רגעי אושר בין הגפנים: החתונה של בר וגיא

09.12.20

סיפור ההיכרות ותחילת הקשר של בר וגיא המקסימים שמתארחים בבלוג היום מוכיח שלפעמים בהחלט שווה לדבוק במטרה, כי יש מקרים שבהם העקשנות יכולה להיות לגמרי משתלמת.

 

סיפורנו מתחיל לפני יותר מעשור, אז השניים נפגשו לראשונה כבר בגיל 16, אצל חברים משותפים. באותה תקופה לבר היה חבר, אבל זה לא מנע מגיא לבדוק את השטח אחת לכמה זמן, ולבסוף גם אזר אומץ והודה בפניה שהוא מעוניין.  

 

gallery 17 8

 

gallery 2 12

  

gallery 16 9

 

בהתחלה בר לא ממש לקחה אותו ברצינות, והקשר בין השניים החל כמעין ריבאונד ממערכת יחסים קודמת. אבל במבצע צוק איתן הכל השתנה. אחרי שיחת טלפון בין בר לגיא רגע לפני כניסה למבצע בעזה, הבינה בר שעל הקשר הזה היא לא תרצה לוותר בשום אופן, ומשם החלה לפרוח אהבה גדולה. 

 

gallery 15 10

  

gallery 14 11

 

בלט במיוחדצלם: אדריאן סבל - "אדריאן וגיא שעובד איתו גרמו לנו להרגיש בנוח עם המצלמה והוציאו אותנו מרוצים בטירוף! בשלב מסויים הם עזבו את המצלמות והתחילו לרקוד ולהרים לנו ברחבה! פשוט אלופים".

 

כשקרתה הצעת הנישואין נושא החתונה כבר היה לחלוטין באוויר, ובלא מעט רגעים הבהירה בר לגיא שזה זמן מעולה לשלוף טבעת. בכל זאת, גיא ניסה לשמור על ההצעה בהפתעה. בסופו של דבר, זה התרחש באווירה קז'ואלית, על אוהל בחוף הים. הפתעה לא ממש היתה שם, אבל כן היה אושר גודל. 

 

gallery 12 9

 

gallery 13 10

 

gallery 3 15

 

 כמעט שנה וחצי עברו מההצעה ועד לחתונה. כמו זוגות רבים, בני הזוג היו סגורים עם תאריך ולוקיישן, אותם נאלצו לשנות עקב הגבלות הקורונה. התאריך המקורי נדחה לסתיו, ובני הזוג היו צריכים לחפש מקום חדש שבו יוכלו לקיים חתונה בהתאם להגבלות. בסופו של דבר הם מצאו את יקב קטרון. 

   

בלט במיוחדלוקיישן: יקב קטרון -"התאהבנו במקום. תירוש, מנהלת היקב המשפחתי ניהלה לנו את האירוע למרות שהיתה מנהלת מטעמנו, ובדקה כל הזמן (עוד לפני היום עצמו) שהכל עובד טוב".

 

gallery 11 10

 

gallery 4 10

 

gallery 5 12

 

gallery 6 13

 

 בני הזוג בחרו בעיצוב במראה טבעי שהשתלב היטב בנתונים הטבעיים המרשימים של היקב. בר בחרה בשמלה קלאסית ויפה של הלנה קולן, והם חשו שכל פרט ופרט באירוע היה כמו שרצו וחלמו. את היום המיוחד סיימו בצימר שקיבלו מהלוקיישן, מרחק פסיעה מהרחבה, וכל מה שנותר להם הוא לשבת ב-5 בבוקר במרפסת על כוס יין, ולעכל את היום המופלא והמטורף שעבר עליהם.

  gallery 7 12

 

gallery 8 10

 

gallery 9 12

 

 

בלט במיוחדדי.ג'יי: מוסקו מאלפא מיוזיק - "קסם של בן אדם. הוא ידע לקרוא כל רגע ברחבה ועשה את זה כל כך נכון ומדויק. בסוף החתונה חברים באו ואמרו לי שהיה אפשר להמשיך לרקוד - זה הכי כיף לשמוע"!

 

הטיפ של בני הזוג עבורכן הוא לאהוב זו את זה, ולשתף את בני הזוג בכל פרט בתהליך תכנון החתונה. הם מזכירים שהתהליך הוא חוויה נפרדת, שגם אותה תזכרו היטב בהמשך החיים המשותפים. לכן, חשוב להשקיע גם בה, וליהנות מהדרך.

  gallery 10 11

 

קרדיטים:

מספר אורחים: 200

מקום האירוע: יקב קטרון

צילום סטילס: איזו צלמים ISO - אדריאן סבל

מוסיקה: אלפא מיוזיק

צילום וידאו: איתי מדר

שמלה:שמלה ראשונה: הלנה קולן, שמלה שניה: חן קידר

חליפה ונעלי חתן: דיפלומט

 + קרדיטים נוספים

בר: לולה בר

הפקה: אפרת אשנדורף

עיצוב האירוע: גליה גולדשטיין

קייטרינג: מרינדה

איפור ושיער: כרמל גולן

טבעות: ברוך מועלם

נעלי כלה: ריפבליק

תכשיטים: קסוטו

הזמנות / מיתוג: יפתח אטיאס

אקססוריז: קסוטו

עורך טקס: הרב מנחם ברוד 

 
מאת:כלות אורבניות
פרויקט מציאות מדומה יצא לדרך
באיזה איזור בארץ? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
מה הסגנון? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
כמות אורחים משוערים? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)