וינטג' שיק אינטימי: החתונה של אנה ויוני

12.04.20

אנחנו אוהבות את הרעיון של מפגשים גורליים, סיפורי אהבה שפשוט נועדו לקרות - כמו זה של אנה ויוני. היא ממולדובה, הוא מארגנטינה, וישראל היא המקום שחיבר ביניהם. הם הכירו כשאנה למדה עיצוב אופנה והחליטה למלצר ובתור מתלמדת, צירפו אותה למלצר ותיק - יוני. היא לא הייתה מאוד מוצלחת בעבודתה, הוא ניסה להתחמק ממנה אבל משמרת אחת עם חיבור טוב ושיחה מעולה שינתה הכל.

 

gallery 1
gallery 1
הם דיברו על לטוס יחד להודו, אנה טסה לבד אך זכרה שיוני ביקש מתנה וכשחזרה - הביאה לו אחת. הם החלו לצאת, ואז יוני טס גם הוא להודו - את הזמן ניצלה אנה לעבוד על פרויקט הזמן בלימודיה ומאז שיוני חזר השניים בלתי נפרדים.

 

gallery 4

מתוך הפינצטה שלנו

gallery 4
gallery 4
הצעת הנישואין של יוני נתקלה במכשול מפתיע כשבמהלך וויקאנד באילת, אנה השתמשה בטלפון של יוני וראתה בטעות הודעת וואטסאפ שקפצה עם התוכן "הטבעת מוכנה" - שניהם היו נבוכים, אנה מייד התוודתה שראתה משהו שלא הייתה אמורה לראות ויוני התעלם. עם שובם לתל אביב, יוני לא התאפק והעניק לאנה את הטבעת שקיבל באותו יום מפני שידע שראתה את ההודעה. ביום שישי של אותו השבוע, הוא הציע בפעם השניה - הפעם רשמית - עם ארוחה רומנטית ומושקעת באופן אינטימי ומרגש.

 

gallery 7
gallery 7
gallery 7
gallery 7
הם תכננו את החתונה במשך חודשיים וחצי בלבד, זמן שהיה אידיאלי עבורם. הם התמקדו רק במה שבאמת חשוב ולא העמיסו. הם בחרו ספקים שהיה להם חיבור וגוד וייבז איתם והבחירה הוכיחה את עצמה ביום החתונה. מאחר ובחתונה היו לא מעט אורחים מחו"ל השניים ביקשו מהוריהם שכל אחד יברך בשפה אחרת: רוסית,ספרדית ועברית כדי שכל האורחים יוכלו להרגיש חלק מהטקס.

gallery 11
gallery 11
gallery 11

 

הם נישאו בטקס חילוני ואישי שסיפר את סיפורם והביא לידי ביטוי ערכים שחשובים להם כזוג. את הטקס ערך חבר, ובנוסף, בירך אותם רב רפורמי וחבר  אשר נשא את ברכת הכהנים העתיקה והשניים חשו התרגשות מיוחדת לדעת שהייתה זו הארץ שחיברה ביניהם ובאותו רגע, כל יקירהם מרחבי העולם הגיעו לכאן לחגוג איתם ולעטוף אותם באהבה.

gallery 15
gallery 15
gallery 15
gallery 15

 

בגזרת העיצוב היו נגיעות  וינטג' כמו עמדת ברכות עם דיו ,ציפורן וחותמות של אותיות, מריצה "של פעם" עם בירות בוטיק ישראליות, מצלמות חד פעמיות לאורחים (אנה היא חובבת צילום אנלוגי). גם המתנות לאורחים היו בוייב וינטג'י - בקבוק בושם בעיצוב אולד-פאשנד עם מפיץ ריח לבית. 

 

gallery 19
gallery 19
gallery 19

 

כיאה למעצבת, אנה לא אכזבה עם שמלה היסטרית שהיא עצמה עיצבה. שיקית, א-סימטרית, ומשלבת בין מודרניות נקיה לסקס-אפיל קלאסי. הוסיפו לזה נעלי מרי-ג'יין שחורות ועגילי סטייטמנט מושלמים וקיבלתן כלה שכולה סטייל אישי מובהק.

 

gallery 22
gallery 22
gallery 22
החתונה הייתה אינטימית ואישית ממש כמו הטקס עם חברים של הזוג שהרימו מופע מוזיקלי ואווירה משפחתית להפליא. השניים ממליצים לא לתכנן את החתונה במשך זמן רב מדי ופשוט להיות מפוקסים על מה באמת חשוב ביום הזה. 

 

gallery 25
gallery 25

 

קרדיטים: 

צילום סטילס: ארטיק

מקום האירוע: WHITE 

מוסיקה: תומר ורד
צילום וידאו: תומר פוקס

עיצוב האירוע: הכלה

+ קרדיטים נוספים

שמלה: הכלה

איפור ושיער: כנרת כהן

טבעות: אירוסין - Stav Fine Jewelry / נישואין - ג'קסון
נעלי כלה:Asos

נעלי חתן: Nike

תכשיטים: Accentuate Jewelry

חליפת חתן: Daniel Hechter, ZARA ,ZIP

DIY: עמדת ברכות , מראה זהובה מבית הוריו של יוני שעברה עיצוב מחודש, מתנות לאורחים.
מתנות לאורחים: מפיץ ריח ממותג בעיצוב והכנה עצמית

 
מאת:כלות אורבניות