שיק אורבני תל אביבי: החתונה המטריפה של עמית ושירן

29.03.23

אם יש דבר שאנחנו אוהבות במיוחד, זה מקומות לא שגרתיים ומיוחדים לערוך בהם חתונה. תוסיפו לזה שמדובר בלוקיישן הכי רותח בעיר, זוג סופר קול ופריימים שהם ממתק לעיניים ויש לנו כאן סיקור חתונה מוש ברמות.

 

1

 

2

 

c

 

g

 

הכירו את הכלה שלנו להיום, עמית, בת 27, וסטודנטית שנה ג' לפסיכולוגיה ומנהל עסקים. החתן האורבני שלנו הוא שירן, בן 34, עובד בהייטק ביום, ובלילה המנהל הטכני של רד בנד.

 

5

 

6

 

7

 

8

 

עמית ושירן הכירו בעבודה לפני 4.5 שנים - כאשר עמית הייתה מנהלת בזאפה הרצליה ושירן עבד שם בתור סאונדמן וכמנהל הטכני של רד בנד. השניים היו מתאמים משמרות בסתר, מפלרטטים ושירן היה מבלה לא מעט במשרדה של עמית, עד שלבסוף היא "הסכימה" לצאת איתו. 

 

10

 

11

 

12

 

הצעת הנישואין התרחשה יומיים לפני יום ההולדת של עמית, כאשר היא יצאה לחגוג עם חברה קרובה. לפתע, שירן נכנס למקום. עמית לא ראתה את זה מגיע בשום צורה, שירן כרע ברך, עמית ענתה "יס!" ותוך כמה דקות כל החברים של השניים הגיעו לשם לחגוג איתם עד השעות הקטנות.

 

2moran

 

בלטו במיוחד "הצלמים שלנו, מורן מעיין (סטילס) וגנאדי פום (וידאו) - "היו סופר קול, אותנטים ורגישים לכל מה שקורה סביבם. מצד אחד הכי לא הרגשנו שהם שם ומצד שני הכי הרגשנו אותם איתנו".

 

15

 

16

 

אה, כמעט שכחנו, הצעת הנישואים התרחשה בהרצל 16, מוסד תל אביבי מבית היוצר של קבוצת R2M. עמית ושירן מספרים שהרצל 16 הוא מקום שהם ממש אוהבים לבלות בו, ואפילו פעם זרקו בצחוק - ״אולי נתחתן פה״.

 

17

 

18

 

19

 

20

 

אז מסתבר שהם היו רציניים. וחוץ מהצעת הנישואין, השניים לא היו צריכים ללכת רחוק ובחרו גם להתחתן בהרצל 16. התכנון עצמו היה יחסית פשוט, מאחר שברגע שהשניים החליטו שהם הולכים על הלוקיישן הנבחר, כל ההתעסקות בכל מה שקשור לעיצוב, לוגיסטיקה, אוכל, אלכוהול טופל על ידי המקום. שירן ועמית מספרים שיכלו לסמוך על כל אחד ואחד מהמנהלים שם שהפכו לגמרי להיות חברים שלהם ככל שהתקדם התהליך.

 

b

 

22

 

d

 

25

 

26

 

לזוג היה חשוב שהאירוע הזה ירגיש "שלהם" - שלא ירגישו שהם בתחפושת, לא בנוח ולא לתת לעצמם תחושה שהם אורחים באירוע של מישהו אחר. הם החליטו על חתונה מצומצמת עם הקרובים והחשובים להם ביותר, כזו שכל אורח רוצה להיות בה ולא מרגיש שמדובר במחויבות.

 

27

 

a

 

29

 

30

 

את הקו הזה הם המשיכו גם בגזרת הספקים, לעמית ושירן היה חשוב לבחור בספקים שבא להם לעבוד איתם, שיש להם איתם חיבור טוב ובא להם שיהיו חלק. השניים מתארים את עצמם כפחות טיפוסים של אירועים גדולים ומוחצנים ולכן עשו מאמץ להשאיר את החוויה אותנטית ואינטימית.

 

החתונה עוצבה בקו אלגנטי מינימליסטי של פרחים רומנטיים והמון נרות. את השניים חיתן לא פחות ולא יותר מרד אורבך, הבובה הסגולה מלהקת רד בנד, שנתן פאנצ'ים לצד אחיה של עמית, שהיה אחראי על הטקס.

 

31

 

32

 

33

 

34

 

גם אחותה של עמית לקחה חלק והיא הכינה את ההזמנה לחתונה, קעקועים ומתנות לאורחים. המתנות היו קופסאות גפרורים ממותגות, ויש גם הסבר: שירן ועמית קוראים האחד לשניה zuppel, לכן כל הגפרורים היו סביב המיתוג - The Zuppels Wedding. האו קול. 

 

e

 

36

 

37

 

38

 

39

 

ומה הטיפ של עמית ושירן לזוגות המתכננים את חתונתם? "לטוס יום אחרי האירוע." מיישמות מיד!

 

40

 

41

 

42

 

43 

קרדיטים:

מספר אורחים: 150

צילום סטילס: מורן מעיין

צילום וידאו: גנאדי פום

שמלה: דנה הראל

מוסיקה: נדב שפילמן - HYPE

מקום התארגנות: מלון נורדוי

  

+ קרדיטים נוספים

מקום האירוע: הרצל 16

עיצוב האירוע: RANGO

איפור: נגה תמיר

עיצוב שיער: אדיר אמרגי

טבעות: יונתן 24k

נעלי חתן: חנות בוטיק בליסבון

תכשיטים: אוסף פרטי +  SULTANA 

הזמנות/מיתוג: Mai Gordon

חליפת חתן: MIRZA

עורך טקס: Red Band + אח של הכלה

חוויות: מצלמת פולארויד שהסתובבה בין האורחים, קעקועים ממותגים

מתנות לאורחים: גפרורים

 

מאת:אליאור אליהו אמסלם