היופי מתחיל מבפנים: קולקציה חדשה לערבה פולק

06.11.22

מכירות את הרגע שבו אנחנו מתבוננות בחברה טובה ברגע מלא שמחה, ומרגישות שיש איזה זוהר שמגיע מבפנים שממש מקרין החוצה? אותה הילת אושר חמקמקה שבולטת במיוחד ביום הגדול, היא מקור ההשראה לקולקציה החדשה של ערבה פולק, Fields of Halo.

 

2

 

3

 

4

 

המעצבת מאמינה שבכל אישה קיימת עוצמה פנימית וייחודית לה, והקולקציה החדשה עוצבה כדי להעצים ולהדגיש אותה, וליצור את התנאים המושלמים שיאפשרו לגלואו הפנימי לזרוח ביום הגדול.

 

5

 

6

 

7

 

8

 

הקולקציה מאופיינת בשילוב של אלמנטים הלקוחים מהטבע, גזרות חובקות ומחמיאות ושפה ייחודית שעוברת כחוט השני משמלה לשמלה. כל אחת מהן נועדה להבליט את היופי הטבעי המוקרן מבפנים באופן מרענן ומקורי, ובעיצובים אורגניים המאפיינים את העבודות של ערבה פולק. 

 

8a

 

9

 

11

 

12

 

13

 

השמלות עשויות שכבות עדינות של משי ותחרות צרפתיות בעבודת יד, ובנויות מצלליות רומנטיות של בדים טבעיים ורכים. הרכות באה לידי ביטוי בבדים במשקל נוצה הכוללים טול, אורגנזה, תחרה, סאטן וקרפ מובלטים על ידי טוויסט מודרני של שיבוצים הכוללים פרחי תלת מימד, קריסטלים ופאייטים נוצצים.

 

14

 

15

 

16

 

17

 

18

 

כמה רגעים בקולקציה משכו במיוחד את תשומת ליבנו. לא יכולנו להתעלם מהשמלה השחורה, הדרמטית ומלאת היופי, מהשמלה המאופקת ומלאת הנוכחות בעלת השרוולים הארוכים עם האפליקציות הפרחוניות ומשמלת הסטרפלס החלקה בעלת השרוולים הנשלפים הייחודיים, השסע העמוק ומכנסוני התחרה. 

 

19

 

20

 

21

 

22

 

23

 

24

 

25

 

הקולקציה מספרת סיפור שנע בין מיניליזם שיקי ועד שיבוצים עדינים ויוקרתיים, כל אלה הופכים את קולקציית Fields of Halo לעל זמנית, אלגנטית ונשית. אנחנו צופות שתקסום במיוחד לכלות שמחפשות מראה עדין ופייתי, שבזכותו הזוהר הפנימי שלהן יבלוט למרחקים, ביום שכולו שלהן. 

 

26

 

27

 

28

 

29

 

30

 

32

 

33

 

34

 

35

 

36

 

37

 

קרדיטים:

צילום: דודי חסון

איפור: נאור אפל

שיער: זיו אמסלם

מאת:כלות אורבניות