בחזרה לטבע, עם ניצוץ של גלאם: הקולקציה של ערבה פולק

08.06.23

פרחים הם מקור לחיים, לשמחה וליופי. יש להם מקום של כבוד בכל חתונה, והעונה הם מקבלים את מלוא הספוטלייט כטרנד אופנתי (ולוהט) בפני עצמו, ומופיעים גם על בגדי קז'ואל, סטריט וערב. פרחים בשפע מככבים גם בקולקציה החדשה של ערבה פולק, La Foret White, שעוצבה בהשראת יופיו המרהיב - ועם זאת הבלתי מתאמץ - של הטבע.  

 

Thea4

 
Avril1

 

Avril2

 

Avril3

 

המחווה לטבע באה לידי ביטוי בשמלות בגוונים טהורים של לבן ושמנת, עליהן אפליקציות מעודנות של עלים, פרחי תלת-מימד ושכבות של טול משי מחורז במלואו. תחרות הפרחים, החריזות המוקפדות והבדים השקפקפים משתלבים עם גזרות צמודות או נשפכות, מחשופי סטרפלס או כתפיות דקות, ותוספות של שרוולים מרחפים ושסעים מדויקים. 

 

Daphne4

 

Jul2

 

Jul3

 

Laurel1

 

כל קולקציית La Foret White מיוצרת מבדים וחומרים מובחרים, ומייצרת וייב של גלאם יוקרתי, אך במקביל משלבת גם את היופי וההרמוניה הקלילה של הטבע. השילוב של הבדים העדינים והקלילים עם תחרות הפרחים המעודנות יוצר יחדיו מראה אלגנטי ורומנטי. 

 

Laurel2

 

Laurel3

 

Laurel4

 

Martine1

 

Martine2 

בקולקציה ישנו מענה גם למי שמחפשת את המראה הנקי והקלאסי יותר, עם שמלת אלני, שמלת סטרפלס חלקה ונפוחה באווירה הוליוודית עם שרוולים מרחפים ודיטייל הורס באיזור המחשוף; או עם שמלת דפני שכוללת שרוולים ארוכים מתחרה שקופה ובד חלק ונקי. 

 

Alani1

 

Alani2

 

Daphne1

 

Alani5

 

בין השמלות שאהבנו נציין את שמלת קלואי המשלבת מלאכת מחשבת של תחרות בחלקה העליון עם טול שקוף ואת שמלת אבריל שכולה מעוטרת בפרחים מלאי קסם. 

 

Chloe3

 

Chloe4

 

Chloe5

 

Avril1

 

אם החיבור של אלמנטים מהטבע עם גלאם בלתי מתפשר ועבודת יד מוקפדת מדברים אליכן - בהחלט שווה לכן לקחת רגע כדי להכיר את קולקציית La Foret White מקרוב. 

 

Martine4

 

Alani3

 

Rosie2

 

Rosie5

 

Thea2

 

קרדיטים:

צילום: דניאל אלסטר

מאת:כלות אורבניות