100% פיור פאן: החתונה השיקית של בר ועידן

02.10.22

ההיכרות הקצרה שלנו עם בר ועידן, אורחי הבלוג להיום, העבירה לנו את הרושם שהם יודעים לחיות את החיים כמו שצריך - לצד פשטות, טבעיות והבנה של הדברים הקטנים הטובים בחיים, הם גם אנשי מסיבות והרמות כלבבנו, שבכל מקום אליו הם מגיעים מפזרים המון שמחה וספונטניות. החתונה שלהם, כפי שאתן בטח מתארות לעצמכן, היא בדיוק הקומבינציה הזו.

 

1

 

2

 

3

 

4

 

5

 

השניים הכירו לפני 9 שנים ארוכות, כאשר חברה משותפת עשתה את המאץ׳ (ועד היום מזכירה את זה בכל הזדמנות!). השידוך הצליח מעל למשוער - בדייט הראשון נרשם קליק, כשעל הדרך הם גם השתכרו בטירוף, והופתעו בעצמם מעוצמת הפילינגס.

 

6

 

7

 

8

 

הצעת נישואין התרחשה בנקודת תצפית ברודוס, על רקע שקיעה מטורפת מול הים. היופי האמיתי התחיל מיד אחרי - כאשר בר ועידן, מעוצמת ההתרגשות, נתקעו בלי דלק בדרך חזרה. כאן החלה שרשרת אירועים שכללה חיפושים אחרי מקום תדלוק ברחבי האי (פלוס דפיקה על דלתות של מקומיים, שלא יודעים אנגלית) תחנונים לעזרה, וכמו בכל סרט טוב - בחור חתיך שמגיע בהפתעה עם ג׳ריקן דלק ספייר שיש לו ברכב. משם הם התגלגלו לארוחה רומנטית עם מלא אוזו בטברנה מהממת, באמצע שומקום. 

 

8a

 

9

 

בלט במיוחדצילום - תום סיימון: "תום הוא צלם מקצועי, סבלני, אדיב, ופשוט מצחיק ונעים! תענוג!".

 

11

 

12

 

13

 

מההצעה עד לחתונה עברו שנה וחודשיים. בר ועידן פינטזו על חתונה באווירה מלאה בטבע, חמימות כפרית ומרחבים ירוקים ופסטורלים, עם זאת, הם חלמו על חתונה שתהיה שונה בנוף, בדיוק כמותם.

 

14

 

14a

 

15

 

15a

 

15b

 

15c

 

15e

 

בני הזוג הגיעו לצל החורש, מקום מלא בחורש טבעי עם אנרגיות קסומות - והתאהבו מיד. לצד גן האירועים הטבעי והירוק הם הוסיפו את הדברים הקטנים והאותנטיים שמייחדים אותם כזוג, והוסיפו טאצ'ים מיוחדים כמו הזמנות ומיתוג שעשו בעצמם, דוכן שזירת פרחים ועמדת צילום סופר שווה. לכל זאת נוספו החברים שהרימו את הרחבה עד השעות הקטנות, בדיוק כמו שהם אוהבים.

 

16

 

17

 

17a

 

18

 

19

 

20

 

בלט במיוחדדי.ג'יי: נדב שפילמן מהייפ - "שפילמן העיף את כולם. זה נראה כמו מסיבה באיביזה, וכך גם הרגיש".

 

21

 

23

 

בר ועידן מספרים שהיה להם חשוב לא לשכוח שבסופו של דבר מדובר בחגיגה - כך שעם יותר קישוטים או פחות, אל תשכחו שהאורחים שלכם פשוט באים לחגוג אתכם, וזה מה שחשוב באמת.

 

קרדיטים:

צילום סטילס: תום סיימון

מקום האירוע והפקה: צל החורש

מוסיקה: נדב שפילמן - הייפ

קייטרינג: עץ השדה

ניהול אירוע: רעות אריאלי

 

+ קרדיטים נוספים

 

צילום וידאו: אבי אבייב

שמלה: תפירה אישית

איפור: ענבל מרגלית

עיצוב שיער: אוהד - אריק מיוסט

טבעות: נועה הנן 

נעלי כלה: ריפבליק

נעלי חתן: פליי לונדון

תכשיטים: עגילי פנינה עיצוב אישי של by Erik

חליפת חתן: בלו נייבי

עמדת צילום: POPO snap

עמדת שזירת פרחים: סתיו מזרחי

מאת:כלות אורבניות