קטנה ומיוחדת: החתונה הבוטיקית של אנסטסיה וטל

31.05.22

 בשנתיים האחרונות, בחסות ההגבלות והשינוייים שהביאה איתה הקורונה, זכינו לראות הרבה מאוד חתונות קטנות ויפהפיות. כשהמגיפה החלה להתפוגג אט-אט גם חזרו להן החתונות הגדולות לחיינו. כשהבטנו בתמונות היפות מהחתונה הכה רומנטית שמתארחת אצלנו היום, הבנו שהתגעגענו לווייב האינטימי והמיוחד של חגיגות בוטיקיות שכאלה. אנחנו בטוחות שתסכימו שיש בהן קסם שובה לב שתמיד כיף להתבונן בו. 

 

1

 

2

 

הכירו את אנססטיה וטל, שני בודקי תוכנה שנפגשו בזכות שידוך של חברה משותפת. מנחשות שגם היא קשורה איכשהו להנדסה, תוכנה או מה שביניהם. 

 

3

 

4

 

הצעת הנישואין התרחשה ביפן. אנסטסיה מספרת שלקראת הטיול המשותף של השניים, רמזה לטל שהיא חולמת שיציע לה נישואין מתחת לעץ הדובדבן היפני, בפריחה המהממת. הכי מושלם. 

 

חצי מהטיול היא חיכתה להצעה, וזו לא הגיעה. אפילו כשביקרו בפארק האורות הענק והרומנטי - לא הייתה שום שליפת טבעת או כריעת ברך. 

 

5

 

6

 

7

 

היא כבר החלה לחשוב שזה לא יקרה. ופתאום - כשחזרו לווילה שליד הר פוג'י, ביקש טל שיישארו לבדם. שם, מתחת לעץ שזיף ורדרד (אמנם לא דובדבן, אבל בכל זאת) שלף את הטבעת. ברגע המהמם הזה אנסטסיה מספרת שהתחילה לבכות, ואנחנו הכי איתך אחות!

 

8

 

9

 

10

 

שנתיים חלפו עד לחתונה. כאמור, הקורונה שטרחה לשבש כל תוכנית אפשרית, עשתה את שלה גם כאן. בני הזוג התחילו לתכנן את החתונה מהרגע ששבו מיפן וסגרו לוקיישן שנה מראש. לאחר מכן הגיעו שתי דחיות, והתאריך הסופי נקבע חודש לפני האירוע. כך שההמתנה הייתה ארוכה, אבל בני הזוג מסכימים שזה לחלוטין היה שווה את זה.

 

11

 

12

 

החתונה נערכה בגלריה, לוקיישן שממוקם בין קיסריה לבית ינאי וכולל נוף מהמם ועיצוב נעים ומוקפד. למרות האביב השמשי שבחוץ, הוויב של החתונה מזכיר לנו מעין סיפור אגדה סתווי, בזכות הליפסטיק האדום של אנסטסיה שמשתלב היטב עם מניקור הבורדו והזר האדום-לוהט. התוצאה יפה ולחלוטין מיוחדת. 

 

13

 

14

 

15

 

ומה הטיפ שלהם לזוגות המתכננים את חתונתם? הם ממליצים לכן בחום להסתובב בין האורחים בקבלת הפנים, מה שיכול מאוד להוריד את הלחץ. מצטרפות להמלצה.

 

16

 

17

 

18

 

19

 

20

 

קרדיטים:

מספר אורחים: 80

צילום וידאו וסטילס: Happydays Photography

מקום האירוע: הגלריה

שמלה:Studio Liliana - תפירה אישית

איפור ושיער: יעל דרורי כהן

טבעות: דניאל מתת

+ קרדיטים נוספים

עלי כלה: Fly Foot

חליפה ונעלי חתן: לנסקי חליפות

הזמנות/מיתוג: StudioInBudapest

אקססוריז: Sagia

מתנות לאורחים: Spice your day

 
מאת:כלות אורבניות
פרויקט מציאות מדומה יצא לדרך
באיזה איזור בארץ? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
מה הסגנון? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
כמות אורחים משוערים? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)