מביאה את האביב: קולקציה חדשה לערבה פולק

04.12.23

תחושה נעימה של אביב, תקווה וסאנשיין, בימים מעט כבדים של סתיו. זה בדיוק מה שעושה עבורנו הקולקציה החדשה של ערבה פולק, Mystery Garden, שנוצרה כולה בהשראת פריחת הלילי באביב - התקופה שבה השדות מתמלאים בגוונים של ורוד ואווירה של התחדשות מורגשת באוויר.

 

Angelique1

 

Angelique4

 

Ambre2

 

Ciara4

 

הפרחים נוכחים במלוא הדרם על גבי השמלות במגוון של דרכים, ולדברי המעצבת, הקולקציה כולה נועדה להעצים את יופיין הטבעי של הכלות שלה, בעוד היא משדרת נשיות עוצמתית, ועם זאת עדינה ורכה. 

 

השמלות עשירות מאוד בדיטיילים ועשויות משילובי בדים של משי, תחרות צרפתיות מחורזות, טולים נשפכים ונצנוץ עדין. התוצאה היא גלאם קליל, אך לגמרי נוכח.  

  

Ambre3

 

Felia5

 

Nelia3

 

Anne1

 

Anne2

 

קולקציית Mystery Garden מתאפיינת בשמלות אוף שולדר, כשרבות מהן כוללות שרוולים מתנתקים, משחקי שקיפויות, גווני שמנת ופודרה ושובלים ארוכים ומרשימים. בין השמלות תמצאו צלליות נפוחות ורומנטיות, לצד כאלה הצמודות יותר לגוף ומחמיאות לו.

 

למרות שהקולקציה כוללת כמה מהמגמות העכשוויות הבולטות, היא על-זמנית וקלאסית במהותה, עם נגיעות של זוהר עדין. 

 

Anne4

 

Felia2

 

Ciara1

 

Emily1

 

Mystery Garden כוללת גם רגעים נועזים, כמו פרחים בשחור ולבן על גבי טול בדגם פלורנס, לצד רגעים קלאסיים ושקטים - כמו בדגם אן החלק והמדויק. 

 

Florence2

 

Anne3

 

Felia4

 

Ivy1

 

לסיום, נציין שבעינינו, לפעמים יש מגמות באופנה שלוכדות היטב הלך רוח ומתרגמות אותו ליופי טהור, כך שממש קשה שלא להתאהב בהן. עבורנו, טרנד הפרחים בשמלות הכלה עושה בדיוק את זה. הוא לוכד תחושת אופטימיות ותקווה שאנחנו זקוקות להן במיוחד ומעבר לכך - מייצר עבורנו הרבה רגעי סטייל שפשוט עושים לנו טוב על הלב. אנחנו מקוות שהקולקציה הזו תעשה עבורכן את אותו הדבר, ואולי אפילו תהיה זו שבה תמצאו את הלוק שלכן ליום המיוחד. 

 

Zoya1

 

Ivy4

 

Leonie2

 

Lilly5

 

Lucie1

 

Nelia4

 

Zoya3

 

קרדיטים:

צילום: דודי חסון

 

מאת:כלות אורבניות
פרויקט מציאות מדומה יצא לדרך
באיזה איזור בארץ? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
מה הסגנון? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
כמות אורחים משוערים? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)