה וצעקה עליו. השמועות מספרות שהיא גם הפכה עליו כוס בירה. לא הכי רומנטי, נכון? עד סוף הערב הם כבר היום בלתי נפרדים אז כנראה שלא כל סיפור אהבה צריך להתחיל בלבבות ופרפרים.

gallery 4

מתוך הפינצטה שלנו

gallery 4
gallery 4
הצעת הנישואין התרחשה בוויקאנד בדרום והייתה הפתעה מוחלטת עבור בת אל.  כמו בכל סיום של תקופת מבחנים עמוסה, השניים נסעו לצימר - הפעם בערבה - ובעוד בת אל רק רצתה ג'קוזי ומנוחה, עומרי התעקש לעלות לתצפית לחזות בשקיעה. אחרי שכנועים רבים בת אל הסכימה, אבל בניגוד לעומרי, שהיה לבוש יפה, לה פשוט לא היה כוח להשקיע והיא לבשה שרוואל ומרחה קרם הגנה כל פניה - שאפילו לא נספג כמו שצריך.

 

gallery 7
gallery 7
gallery 7
gallery 7
כשהגיעו לתצפית, הספסל שעומרי כיוון אליו היה תפוס, והם התמקמו במקום אחר. בשניה שהספסל התפנה, עומרי שוב שכנע את בת אל לעבור - למרות שהיה לה מאוד נוח בדיוק איפה שהייתה. אל אותו ספסל היו מחוברים המון מנעולים ובת אל, שעדיין לא הבינה מה קורה, אמרה שצריך להביא מנעול משלהם בפעם הבאה. כשהסתובבה, ראתה את עומרי כורע ברך והוא היה צריך לחזור שוב על דבריו כי מרוב בלבול, הפתעה והתרגשות, היא פשוט לא הצליחה להבין מה הוא אומר. מייד אחר כך עומרי שלף מנעול, וחרט עליו את שמותיהם.


gallery 11
gallery 11
gallery 11
gallery 14
השניים סגרו ספקים לחתונה יחסית במהירות ולא היו מוטרדים מדבר. אך שלושה שבועות לפני הביג דיי הם קיבלו את הבשורה - הלוקיישן בו הם אמורים להינשא נסגר עד להודעה חדשה. הייתה זו תחילתו של שבוע קשה בו הם נאלצו לעשות המון חשיבה מחודשת ולקבל החלטות. הם החליטו להשאיר את התאריך וללכת על הפקה בטבע.


gallery 14
gallery 14
gallery 14
gallery 18
הם מצאו מפיק שלא התרגש מהאתגר של תכנון חתונה בשבועיים, והשניים עבדו באותם שבועיים מסביב לשעון על שלל משימות. אפילו סידורי ההושבה נסגרו ממש יום לפני האירוע, אבל בבוקר החתונה השניים שחררו, נשמו ונהנו. ובסוף, זכו לאירוע קסום, פרחוני, שמח ומלא אהבה. 


gallery 18
gallery 18
gallery 21
gallery 21


הזיכרון האהוב עליהם הוא טקס החופה שהיה מיוחד וקצת שונה. הקונספט היה שבע ברכות - וכל ברכה הקריא זוג חברים/אנשים שיקרים לזוג במיוחד, אשר הוסיפו מספר מילים על בת אל ועומרי ועל הזוגיות שלהם. בסיום החופה לא רצו השניים להתעסק בנשיקות ובחיבוקים האינסופיים, וחבריהם דאגו לחלץ  אותם, להרים אותם, ולרוץ איתם ישר לרחבה.


gallery 21
gallery 21


gallery 25
הטיפ הכי חשוב שלהם לזוגות המתכננים החתונה הוא להבין שלפעמים דברים לא הולכים כמתוכנן, אבל חשוב לעבור את זה יחד, לדבר על הדברים, ולהתמודד עם הכל בחיוך ובהבנה.

gallery 25

gallery 27
gallery 27
קרדיטים:

צילום סטילס: גיל ורון
צילום וידאו: אביב וטלי
מוסיקה: זברה מיוזיק - Dj BrainDeaD

חליפת חתן: דורון אשכנזי
שמלה: Smart Brides 

+ קרדיטים נוספים

מקום האירוע: שטח חקלאי ליד חולדה

הפקה: Impact הפקות - שלמה מנדל.

עיצוב האירוע: הרבה DIY ואבנר אברהם.

קייטרינג: עץ השדה

בר: סילבר בר

איפור ושיער :ענבל בנצור

טבעות: נעם נדיב 

נעלי כלה: אימלדה

נעלי חתן: שופרא

הזמנות / מיתוג: DIY

אקססוריז: Lily Flowers

מגנטים: איציק בן דוסא
מתנות לאורחים: צמחי תבלין - אבנר אברהם.
עורך טקס: דודי נתן מארגון ״הוויה״

 
מאת:כלות אורבניות