ניו יורק וייבז בתל אביב: החתונה של אריאל ויובל

23.05.23

סיפור החתונה שלנו להיום מתחיל עם אריאל, הכלה היפה, שמאז ומתמיד היו לה שני בתים. הראשון בניו יורק, השני - כאן בישראל. החתונה הקולית שלה ושל בנזוגה המהמם יובל משלבת בעינינו בצורה הכי מושלמת את שני המקומות בהם הלב שלה נמצא: השיק האורבני של העיר הגדולה מעבר לים, עם כל מה שהוא לגמרי ישראל. 

 

2

 

1

 

HappyDay 108

   

3

 

אריאל נולדה בניו יורק, עברה לישראל בגיל שנתיים וחזרה לביג אפל בגיל 10. מאז היא מקפידה לחזור שוב ושוב לישראל, הבית השני שלה. גם כשהייתה בקולג' עשתה נסיעה שכזו, שם פגשה את יובל, אנד דה רסט איז היסטורי. 

  

4

 

5

  

6

 

7

 

אחרי שבע שנות זוגיות ומגורים מעבר לים, החליטו השניים להתחתן ולשניהם היה ברור לשניהם שיעשו זאת כאן, בישראל. השלב הבא היה חיפוש לוקיישן, ובני הזוג כיוונו למקום שיש בו המון סטייל אורבני ותחושה רוחשת ואדג'ית של ביג סיטי. 

  

8

  

9

 

10

 

אחרי ביקור בכמה מקומות שונים התאהבו השניים ב-&High, לופט בסטייל ניו יורקי, הכולל נוף המשקיף על הדאון טאון בתל אביב. הם מספרים שאהבו כל פרט במקום, וסגרו בלב הכי שלם. 

   

11

 

12

 

13

 

ופה אנחנו חייבות עצירה קטנה בסיפור כדי להאיר בספוט קטן על עוד דמות שאולי זיהיתן בין המלוות. רמז: את האנגלית שלה היא ספגה בעיקר באמבטיה! כן, אחותה של אריאל היא השחקנית מהפרסומת של "מניין האנגלית שלי"? ואין ספק שיש פה בריכת גנים משובחת במיוחד. 

   

14

 

15

  

HappyDay 611

 

ובחזרה לחתונה:) בני הזוג בחרו לעצב את החופה המשקיפה על העיר עם פרחים חגיגים בגווני ורוד, שהוסיפו רכות ורומנטיקה לאורבן שיק הכללי. אותם גווני ורוד חזרו על עצמם גם בעיצוב השולחנות העדין ובשאר פריטי העיצוב. 

 

HappyDay 614

 

HappyDay 655

 

HappyDay 705

 

בני הזוג מספרים שכל רגע ביום הגדול היה בלתי נשכח. מההתארגנות יחד עם הצלם לירון בוזגלו, אותו אהבו בני הזוג במיוחד, ועד לחתונה ולמסיבה המעולה. השניים רקדו מכל הלב, וזה היה היום הטוב בחייהם. 

 

HappyDay 732

 

HappyDay 946

 

HappyDay 1077

 

HappyDay 1207

 

HappyDay 1226 2

 

הם מספרים שהזיכרון האהוב עליהם מהיום כולו היה ממש בסוף הלילה, כשכל החברים ובני המשפחה הכי קרובים נשארו. השיר האחרון האהוב על אריאל הגיע: "The Time of My Life" של ביל מדלי וג'ניפר וורנס, וכולם עמדו במעגל ושרו בקול רם. סיום מושלם ליום שעליו חלמו כל כך הרבה זמן.

 

HappyDay 1422

 

HappyDay 1469

 

קרדיטים:

צילום סטילס: PACANA Liron Buzaglo

מקום האירוע: &High

מוסיקה: DJ Naor M

קייטרינג: Dynamo

 

+ קרדיטים נוספים

וידאו: Filmans Group Izik Elimeleh

עיצוב האירוע: Hayasmin Flowers

שמלה: Grace Loves Lace

איפור ושיער: Tal Davara

נעלי כלה: Stuart weitzman

חליפת חתן: Suit Supply

 

 

 

מאת:כלות אורבניות