Perfect Urban Vibes: החתונה התל אביבית של בר ועומרי

24.10.21

למי מכן יצא אי פעם לצאת למסע חיפוש דירה בתל אביב? מי שעשתה זאת ודאי יודעת שמדובר בחוויה סיזיפית שהופכת לעבודה של ממש, הדורשת ביקור בעשרות דירות עד שמוצאים את ה-אחת. ולפעמים, גם את ה-אחד...

 

14

 

13

 

למסע כזה יצאה בר, הכלה המתוקה שלנו, ובאחת הדירות לאורך הדרך נתקלה בעומרי. באותה העת הוא גר עם שותף, ושניהם חיפשו שותפה שלישית. בר מספרת שהשניים היו חמודים אבל הדירה הייתה פחות לטעמה, והיא החליטה להמשיך ולחפש. יום למחרת שלח לה עומרי הודעה שהתחילה במילים: "ועכשיו לענייננו", וכמו שמגדירה זאת בר: "באתי להיות שותפה לדירה, ויצאתי עם שותף לחיים"!

  

11

 

8

 

כחצי שנה לפני ההצעה טסו בני הזוג לחופשה בסיישל, וכולם היו בטוחים ששם עומרי וויל פופ דה קווסצ'ן. החופשה אכן הייתה מהממת, אבל טבעת לא נשלפה שם.

 

חצי שנה לאחר מכן, כבר בתקופת הקורונה, נסעו בני הזוג לחגוג שנתיים של זוגיות במלון סטאי שבכנרת. 

 

7

 

ביום שהגיעו, מיד אחרי השנ"צ, שמה לב בר שעומרי לא נמצא עימה בחדר. כמה דקות לאחר מכן הוא נכנס והציע לה ללכת לראות את השקיעה על החוף. בר הצטרפה אליו, עוד מטושטשת מהשינה, והשניים הגיעו לאיזור בודד ליד המים. לפתע היא שמה לב שהמקום מסודר עם בלונים ושמפניה. עוד לפני שהספיקה להבין מה קורה, כרע עומרי ברך והציע. מאותו הרגע הייתה התרגשות מטורפת באוויר, ושמפניה מהולה בדמעות הותזה לכל עבר!

  

9

 

בלט במיוחדצלם סטילס: אור גליקמן - "היה לנו חשוב להרגיש שלא מביימים אותנו ושהתמונות ישקפו את הכיף וההתרגשות ביום הזה, וכך היה. התמונות יצאו מושלמות וגם האלבומים. בחור מקסים עם נשמה ענקית".

  

6

 

שנה עברה מההצעה ועד לחתונה. בני הזוג החלו לתכנן את האירוע שלושה חודשים לפני כשראו שההגבלות על האירועים הוסרו. הם עשו זאת כדי להימנע מתסכולים מיותרים, והם מספרים שההחלטה הייתה בהחלט נכונה עבורם. 

  

15

 

בלטו במיוחדשמלה: אייזן שטיין - "הן היו מקסימות לאורך כל הדרך וידעתי שיש לי על מי לסמוך. היתה הרגשה שחשוב להן אפילו יותר ממני שהשמלה שלי תצא מושלם ובאמת כך היה. פשוט מדהימות!".

  

16

 

בני הזוג חיים בתל אביב ומכורים לווייבים של העיר הגדולה, ולכן היה להם גם ברור שהחתונה תתרחש בעיר. הלוקיישן הנבחר היה בית השמחות, אולם אורבני באווירה מרימה - מה שהיה חשוב במיוחד לבני הזוג. ובאמת, בכל פריים ניתן לראות שהייתה חתונה סופר כיפית, עם מסיבה פשוט מושלמת. 

  

17

 

בלט במיוחדאולם: בית השמחות - "המקום הראשון שראינו וממש התלהבנו. כלום לא השתווה לאווירה והמקצועיות שבית השמחות שידרו לנו וחזרנו לשם מהר מאוד. המחמאות על האוכל והמקצועיות של הצוות לא מפסיקות להגיע"!

 

5

 

3

 

הם מספרים שאחרי בחירת האולם כבר הכל היה פשוט יותר. ובהמשך נעזרו בחברים, וכמובן - גם בקבוצה המהממת שלנו, עד שהרימו את החגיגה המדויקת עבורם. 

ומה הטיפ שלהם לזוגות המתכננים את חתונתם? הם מציעים לכן לקחת את הכל בכיף, ופשוט לזרום עם כל מה שקורה. חשוב בהחלט.  

 

4

 

2

 

1

 

קרדיטים:

מספר אורחים: 290

צילום סטילס: אור גליקמן

מקום האירוע: בית השמחות

עיצוב האירוע: שני זוסמן

שמלה: אייזן שטיין

חליפת חתן: Names

+ קרדיטים נוספים

מוסיקה: תומר מייזנר

בר: Bar duck

צילום וידאו: נמרוד רונן

איפור ושיער: שי הללי זיו

טבעות: דניאל מתת

נעלי כלה: מאסטרו

נעלי חתן: קונברס

עורך טקס: הרב בן ציון ציוני

חוויות: צמידי לד - איירלד, קעקועים עם בני הזוג של tattooit

DIY: שלטים לשושבינים

צלם מגנטים: פרומגנט דור שובל

מנהלת אירוע חיצונית: שירי חלפון 

מאת:כלות אורבניות