עם 50 אורחים וכמויות של סטייל: החגיגה התל אביבית של אריאל וזיו

28.10.20

כששאלנו את אריאל וזיו שמתארחים אצלנו היום איך התחיל סיפור האהבה שלהם הם ענו לנו בפשטות שזה קרה באופן בנאלי. בטינדר. אבל אם אתן מביטות כמונו בתמונות אתן בטח מסכימות אתנו שאין שום דבר בנאלי בזוג הזה. כל כך הרבה יופי ויצירתיות מופלאה מרכיבים את היום המיוחד שלהם, רחוק למדי מכל מה שהוא שגרתי ומשעמם.

 

gallery 19 34

 

gallery 19 34

 

gallery 19 34

 

ואם כבר אנחנו מדברות על יצירתיות, אנחנו חייבות לציין שגם הצעת הנישואין התרחשה במקום רומנטי ומיוחד: בעיר Cadaques בספרד, על רקע נוף של מפרץ יפה, ליד ביתו של האמן סלבדור דאלי. לוקיישן מושלם ומקורי לכל הדעות.

  

gallery 19 34

 

gallery 19 34

 

gallery 19 34

 

קצת פחות משנה עברה מאז ההצעה ועד לחתונה, ובמהלכה רקמו השניים את התכניות המקסימות לחתונה שלהם. במקור, היא תוכננה לחודש מרץ. אבל בשל הקורונה הם נאלצו לבטל את האירוע חמישה ימים לפני, וכל התוכניות החלו להשתנות באופן דרמטי. הם בעיקר נאלצו לעשות שינויים מתמידים במספר המוזמנים, כאלה שהשפיעו על מיקום החתונה.

  

gallery 19 34

 

gallery 19 34

 

gallery 19 34

 

בסופו של דבר האירוע התקיים בריברסייד התל אביבי עם חמישים אורחים בלבד, אבל עם כמויות של יופי וסטייל. אריאל הכלה לומדת עיצוב פנים, ובהחלט ניתן להבחין שיש בחתונה הזו יד של מי שנושמת עיצוב ואסתטיקה. 

  

gallery 19 34

 

gallery 19 34

 

gallery 19 34

 

השמלה הנבחרת ליום המיוחד הייתה פייתית ומשגעת בגווני ניוד ובד טול עדין, והיא השתלבה מושלם עם הרעמה הג'ינג'ית הגולשת של אריאל והנעליים ההורסות של Fendi, המעוטרות בפסי זהב. הווייב הכללי של האירוע היה אורבני וקולי למדי, והמקום עוצב בעדינות מינימליסטית מעודנת. האירוע היה יפהפה ושמח, למרות - ואולי דווקא בגלל - שהיה בו פחות אנשים ממה שתכננו בתחילה.  

  

gallery 19 34

 

gallery 19 34

 

gallery 19 34

 

בני הזוג מספרים שהיו מרוצים במיוחד מכל הספקים המיוחדים ומוכשרים שבחרו לחתונה. הם מוסיפים שקשה להם לדמיין את האירוע הקסום הזה מתרחש בסופו של דבר, ללא עזרתם ותמיכתם.

 

ומה הטיפ שלהם לזוגות המתכננים את חתונתם? אם תשאלו את אריאל וזיו, הדבר החשוב ביותר הוא להישאר רגועים ופשוט - ליהנות מכל רגע. לקחנו. 

 

gallery 19 34

 

gallery 19 34

 

gallery 19 34

 

קרדיטים:

מספר אורחים: 50

מקום האירוע: ריברסייד

צילום סטילס: תום סיימון

מוסיקה: DJ Power, roipower

צילום וידאו: Yossi Shahar

שמלה: Leo&Kate studio

+ קרדיטים נוספים

איפור ועיצוב שיער: Reut Guy

טבעות ותכשיטים: Jool.Me

נעלי כלה: Fendi

נעלי חתן: Nike

חליפת חתן: Jenudi

עורך טקס: הרב ירון דוראני

מאת:כלות אורבניות