שיק נקי וקלאסי בלוקיישן ייחודי: החתונה של איה ובר

30.01.20


אחת המחמאות הכי גדולות שאפשר לחלוק לחתונה היא שהכל היה בה פשוט effortless. חוסר מאמץ, תחושה של ניקיון, שיק ורוגע - מי מאיתנו לא הייתה רוצה אירוע שכזה? החתונה של איה ובר, אהובי הנעורים המתארחים אצלנו היום, היא דוגמא מהממת במיוחד לדרך בה מרימים איוונט שהוא פול-סטייל והכי fine אבל באיפוק ודיוק מושלמים.  

 


gallery 1
gallery 1
gallery 1

מתוך הפינצטה שלנו

gallery 1
איה ובר הם הייסקול סוויטהארטס והכירו לפני עשור כשהיא הייתה בכיתה י' והוא למד שנה מעליה. הוא היה "החתיך של השכבה" והיא רק חיכתה שיבחין בה. בעזרת החברה הכי טובה של איה, נוצר השידוך המיוחל והשניים מוכיחים שאהבת נעורים היא לפעמים ה-אהבה של החיים.

gallery 5
gallery 5
gallery 5
gallery 5
הצעת הנישואין שארגן בר היא באמת אחת לספרים. רומנטית, סימבולית וסופר מרגשת. הוא ידע שהוא רוצה שזה יקרה בתחנת האוטובוס בה התנשקו לראשונה, הוא ידע איזה שיר יתנגן ברקע, והוא ידע שהוא רוצה שרק שניהם יהיו שם. אבל מאחר והייתה זו אופרציה שהלכה ותפחה, הוא שיתף גם את ההורים של השניים וההצעה הפכה לפרויקט משפחתי.

gallery 9
gallery 9
gallery 9
gallery 9
gallery 13
אחרי ארוחת צהריים במסעדה בצהרי יום שבת, השניים חזרו למושב פה הם גרים ואיה הבחינה שכל מאתיים מטרים בערך צץ מולה שלט של טבעת נישואין. היא חשבה לתומה שמדובר במכירת תכשיטים עם שיווק מאוד משונה. אחרי השלט השמיני היא הבינה שמדובר בהצעת נישואין - אבל לא חשבה לרגע שמדובר בה ובבר.

איה שמה לב שליד אותה תחנת אוטובוס ישנו גשר של בלונים ובר החל להאט. היא העירה לו שהוא צריך להאיץ כי הוא מפריע להצעת נישואין של מישהו וזה לא יפה! ואז בר עצר את הרכב, איה ראתה את התמונות של שניהם והייתה כמובן המומה. לבד הם לא היו כי מהשיחים קפצו אחיותיה של איה וחברותיה ומשם המשיכו כולם לבית של אביב למסיבת אירוסין משמחת.

gallery 14  
אחד שבלט במיוחד:"מי שהכי נהנתי מהתהליך איתו היה הסטודיו של אלון ליבנה. אל אלון הגעתי אחרי שהייתי בשבעה מקומות אחרים ופשוט נכנסתי ונשארתי. כל שמלה יותר יפה מהשניה, והצוות אגדי. החוויה שלי הייתה מאוד חיובית ונעימה."


gallery 14
gallery 14
קצת פחות משנה לקחו תכנוני החתונה, ומאחר ואיה ובר הם סטודנטים עמוסים, הם לקחו את הזמן ובחרו את הספקים שלהו בסבלנות ובקפידה. הם החליטו על קונספט זורם, בלי עצירות ומעברים. קבלת פנים וחופה שאחריהן האורחים חופשיים לעשות כרצונם. איה לקחה פיקוד על התכנונים והחלקים היותר מהנים בארגון ובר נכנס לתמונה כשהגיע הזמן להוצאות גדולות ולסידורי ישיבה.

gallery 17
gallery 17
gallery 17
מאחר ושניהם היו הילדים הראשונים מכל צד שהתחתנו, היה חשוב להם שהאירוע יהיה גם עבור המשפחות. הם עירבו את כולם אך התוו את הדרך והתרגשו לראות עד כמה חתונתם חשובה ומשמעותית עבור כל כך הרבה אנשים. ביום הגדול היה חשוב להם להישאר בסביבה הטבעית שלהם - איה התארגנה בבית של אביה ובר נשאר עם חבריו בביתם של הזוג. את המפגש הם עשו בחצר הבית של אביה מוקפים במשפחה, חברים וכלבים.

gallery 20
gallery 20
gallery 20
בכל הנוגע לעיצוב, הם החליטו שיופיו של גן האירועים בו נישאו הוא כזה שאינו מצריך התעסקות יתרה. המיתוג היה מלווה בעלי זית שכן מיקום החופה בגן הוא מול עץ זית ענק ועתיק. השניים נתנו יד חופשית למשתלה מהמושב שלהם בענייני סידורי הפרחים וסמכו עליהם בעיניים עצומות. למעשה, עד החתונה עצמה לא ידעו השניים כיצד הולך להיראות העיצוב - הם פשוט ידעו שהם בידיים טובות. 

gallery 23
gallery 23
gallery 23
הטיפ שלהם לזוגות המתכננים את חתונתם הוא להנות לפני הכל, לזכור שלמרות שכולם נרגשים לקראת החתונה - זהו האירוע שלכם! לא להיכנס לפינות מיותרות, לבחור קרבות בקפידה ולהחליט מה באמת חשוב לכם. לדעת לשחרר, ובעיקר - לא לפחד לבקש עזרה.

gallery 26
gallery 26
gallery 26


קרדיטים:
צילום סטילס: ידין חסון
מקום האירוע: המערה

צילום וידאו: אביב וטלי

מוסיקה: בן גוטר- פיינל דראם

שמלה: אלון ליבנה

+ קרדיטים נוספים

 

עיצוב האירוע: "המשתלה" מושב ביצרון

קייטרינג: של המקום

בר: דני ברים

איפור: ענבל מרגלית

עיצוב שיער: אסף לוי

טבעות: דניאל מתת

נעלי כלה:Jeffrey Campbell 

חליפה ונעלי חתן: דון אמור

תכשיטים: C' CLAIR by Yam Assoulin

מגנטים: פרומגנט

חוויות: Queen P  - פרעצל לרחבה

DIY: שלט לקבלת פנים, מסגרת תמונה בקבלת פנים

מתנות לאורחים: שקיות פופקורן מקורמל
עורך טקס: הרב רפי פויירשטיין

מאת:כלות אורבניות