אינסטגרם לאב: החתונה השיקית של אן ומור

02.05.20

חתונות בימינו הן הכי Instagram Ready ומי לא רוצה שהיום המיוחד שלה ייראה כמו לוח השראה שהתעורר לחיים? במקרה של אן ומור, לא זו בלבד שחתונתם הייתה נוטפת סטייל הישר מהפיד, סיפור אהבתם החל ממש שם - באינסטוש.

 

gallery 1
gallery 1
gallery 1
אן עשתה לייק לתמונה של מור שהופיעה לה בפיד, והמשיכה לגלול. כמה שעות אחר כך, מור פנה אליה לאחר שהציץ בפרופיל שלה ולא הצליח להתעלם. היא נכנסה לעמוד שלו, הבינה שמדובר בבחור שלתמונה שלו היא עשתה לייק, והובכה מעט. אבל אחרי שהסתכלה בתמונות נוספות שלו, החליטה לתת צ'אנס. שבועיים אחר כך כבר ישבו על ספסל בנמל תל-אביב עם שקית ממתקים שקנתה אן בתחנת דלק בדרכה לפגישה וצחקו אל תוך הלילה.

gallery 4

מתוך הפינצטה שלנו

gallery 4
gallery 4
gallery 4

 

הצעת הנישואין הייתה מופת של ארגון מצדו של מור שנעזר בחברים שלומדים וגרים ברומא על מנת להרים פרופוזל מגניב ומפתיע. אן ומור טסו לבירה האיטלקית ופגשו שם זוג חברים נוסף, ומור ארגן ארוחת שישי משותפת לכל הזוגות בפארק יפה בעיר. בעודם מחפשים מקום להתיישב בו בפארק, הבחינו בזוג מקומי בעיצומה של הצעת נישואין - שהייתה מבוימת! אן התלהבה וצילמה בעוד מור קירב אותה עוד ועוד לזוג האיטלקי. לפני שאן הבינה מה קורה, מור לקח את הטבעת מהבחור, ה"זוג" החל להתרחק, ומור כרע ברך. לאן ההמומה לקח כמה שניות להבין מה קורה, ורק תיעוד שדאגו לו החברים מעיד על רמת השוק שבה הייתה נתונה. לזה אנחנו קוראות הצעה בהפתעה!

gallery 8
gallery 8
gallery 8

 

השניים חשקו בתאריך מאוד ספציפי - ערב לפני הבחירות, כי מה מגניב יותר מחתונה שאחריה שבתון? הם המתינו להכרזה בנוגע לקיום הבחירות וברגע שהוחלט על תאריך, הם סגרו אולם בהתאם. 

 

gallery 11
gallery 11
gallery 11 

הם לקחו את מלאכת התכנון בקלות ובקלילות כשהבינו שסגירת המקום היא החלק הבאמת קריטי מבחינתם. ברגע ששריינו את הלוקיישן, כל שאר הספקים שבחרו, היו הראשונים עמם נפגשו. קראו לזה מזל, כימיה או פשוט זוג שיודע מה הוא רוצה. 

 

gallery 11

 

gallery 15
gallery 15
gallery 15 

הם נישאו בלוקיישן המשלב עיצוב בוטיקי עם וייב אורבני, ואת השמלה ההורסת והייחודית של אן עיצבה לא אחרת מאשר אימא שלה. השתיים עברו תהליך מהנה יחדיו, החל מחיפוש בדים משותף, מדידות וכל הדרך לתוצאה הייחודית והמהממת.

 

gallery 15

 

gallery 19
gallery 19
חבריו של מור מהשייטת דאגו שהחתונה תהיה פצצת אנרגיה בלתי פוסקת והשניים מספרים שרגליהם לא נגעו ברצפה במשך כל הערב. הטיפ שלהם לזוגות בדרך לחופה? לקחת הכל בקלות ולהנות - בעיקר אחד מהשניה. 

 

gallery 21
gallery 21
gallery 21


קרדיטים:

צילום סטילס: אורן יעקובסון

מקום האירוע: BASICO

איפור ושיער: כפיר גולדשטיין

חליפת חתן: דורון אשכנזי
שמלה: Yull Bicco

+ קרדיטים נוספים

מוסיקה: שי מנשרי

בר: Branja Bar

צילום וידאו: דימה נזרוב

טבעות: ג'קסון

נעלי כלה:Aliexpress

נעלי חתן: Story

תכשיטים: Aliexpress

הזמנות / מיתוג: הכלה

 
מאת:כלות אורבניות
פרויקט מציאות מדומה יצא לדרך
באיזה איזור בארץ? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
מה הסגנון? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
כמות אורחים משוערים? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)