חגיגה לטינית ביער: החתונה של בר ושמואל

04.10.21

בר ושמואל, בני הזוג שמתארחים אצלנו היום בבלוג אוהבים לטייל. אבל ממש. כל כך אוהבים, עד שצברו עם הזמן עשרות ומאות שעות וימי טיולים יחדיו. הם חרשו את שביל ישראל, עשו את דרום אמריקה ואחרי שהבינו שצברו הררי ידע ששווה לשתף, הקימו פלטפורמה העוסקת בטיולים וציוד שנקראת OUTRAVEL שכוללת גם אתר וגם קבוצה ענקית בפייסבוק. 

 

18

 

19

 

22

 

כיאה לצמד מטיילים גם ההצעה התרחשה בחיק הטבע, כשנחל ראש פינה היה הספוט בו קשרו את גורלם יחדיו, על רקע תפאורה ציורית וסופר רומנטית. 

  

10

 

12

 

21

 

כל זה קרה ממש בתחילת תקופת הקורונה, במרץ 2020, כשאת השנה האחרונה העבירו השניים בציפייה ואופטימיות, אך גם בחוסר ודאות. התאריך המקורי של השניים היה בסוף אוגוסט 2020, ואז זז לאוקטובר ומשם למאי האחרון. 

  

11

 

20

 

13

 

אם כל הלחץ סביב נושא התאריך לא מספיק, את כל האיוונט תכננו תוך כדי לימודי התואר הראשון של שניהם, ובמקביל להכנות ללימודי ההמשך. שמואל לומד תואר ראשון ושני בכלכלה ומנהל עסקים, ובר סיימה תואר ראשון במדעי החיים משם היא ממשיכה ללימודי רפואה. תותחית על, ללא ספק. 

 

לבני הזוג חשוב במיוחד לציין את הספקים המדהימים שליוו אותם לאורך כל התקופה, המשיכו עימם בכל השינויים והתהפוכות והיו רגישים וסבלנים. 

 

14

 

9

 

8

 

פה זה הזמן לומר שבעינינו, השניים האלה הם בני מזל במיוחד. לא רק שמצאו זה את זו, ולא רק שמצאו גם תחום עניין משותף שמעסיק אותם המון - הם גם היו הכי לאקי וזכו בדי.ג'יי אורי ברונפמן המהמם בהגרלה שלנו, שיצר להם מסיבה מהחלומות. 

  

16

 

בלטו במיוחדלוקיישן: ביער - "חשוב לנו לציין במיוחד את לירון מהצוות של 'ביער' וקייטרינג אבשה, שהייתה שם עבורנו והפכה ממש למשפחה".

  

5

 

6

 

השניים מספרים שסגנון המוזיקה האהוב עליהם הוא לטינית, ואורי רקח להם מסיבת רגאטון משוגעת, בשילוב של להיטים עכשוויים בארץ ובעולם, כולל סקסופון בלייב און די.ג'יי. הרחבה הייתה מטורפת לגמרי. 

  

7

 

3

 

4

 

2

 

17

 

1

 

בלט במיוחדדי.ג'יי: אורי ברונפמן משבלול - "הוא היה מושלם! קיבלנו אינספור מחמאות על קבלת הפנים והמסיבה".

 

השניים מספרים שהזיכרון האהוב עליהם ביותר מהערב הוא רגע הכניסה לחופה. הם בחרו את השיר HERO של אנריקה איגלסיאס. מדובר בשיר ובזמר האהובים על בר, לכן ההתרגשות הייתה כפולה. 

 

נגנית הסקסופון ליוותה את השיר בלייב, והתוצאה הייתה מקסימה. לכל זאת נוספו עלי כותרת שחולקו לאורחים והופרחו באוויר, והמיקס של הכל יחדיו הפכו את הכניסה להכי בלתי נשכחת. גולת הכותרת של ערב שכולו היה חלומי במיוחד. 

 

23

 

25

 

24 

קרדיטים:

צילום סטילס: עידן חסון - ברנדו פוטוגרפי 

מקום האירוע: ביער

מוסיקה: די.ג'יי אורי ברונפמן - שבלול 

שמלה: ורד גלעדי

חליפת חתן: סאלינה

וידאו: אבי אבייב

+ קרדיטים נוספים

עיצוב האירוע: ורוניק שוזרת באהבה

קייטרינג: אבשה

איפור ושיער: רוחמה אלקיים

נעלי כלה: רפבליק

חוויות: סקסופון - ירדן קליימן 

רב: אלירן זגורי

מקום התארגנות: David Tower Hotel Netanya

מתוקים: סמדר שחר

 
מאת:כלות אורבניות