חתונה בהפתעה: החגיגה הקטנה והמקסימה של בת חן ועוזי

30.07.20

התקופה הזו מציבה לא מעט אתגרים בפני כל מי שמתכננת חתונה. נראה שכולנו יחד בסירה הזו, שטות על פני זרמים בלתי צפויים ומתמודדות עם מורדות תלולים ועליות מתונות. למרות הכל, אנחנו נהנות לראות פתרונות יצירתיים וחגיגות פשוט מהממות. במקרים רבים האופטימיות מנצחת, ומהלימונים אתן רוקחות לכן מוחיטו צונן - ואנחנו גאות בכן על כך. 

 

gallery details5

 

gallery details5

 

במקרה של בת חן ועוזי היו לא מעט מהמורות בדרך לחתונה, ובסופו של דבר אפילו הם הופתעו מהתוצאה הסופית המקסימה. אבל ננסה להימנע כרגע מספויילרים ונתחיל את סיפורנו מההתחלה. ממש מההתחלה. כי מדובר כאן בזוג שמכירים זה את זו ליטרלי מגיל אפס. 

 

השניים גדלו באותו הבניין בלוד וכילדים נהגו לשחק יחד. בגיל 6 עברה בת חן לשכונה אחרת בעיר והקשר נותק. כשעוזי היה חייל קרבי בנח"ל ובת חן סטודנטית במסלול העתודה בצה"ל הם נפגשו במקרה. עוזי סיפר שבקרוב הוא חוגג יום הולדת והציע שהשניים יפגשו. כשהגיע התאריך שלחה בת חן מזל טוב בפייסבוק, עוזי הודה לה ושלח מספר טלפון. ומשם הכל התחיל. 

 

gallery details5

 

gallery details5

 

ההצעה התרחשה במהלך טיול משותף במקסיקו. מיד אחרי שסיימו אטרקציית שנורקלים שלף עוזי טבעת, מה שהצליח להפתיע את בת חן, והסיטואציה כולה היתה מרגשת למדי. 

 

הדיטיילז המשמעותיים לחתונה נסגרו לפני שהגיח לעולמנו נגיף הקורונה, אך מהרגע שהוכרז על סגר לא היה ברור אם אפשר יהיה להמשיך בתכניות. עם ההקלות הראשוניות המשיכו בני הזוג לתכנן את האירוע, ואז שוב השתנו ההנחיות: שבוע וחצי לפני התאריך המיועד השתנה מספר האורחים המותר מ-250 איש ל-50. יומיים לאחר מכן צומצם ל-20 איש בלבד. ההנחיה האחרונה הצליחה להוציא לשניים את הרוח מהמפרשים והם כבר חשבו לוותר על הכל.

 

gallery details5

 

gallery details5

 

אבל לחברים היו תוכניות אחרות, והם שקדו על טוויסט בעלילה: במשך שבוע שלם תכננו חבריו של עוזי מהעבודה ומאמנת הכושר שלו, ליקי רוזנברג, טקס חופה מושקע ומשמח. 

  

בני הזוג הגיעו לסטודיו של המאמנת בתירוץ שמדובר בחגיגות יום ההולדת לעוזי, והתברר להם שהתוכנית היא אחרת לחלוטין. במקום חיכה להם צוות צילום, והמאפרת המקסימה נועה לוי, שצ'יק צ'ק סידרה לבת-חן לוק כלתי מושלם. השניים היו נרגשים מהמחווה המופלאה של הבסטיז, ושמחו עד השמיים לגלות שאת טקס החופה יערוך עבורם עומרי גליקמן מהתקווה 6, ואת שיר החופה תשיר להם בלייב רוני דלומי. לאורחים חולקו כובעים ממותגים עם שמות בני הזוג ותאריך החתונה, לצד לוגו מותג ההלבשה של ליקי המאמנת, שתרמה את הלוקיישן. 

  

gallery details5

 

gallery details5

 

הטיפ שלהם לזוגות המתכננים את חתונתם? בתקופה כל כך אפורה ולא פשוטה, פשוט לקחת נשימה ארוכה ולנסות להסתכל על הצדדים החיוביים שבתהליך. לזכור שיש לכם את הזוגיות, והיא הדבר הכי חשוב שיש.

  

gallery details5

 

קרדיטים:

מספר אורחים: כ-40

מקום האירוע: סטודיו ליקי'ס

צילום סטילס: אלעד ששי

איפור: נועה לוי

הפקה: לירז ויימן

מוסיקה: דלית רצ'סטר

+ קרדיטים נוספים

צילום וידאו: עדי ריטבלט 

שמלה: סטודיו לבן של לירן כוהנר ושני צימרמן

עיצוב האירוע: ליקי והחברים 

מאת:כלות אורבניות